The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ЗА НАЧИНАЕЩИ > Въпроси и отговори

Въпроси и отговори Тук задавайте въпроси за думи използвани в цифровата телевизия

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #1  
Стар 05-08-2011
Аватара на oktay89
oktay89 oktay89 не е на линия
Hi-Tech Fan
 

Дата на присъединяване: Apr 2011
Местоположение: Добрич
Мнения: 757
Благодари: 157
Получил благодарност:
98 пъти в 76 поста
Сваляния: 8
Ъплоуди: 0
По подразбиране Избор на приемник

Здравейте,
в момента планувам закупуването на сателитна система,но не знам кой е точният приемник за мен. Смятам да купя multifeed антена,с която да гледам 3 спътника 13,19 и 28.2(в Германия съм,85см стигат).Най-вече ме интересуват пакетите на Sky UK/DE.Искам да мога да гледам спортните HD/3d канали.Нямам намерение да съм сървър,искам просто клиентски шер.След доста четене се спрях на 3 приемника:
1. Next Ye 18500 HD - най-евтиният вариант,има CCсam, но ще отваря ли каналите,които искам,ако се абонирам например за тоя http://euro-kings.com/vb/showthread....PPV-AND-EVENTS или ми трябва приемник с Oscam/Mgcamd.Също така ще лагва ли?С тоя приемник юли месец тествах безплатни С-линии.Немците вървяха,но английския не ми го отвори.От приемника ли зависи или от линията?
2.Azbox Elite - варианта с Оscam и Mgcamd . Какви са му предимствата пред Next-a? Има ли безплатни сървъри на Oscam(както при СССаm)
3.Dreambox 500HD - четох,че има доста плугини за него,но те го правят по-скоро компютър отколкото да спомагат за разкодирането или греша?Може ли само с ему и плугини на тоя приемник да се гледат Sky-вете?Иначе е просто хвърляне на пари на вятъра за функции,които няма да използвам.
Ще съм много благодарен,ако някой ме просветли по въпросите ми.Мерси,предварително!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 02-02-2012
Аватара на erdinerdin872
erdinerdin872 erdinerdin872 не е на линия
НОВАК
 

Дата на присъединяване: Aug 2011
Мнения: 262
Благодари: 18
Получил благодарност:
24 пъти в 21 поста
Сваляния: 30
Ъплоуди: 0
По подразбиране

темата е интересна но няма одговори
Отговори с цитат
  #3  
Стар 02-02-2012
Аватара на Hiremco
Hiremco Hiremco не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2012
Мнения: 25
Благодари: 1
Получил благодарност:
2 пъти в 2 поста
Сваляния: 8
Ъплоуди: 0
По подразбиране

ОДговори има ,но и въпрпсите са много.Зависи от линията и от приемника.Намериси добър сървър и приемник и няма да имаш проблеми,относно какъв приемник повечето вършат работа,но не си отбелязал до колко пари.Така ,че варианти много.
__________________
http://hiremco.eu/
Отговори с цитат
  #4  
Стар 03-02-2012
Аватара на manolovplamen
manolovplamen manolovplamen не е на линия
Букмейкъра
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Местоположение: Пловдив
Мнения: 144
Благодари: 67
Получил благодарност:
73 пъти в 25 поста
Сваляния: 27
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Една Арива и си гледкаш!
__________________
Когато те боли глава!!! Удари я в стената , така поне ще знаеш защо те боли!!!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 03-02-2012
Batko_dani Batko_dani не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 69
Благодари: 0
Получил благодарност:
12 пъти в 11 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от oktay89 Вижте мненията
Здравейте,
в момента планувам закупуването на сателитна система,но не знам кой е точният приемник за мен. Смятам да купя multifeed антена,с която да гледам 3 спътника 13,19 и 28.2(в Германия съм,85см стигат).Най-вече ме интересуват пакетите на Sky UK/DE.Искам да мога да гледам спортните HD/3d канали.Нямам намерение да съм сървър,искам просто клиентски шер.След доста четене се спрях на 3 приемника:
1. Next Ye 18500 HD - най-евтиният вариант,има CCсam, но ще отваря ли каналите,които искам,ако се абонирам например за тоя http://euro-kings.com/vb/showthread....PPV-AND-EVENTS или ми трябва приемник с Oscam/Mgcamd.Също така ще лагва ли?С тоя приемник юли месец тествах безплатни С-линии.Немците вървяха,но английския не ми го отвори.От приемника ли зависи или от линията?
2.Azbox Elite - варианта с Оscam и Mgcamd . Какви са му предимствата пред Next-a? Има ли безплатни сървъри на Oscam(както при СССаm)
3.Dreambox 500HD - четох,че има доста плугини за него,но те го правят по-скоро компютър отколкото да спомагат за разкодирането или греша?Може ли само с ему и плугини на тоя приемник да се гледат Sky-вете?Иначе е просто хвърляне на пари на вятъра за функции,които няма да използвам.
Ще съм много благодарен,ако някой ме просветли по въпросите ми.Мерси,предварително!
От написаното следва, че имаш 3д телевизор за н-кинта, но всъщото време искаш да вземеш най-евтиното дърво защото "ще върши работа".
С тая философия общо взето нищо няма да гледаш.

От всички изброени дм500хд единствено ще става за безпроблемно гледане въпреки, че образа не му е от най-добрите. Но ако телевизора ти е от евтините които масово се продават във веригите общо взето ще си паснат.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 03-02-2012
Аватара на erdinerdin872
erdinerdin872 erdinerdin872 не е на линия
НОВАК
 

Дата на присъединяване: Aug 2011
Мнения: 262
Благодари: 18
Получил благодарност:
24 пъти в 21 поста
Сваляния: 30
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Batko_dani Вижте мненията

От всички изброени дм500хд единствено ще става за безпроблемно гледане въпреки, че образа не му е от най-добрите. Но ако телевизора ти е от евтините които масово се продават във веригите общо взето ще си паснат.
тв то е тошиба 42 инча резга подържа и хд. за да си впаснат кой приемник за перфектна картина или и тв то да сменям
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Избор, на, приемник


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Избор на HD-приемник Milenrec Въпроси и отговори 17 31-08-2011 11:28
Избор на РС или друг приемник aldin ДРУГИ 56 12-01-2011 18:19
Избор на HD приемник stareca68 ДРУГИ 10 20-11-2010 14:21
Избор на приемник HD mimetomm Въпроси и отговори 45 19-12-2009 08:15
избор на HD приемник plam99m Въпроси и отговори 9 18-11-2009 21:28


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 09:13.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.