The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ЗА НАЧИНАЕЩИ > Уроци и съвети за начинаещи

Уроци и съвети за начинаещи Споделете своя опит или се научете от опита на другите

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #1  
Стар 09-11-2010
Аватара на Динко
Динко Динко не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2010
Мнения: 271
Благодари: 29
Получил благодарност:
69 пъти в 41 поста
Сваляния: 25
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от БатеГойко Вижте мненията
Явно не сте чели темата на човека от началото...
Може и без сигнал от София.Без всякакви флашки и стриймове.Един приемник и има телевизията на България.
Като не е плазма,ще си купи ЛСД и то се подразбира.
Аривата си е дърво и никой няма да го отрече.Когато на 39 забравят за ирдетото ще видим какъв пазар ще настане.Само Ариви за жълти стотинки
__________________
За някои сателитната техника е само хоби.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 09-11-2010
Аватара на radich_58
radich_58 radich_58 не е на линия
SAT-TV (ЗАПАЛЯНКО)
 

Дата на присъединяване: Sep 2008
Местоположение: с.Бяла река,обл.Пловдив,общ.Първомай GSM-0878-246168
Мнения: 334
Благодари: 42
Получил благодарност:
96 пъти в 47 поста
Сваляния: 80
Ъплоуди: 0
По подразбиране питане

[QUOTE=chano;58434]Въпросътми е как мога да си пусна сателитна тв на моята вила,която се намира в едно село около Ботевград,имам една старичка антена 2.метра не е офсетна,купих и нов конвектор мисля се казваше това отпред(забележете колко съм на ти с сат антените и др.) пуснах кабел до телевизорът и чакам сега някои да каже какъв приемник да купя,моето желание да си пратя малко сигнал от София там,там ще имам интернет така като гледам на усб флашка(не знам от кои оператор само,вие помогнете).мисля да спазвам всичко което ми се казва тук,за закупуване и настроики и дано се получи нещо,всичко ще е с научна цел,доста са ми интересни тези неща.Ако може някои да помага,а пък и ще посъберем малко инфо на едно място за начинаещи.[/QUOTE
Напиши точно и ясно какво искаш да гледаш?
__________________
плътен PARACLIPSSE-D-228.6 см+24инч.двигател+LNB-INVACOM Qband SNF031-0.3db+облъчвателADF-120 INVACOM+LNB Cband+DREAMBOX DM-500S+ILLUSION/KYNG/C3/M3+TF3000CIPpro(((90*E-30*W)))
Отговори с цитат
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
ако, благодарен, Да, Има, кои, помогне, съм, Ще


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 2 (0 членове и 2 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
моля които знае да помогне apolon.1968 ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 8 07-12-2010 08:27


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 21:41.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.