The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Шеринг и емулатори > Емулатори > MPCS/OScam

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #41  
Стар 03-05-2020
ceco2000 ceco2000 е на линия
без титла
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Мнения: 542
Благодари: 291
Получил благодарност:
192 пъти в 140 поста
Сваляния: 154
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dzumba Вижте мненията
Пролемът започва от момента когато набутаха опцията Skip CWs checksum test: в конфиг файла!Преди това стоеше само в ридърите на оскам сървъра!Плюс това го вградиха незнайно къде, като чекнато заради немския скай и се омазаха нещата!Като чекнеш в ридъра и конфига почва,тука има тука нема,10сек работи,10 не работи!Какафонията е пълна когато има по трасето стара версия преди 11391! Винаги дава фаунд,но прекъсва,когато си с по висока версия,връщаш стара ,става ок!Абсолютно за всички кайдове,без изключение! И най идиотското е, че слагаш нова версия,работи 2 месеца или 2 дена и на другия ден почва да прекъсва,няма логика,връщаш стара ,тръгва,пак слагаш новата и сеца!
Пълни глупости, но добре така е никога няма да те разбера
Отговори с цитат
  #42  
Стар 03-05-2020
ceco2000 ceco2000 е на линия
без титла
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Мнения: 542
Благодари: 291
Получил благодарност:
192 пъти в 140 поста
Сваляния: 154
Ъплоуди: 2
По подразбиране

И да не прозвучи като заяждане да поясня, имаш нововъведения в един код които променят картинката в кофига /а ти и още много/ си карате на старите версии, как доказвате обратното и че препоръчвате да се седи на старата версия. Проигравалисте нещата и сте стигнали до заключението, или бай си каквоито ти казвам /за теб иде реч последното/
Отговори с цитат
  #43  
Стар 03-05-2020
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,386
Благодари: 124
Получил благодарност:
5,112 пъти в 2,900 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Добре де,айде сега ти разясни,защо работи 2дена при един,при друг 2 месеца,при трети половин година и на следващия ден почва да сеца!
Да така е,стара с нова версия не се връзва,както и нова със стара,по трасето има ли някой със стара ,става неуправляемо,което обикновенния юзер няма никога да разбере!

Аз моето баене съм си го решил и ми е ясно какво не трябва да правя,но кое провокира сецането да почва по различно време в новите версии?Без да се заяждам,ти като човек от кухнята,да направиш анализ!
Отговори с цитат
  #44  
Стар 04-05-2020
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,386
Благодари: 124
Получил благодарност:
5,112 пъти в 2,900 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ceco2000 Вижте мненията
Хайде напиши есето по въпроса, къде се задълбава и защо. Имам страшно любопитство, надявам се да го направиш наистина.
Цитирай:
Първоначално написано от ceco2000 Вижте мненията
Пълни глупости, но добре така е никога няма да те разбера
Цитирай:
Първоначално написано от ceco2000 Вижте мненията
И да не прозвучи като заяждане да поясня, имаш нововъведения в един код които променят картинката в кофига /а ти и още много/ си карате на старите версии, как доказвате обратното и че препоръчвате да се седи на старата версия. Проигравалисте нещата и сте стигнали до заключението, или бай си каквоито ти казвам /за теб иде реч последното/
Айде ,есето е нахвърляно,не разбираш глупостите или не разбираш от променения код в конфига,или не искаш да до поясниш ,аз съм проигравал,както думаш,а около теб има ли някой да проиграва,та да ти каже? Ако няма,да продължавам аз с глупостите,ама ще стане монолог!
Викаш ,караме си със стари версии,а защо трябва да слагаме някакви нови бъгави и да махаме нещо, което години е работило стабилно?
Айде,любопитството ми е страшно,не по малко от твойто!
Отговори с цитат
  #45  
Стар 04-05-2020
Аватара на 111111
111111 111111 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Feb 2015
Мнения: 2,384
Благодари: 1,026
Получил благодарност:
1,031 пъти в 675 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Не много по темата,
ама при последната версия на оскама,
прави ли ви яд на Хистори Ченъл на ХД транспондера?
__________________
Подпис от долоподписания
Благодари натискайки "Thanks" бутона,
ако сметнеш поста за полезен.
Отговори с цитат
  #46  
Стар 04-05-2020
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,386
Благодари: 124
Получил благодарност:
5,112 пъти в 2,900 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

То не е от оскама!Най вероятно проблема е при тях,от доста време се разпада!
Отговори с цитат
  #47  
Стар 04-05-2020
ceco2000 ceco2000 е на линия
без титла
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Мнения: 542
Благодари: 291
Получил благодарност:
192 пъти в 140 поста
Сваляния: 154
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dzumba Вижте мненията
Викаш ,караме си със стари версии,а защо трябва да слагаме някакви нови бъгави и да махаме нещо, което години е работило стабилно?
Айде,любопитството ми е страшно,не по малко от твойто!
Успокойсе бре, моето предположение е в кода на емуто, скоро ще стане ясно така ли е или пък греша. Тоя генерал те докара до полуда от стоене вкъщи :-).
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на ceco2000 за този полезен пост
bonbonko (04-05-2020), moreg (06-05-2020)
  #48  
Стар 04-05-2020
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,386
Благодари: 124
Получил благодарност:
5,112 пъти в 2,900 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Аааа ,така ли,рекох че знаеш,а ти само предполагаш,което е по зле,от да проиграваш! Не бригай за мен,даже го разчесвам,докато ти чакам анализа!

Аз ему не ползвам,има съмнение ,че редакцията през уебинтерфейса скапва нещата,но пък имам случай,без да е манипулиран през уеб,пак спира,когато си иска!С няколко чавки по конфизите Skip CWs checksum test:,безразборно слагани,нещата тръгват и като рестартираш оскама,пак се омазва!Омаже ли се,няма тръгване,10 сек работи,10 сек не работи!Всички кайдове!Идиотското е,че с теб инсталираме една и съща версия връзваме се към един и същи сървър,при мен почва да сеца утре,при теб след 2 месеца!Без логика!Всичко след 11391! Наблюдението ми е за ццкам протокол!
Дали схващаш,не ми е ясно,както и какво ще ти стане ясно,след като твърдиш,че всичко ти е ясно!
Отговори с цитат
  #49  
Стар 04-05-2020
Аватара на Ламерът
Ламерът Ламерът е на линия
Тиква
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: Бургас
Мнения: 1,310
Благодари: 139
Получил благодарност:
464 пъти в 289 поста
Сваляния: 116
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Направих проба при мен. Когато сървъра да речем е стара версия а клиента с нова с написана чек сума за Скай Германия в двете версии ( напраскал съм ги навсякъде абе каде има такова поле са написани) работи без проблем. Когато сървъра е нова версия и клиента и той се появява явлението че дава found а картината замръзва и това се наблюдава след 3-4 мин гледане. Теста ги правя на Скай Германия.
__________________
Рускиня 2,10 с Invacom ADF-120 и SNF-031 ; Tecatel 120см за 36е и 39е ; Paraclipce 180см легнал зимен сън
Отговори с цитат
  #50  
Стар 05-05-2020
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,386
Благодари: 124
Получил благодарност:
5,112 пъти в 2,900 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ето няколко мнения произволни,на сблъскали се с проблема!

As I said, when the channels freeze, nothing works. Last time I ran the "VU + Solo 4k Se" for almost 60 minutes. Without success. Only after I deleted the OSCAM and created new, it worked. That was 2 time, in the last 24 hours.
I dont know why? :-\

I could simulate the freeze problems today. When I remove these three files in "file - /etc/tuxbox/config/oscam.emmstat + oscam.emmcache + oscam.ccache", I have freeze problems every 3-5 seconds.

With these files I currently have no freeze problems anymore. But my IP is blocked on every VU + UNO4kSE GUI reboot. I have the latest OSCAM version installed (OSCAM rev: 11431).
Do you have an idea where I have built a mistake here?

Когато провериш файловете в /etc/tuxbox/config/oscam.emmstat + oscam.emmcache + oscam.ccache,виждаш че вътре се генерират сидове ,на които изобщо не си стъпил,при рестарт не се трият и докато не ги махнеш проблема се повтаря!Констатирах го но не съм задълбавал!
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
4aee, oscam, проблем


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
oscam svn проблем митака31 MPCS/OScam 3 22-02-2018 02:06
Oscam - лек проблем? durvoto MPCS/OScam 4 04-06-2015 21:21
DM 800 и oscam проблем vanka MPCS/OScam 8 16-03-2015 23:22
Проблем със Oscam fena81 MPCS/OScam 2 21-06-2012 11:04
проблем с Oscam Жоро MPCS/OScam 27 19-09-2011 17:22


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 01:53.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.