The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДЪРА-БЪРА > Дъра-Бъра

Дъра-Бъра Тук се обсъжда всичко което не е свързано с цифровата телевизия

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 14-04-2010
Джак Джак не е на линия
Мореплавател
 

Дата на присъединяване: Dec 2007
Местоположение: София
Мнения: 5,815
Благодари: 1,820
Получил благодарност:
1,999 пъти в 856 поста
Сваляния: 126
Ъплоуди: 17
По подразбиране Милен Цветков отива в СКАТ

Милен Цветков отива в СКАТ?



Питайте Бойко защо ме махнаха от Нова телевизия
Милен Цветков ще се върне на екран до броени седмици, говори се усилено в медийните среди.

Бившият водещ на „Здравей, България“ е получил доста изгодно предложение от шефа на СКАТ Валери Симеонов. Цветков ще води собствено публицистично предаване с елементи на ток шоу, което ще се излъчва всеки делничен ден. Зрителите ще имат възможност да се включват на живо и да коментират заедно с него актуалните теми от деня. Живата телефонна връзка е запазена марка на Цветков. Преди много години той въведе този прийом в сутрешния блок на Нова тв, а после и в „Часът на Милен Цветков“.

Знак за предстоящия “трансфер” между журналиста и СКАТ се появи в края на миналата седмица, когато Милен бе поканен за гост-коментатор в предаването на Велизар Енчев. Откакто напусна Нова тв, Цветков отказва интервюта и със сигурност визитата му в медията не е случайна. Пред Велизар Енчев Милен за пръв път коментира свалянето си от ефира на Нова: „Аргументът бе нисък рейтинг. За връзка между свалянето ми от ефир и изказването на Бойко Борисов няколко дни преди това, че нямал медиен комфорт, че аз съм го започвал сутрин, пък вечер го довършвал Слави… Не знам… Питайте Бойко защо ме махнаха“, загадъчно подхвърли той.

...........................................
ДОСИЕ

Интернет проектът на Цветков се оказа пълен провал. В началото на март той създаде сайта zanachalo.com в съдружие със скандалния бизнесмен Димитър Пачеджиев. Това му начинание бележи съкрушителен неуспех, показа справка в tyxo, който отчита броя на хората, посетили всеки сайт в родното интернет пространство.
__________________
QUICKBUTTON Mod by Jack 1.3 & Lite (за Енигма 2 приемници)
DM800 320HDD REV:M, Triax 88 {13E, 19E, 23,5E, 28,2E, 39E}, Triax 78 {5W/4W, 1W, 5E, 7E/9E}, DiseqC EMP CENTAURI 9/1 | DiseqC Opticum 4/1, Alps, Inverto, Invacom
Отговори с цитат
  #2  
Стар 14-04-2010
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,942
Благодари: 984
Получил благодарност:
7,325 пъти в 3,555 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Ще си отиде точно на мястото
Отговори с цитат
  #3  
Стар 14-04-2010
Аватара на DON Джолан
DON Джолан DON Джолан не е на линия
благороден спамер
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Местоположение: Службата за въртенето на Земята
Мнения: 1,099
Благодари: 70
Получил благодарност:
267 пъти в 163 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Ххахххаа умрех си от смях-Милен в СКАТ,какво падение ужас,но си го заслужава сега червените бабички ,ще са му слушатели и до като им обяснява да си изсключат телевизора то предаването му ще свърши,а и свободно му дават трибуна да плюе свободно правителството ,както го правят в СКАТ....
Отговори с цитат
  #4  
Стар 02-05-2010
Аватара на ziezi
ziezi ziezi не е на линия
любознателен
 

Дата на присъединяване: May 2009
Местоположение: много близко до Русе
Мнения: 19
Благодари: 36
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 29
Ъплоуди: 0
По подразбиране

То хубаво всичко,което казваш,ама това със свободното правителство не го разбрах.
Че от 1944-та насам дали има свободно правителство,а-а-а ???
Или дори от 1939-та...
__________________
Echosmart DSB-792Lan; Offset 1,20; Offset 0,85 multifeed;Inverto BlackUltra 0,2dB;Inverto BlackPremium 0,2dB
Отговори с цитат
  #5  
Стар 02-05-2010
Аватара на Оги
Оги Оги не е на линия
дърт пенЦионер
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Местоположение: Стара Загора
Мнения: 151
Благодари: 109
Получил благодарност:
35 пъти в 23 поста
Сваляния: 64
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Джак, май познах, че Динко Пенев ще го изгони Миленчо от EBF Даже не издържа и 3 месеца както бях предположил
__________________
DB500HD;500s, Triax TD110, Inverto Black Ultra 0.2dB, H-H Strong SRT DM2100, Panasonic TX-P42UT50E
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
милен, отива, Скат, цветков


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Милен Цветков отново на екран, предстоят промени в БНТ! макс+ Дъра-Бъра 0 23-11-2010 15:36
Милен Цветков пак без работа, и EBF го свали ТИНТИН ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 1 01-10-2010 15:18
Проф. Вучков отново на екран, пак с Милен Цветков Джак ДРУГИ 0 03-05-2010 17:20
Милен Цветков започва в EBF ТИНТИН ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 1 20-04-2010 18:31
Милен Цветков свален от екрана на Нова Джак Дъра-Бъра 10 28-01-2010 22:06


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 12:22.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.