The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДЪРА-БЪРА > Дъра-Бъра

Дъра-Бъра Тук се обсъжда всичко което не е свързано с цифровата телевизия

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #381  
Стар 02-09-2020
Huligan4o Huligan4o не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2010
Местоположение: In da middle of nowhere
Мнения: 393
Благодари: 110
Получил благодарност:
237 пъти в 98 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TUISTERa Вижте мненията
Всъщност много хора бяха отказани от КСЗ , а колкото до благинките, от благинките на местната кабеларка по убаво нема, а ти си хвали виваком колкото искаш Щото да те засърби мадото и веднага идват да ти го начешат, а виваком освен да ти духнат под опашкат друго няма ти направят
Изобщо не ги хваля Виваком, не знам защо реши, че ги хваля? "Щото да те засърби мадото и веднага идват да ти го начешат" - последния път, когато ги виках КСЗ, беше за увиснал кабел, от едната страна закачен за стълба, на около 5 метра, може би, от другата, на същата височина, за къщата на некакво железо с халка, забодено някога от БТК за телефонен кабел. Та, въпросния шиш с халка се беше извадил от стената на къщата, и коакс. кабел ми висеше в двора на около два метра височина. Първия път, когато се обадих, дойдеха техници, погледнаха, и казаха, че няма проблем, и си заминаха. Звъннах втори път, дойдеха други, и ми казаха, че на тях не им плащат, за да се катерят толкова на високо. След това единия буквално ми каза - "Аз казах ли ти на тебе да си окроиш лозницата"?! Пак нищо не направиха, и си тръгнаха! След това буквално изтрещех от нерви, резнах го кабела от към къщата, навих го и отидох до стълба, изскубах го едно хубаво, ф конектора се строши, тела, дето го държи се скъса, звъннах им за трети път в офиса, и им казах, че е минал камион, и е отнесъл кабела. На другия ден дойдоха, гледаха ме на кръв енд пръжки, пак същия, дето не му плащали да се катери на високо, пуснаха нов кабел, закачиха го и от двете страни, и въпроса се реши с 3 обаждания и много нерви. Толкова за чешането на мади! Имам и много познати, които са се оплаквали от техниците им, а също и от каките в офиса, като отиде някой да се отказва от услугите им - зъбят се, отяждат се....
Отговори с цитат
  #382  
Стар 02-09-2020
mistor mistor е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2007
Мнения: 1,244
Благодари: 122
Получил благодарност:
604 пъти в 317 поста
Сваляния: 52
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Huligan4o Вижте мненията
Изобщо не ги хваля Виваком, не знам защо реши, че ги хваля? "Щото да те засърби мадото и веднага идват да ти го начешат" - последния път, когато ги виках КСЗ, беше за увиснал кабел, от едната страна закачен за стълба, на около 5 метра, може би, от другата, на същата височина, за къщата на некакво железо с халка, забодено някога от БТК за телефонен кабел. Та, въпросния шиш с халка се беше извадил от стената на къщата, и коакс. кабел ми висеше в двора на около два метра височина. Първия път, когато се обадих, дойдеха техници, погледнаха, и казаха, че няма проблем, и си заминаха. Звъннах втори път, дойдеха други, и ми казаха, че на тях не им плащат, за да се катерят толкова на високо. След това единия буквално ми каза - "Аз казах ли ти на тебе да си окроиш лозницата"?! Пак нищо не направиха, и си тръгнаха! След това буквално изтрещех от нерви, резнах го кабела от към къщата, навих го и отидох до стълба, изскубах го едно хубаво, ф конектора се строши, тела, дето го държи се скъса, звъннах им за трети път в офиса, и им казах, че е минал камион, и е отнесъл кабела. На другия ден дойдоха, гледаха ме на кръв енд пръжки, пак същия, дето не му плащали да се катери на високо, пуснаха нов кабел, закачиха го и от двете страни, и въпроса се реши с 3 обаждания и много нерви. Толкова за чешането на мади! Имам и много познати, които са се оплаквали от техниците им, а също и от каките в офиса, като отиде някой да се отказва от услугите им - зъбят се, отяждат се....
Те че са мърди е ясно , но и че цакат всеки абонат е очевадно . Да ме прощават познавачите , но едно е да гледам през операторския им приемник и съвсем различно е да си получа сигнала директно в тунера на телевизора(колкото и да е евтин) . А подръжката им е като на примитивна кабеларка от 95-та
Отговори с цитат
  #383  
Стар 02-09-2020
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,041
Благодари: 729
Получил благодарност:
1,760 пъти в 985 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Huligan4o Вижте мненията
Виваком - прИмоция две години договор сат тв + нет за 19 лв. Та, я камилата, я камиларя! А наистина много хора се отказаха от КСЗ.
Аз това го чета като хвалба в полза на виваком спрямо ксз, още повече ти се похвали и за некви 25 лв с благинки та реших че пак за тях говориш,а в момента в който човек започне да гледа цената без да го интересува услугата значи няма какво да се говори повече... Колкото до техниците , нямам мнение за тях,аз говоря за кварталната кабеларка Явно Кзс са станали като близалките и други големи, дето им дреме на оная раота дали абоната е доволен или не. Колкото по-голяма е масата плащащи, толкова повече пада качеството на поддръжката.
Отговори с цитат
  #384  
Стар 02-09-2020
Huligan4o Huligan4o не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2010
Местоположение: In da middle of nowhere
Мнения: 393
Благодари: 110
Получил благодарност:
237 пъти в 98 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Отговори с цитат
  #385  
Стар 03-09-2020
Светия Дух Светия Дух не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Feb 2016
Местоположение: София
Мнения: 2,698
Благодари: 432
Получил благодарност:
865 пъти в 540 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Намерих 78 тв при моя оператор да видя кодирана ли е - не е. Някакъв обясняваше как Бойко Борисов режисирал вчерашните ексцесии, а не Отровното трио. И се сетих защо съм я махнал от списъка с фаворити.
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на Светия Дух за този полезен пост
hajduk (09-09-2020), N_1 (08-09-2020)
  #386  
Стар 03-09-2020
d.ivanov d.ivanov не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Мнения: 1,751
Благодари: 888
Получил благодарност:
507 пъти в 335 поста
Сваляния: 29
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Светия Дух Вижте мненията
Намерих 78 тв при моя оператор да видя кодирана ли е - не е. Някакъв обясняваше как Бойко Борисов режисирал вчерашните ексцесии, а не Отровното трио. И се сетих защо съм я махнал от списъка с фаворити.


Жална й майка на България.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на d.ivanov за този полезен пост :
polomski (06-09-2020)
  #387  
Стар 03-09-2020
Аватара на Milenrec
Milenrec Milenrec е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: May 2009
Местоположение: Рудозем
Мнения: 1,721
Благодари: 261
Получил благодарност:
488 пъти в 290 поста
Сваляния: 73
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Светия Дух Вижте мненията
Намерих 78 тв при моя оператор да видя кодирана ли е - не е. Някакъв обясняваше как Бойко Борисов режисирал вчерашните ексцесии, а не Отровното трио. И се сетих защо съм я махнал от списъка с фаворити.
Поне е прав за едно тиквата -прост е и затова се разбира с повечето хора.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Milenrec за този полезен пост :
polomski (05-09-2020)
  #388  
Стар 03-09-2020
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,041
Благодари: 729
Получил благодарност:
1,760 пъти в 985 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Септември е преходен, аз ще го заключа канала към средата на месеца, дотогава кой платил -платил... Та други може и до края на месеца да го оставят отворен... Якото е , че имам навъртяни 10 минути гледане на тоя канал и то набарах савов май или кой беше там ония спортния с жена му
Отговори с цитат
  #389  
Стар 04-09-2020
Аватара на kssat
kssat kssat не е на линия
Незнайко
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 49
Благодари: 2
Получил благодарност:
11 пъти в 5 поста
Сваляния: 28
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Колкото и да си чешем езиците, по мненията на повечето коментирали в темата цената на тази телевизия е м/у 0,00 лв. и 0.0078 лв. ,а Слави продава за 0,78 лв. и има кой да купува , това си е неоспорим факт.
Отговори с цитат
  #390  
Стар 05-09-2020
darkmanx darkmanx не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: May 2012
Мнения: 104
Благодари: 6
Получил благодарност:
31 пъти в 15 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

голем зор за 78тв при нет 1. В петък само в 2 офиса в софето имаше кам модули. Другите чакаха да ги заредят.... аз през 3 офиса минах и консултантите имаха списък с телефони на клиенти за модули за абонамент на 78. в 2 от офисите вървеше на презентац. тв 78 за реклама....
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
30, 7 or 8, на, от, приютява, септември, Слави, ТВ1, Телевизията, Трифонов, Шоуто


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 6 (0 членове и 6 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Митко-Пайнера в шоуто на Слави PayNera Дъра-Бъра 8 02-02-2013 15:31
''Шоуто на Слави'' пада от екран антена Дъра-Бъра 54 13-05-2012 21:48
Яне Янев в шоуто на Слави Джак ДРУГИ 14 05-02-2011 00:13
Борисов гостува в Шоуто на Слави Джак ДРУГИ 10 25-05-2010 16:37


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 20:18.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.