The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D

ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D Телевизори

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #81  
Стар 04-12-2014
Аватара на pantsiani
pantsiani pantsiani не е на линия
ентусиаст
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Местоположение: 2,60/2,40/2,10 - София
Мнения: 688
Благодари: 111
Получил благодарност:
481 пъти в 186 поста
Сваляния: 79
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gentu Вижте мненията
-отстъпва и по "черното" и по още много неща!А 65-ца може и да не е идвала но Panasonic TX-P60ZT60 може и да се намери някоя тук и там!!!
Както ти казах, ти хем на приказки "би се прежалил", хем никога не би си взел плазма... Поне да беше чел пост 33 от темата, в която и без това си толкова активен, без да имаш такъв размер телевизор.

'В пост номер 2 на линка http://forum.setcombg.com/%D1%82%D0%...tml#post609823, точно преди подраздел Tint има следното изречение : "По вътрешна информация в модела VT60 е наблегнато на качеството на картината, а в модела ZT60 е наблегнато на качеството на звука.". '
Отговори с цитат
  #82  
Стар 04-12-2014
Аватара на gentu
gentu gentu е на линия
Старото (куче)!!!
 

Дата на присъединяване: Aug 2007
Местоположение: София
Мнения: 5,738
Благодари: 1,371
Получил благодарност:
2,166 пъти в 1,223 поста
Сваляния: 183
Ъплоуди: 10
По подразбиране

Няма нещо аз да не съм го прочел , както тук така и в сеткома , а и на още много други места!!!(друго е по важно от самото четене ,да знаеш)

-то че няма да взема плазма е ясно , за това написах "че бих се прежалил" ,само за да подскажа на феновете на плазмите какво си заслужава само от тях , дори и да не могат да си го позволят!
__________________
-"Знанието е сила"
Всеки може да опикае стените. - Бъди мъж! - осери тавана!

Последно редактирано от gentu : 04-12-2014 на 12:20
Отговори с цитат
  #83  
Стар 04-12-2014
Люкс Люкс не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Nov 2014
Местоположение: Люксембург
Мнения: 202
Благодари: 37
Получил благодарност:
29 пъти в 20 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Абе срам не срам, ама я да попитам аз големите специалисти, как го правите тоя номер да гледате 576i сигнал на 150 см диагонал ???

Питам щото сега промоции има разни по магазините, ама като ги гледам как насича картината на някои телевизори и ме лови шубето, та се чудя да купувам ли, или да не взема да се самоуспокоя че е кисело гроздето.

Ако може някой да сподели приложими идеи за тестване в магазините.
Това което е сигурно при мен е, че не ги пускат на сигнал от сателит да работят постоянно, за да може сам да си гледа човек какво се получава, без да се обръща специално към продавач, на който шефа му, му е поставил за задача да пробутва на всяка цена каквото имат.

Някаква идея да имате за някой подходящ файл да сваля от някъде и да го сложа на флашка, с цел тестване от USB-то по магазините ?
Пък ако и споделите вие на какво обръщате внимание докато ги тествате и по какъв начин им забелязвате дефектите, цена няма да имате.

От колко метра гледате телевизорите ви ?
Аз имам един неприятен проблем с хола ми. Значи правоъгълник е със страни от по 8 метра на 4 метра, ама на по късите стени има големи широки прозорци. Значи удобно е само до дългите стени да е телевизора, но даже и на стената да е, пак няма повече от 4 метра.
А ако го сложа пред единия от прозорците / не много близо до радиатора на парното/ , през деня ще ми пречи светлината от прозореца зад него.
Когато са ги строили къщите, явно не са мислили че ще дойде време телевизорите да пораснат до подобни размери. Един съсед със същия хол си е зазидал една от вратите му, за да си сложи там телевисора до камината. Мъка, мъка голема е с тия непредвидливи архитекти.

Не се притеснявайте да давате акъл, съвети приемем всякакви относно телевизорите.
Отговори с цитат
  #84  
Стар 04-12-2014
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,927
Благодари: 979
Получил благодарност:
7,307 пъти в 3,548 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Да ти имам проблемите
Слагаш дивана на 2 метра от телевизора и си гледаш или обратното, телевизора пред дивана. Защо трябва телевизора и дивана да са в двата края на стаята? Отвори едно списание и разгледай новите тенденции(те даже не са и нови), използвай си големия хол рационално.


ПП: И да не забравиш да сложиш каренце на телевизора.
Отговори с цитат
Следните потребители (5) благодарят на Чък Норис за този полезен пост
dsc (05-12-2014), njor (05-12-2014), sarivano (04-12-2014), ВалчоП (04-12-2014), Васил (04-12-2014)
  #85  
Стар 04-12-2014
Аватара на Васил
Васил Васил не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: Търговище
Мнения: 2,157
Благодари: 1,330
Получил благодарност:
1,087 пъти в 607 поста
Сваляния: 127
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Продуцентът Вижте мненията

ПП: И да не забравиш да сложиш каренце на телевизора.
... и дистанционното в найлонка
__________________
210см руска на мотор.145см офсет с кръгов конв.на 36Е
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на Васил за този полезен пост
sarivano (04-12-2014), ВалчоП (04-12-2014)
  #86  
Стар 04-12-2014
Люкс Люкс не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Nov 2014
Местоположение: Люксембург
Мнения: 202
Благодари: 37
Получил благодарност:
29 пъти в 20 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Продуцентът Вижте мненията
Слагаш дивана на 2 метра от телевизора и си гледаш или обратното, телевизора пред дивана. Защо трябва телевизора и дивана да са в двата края на стаята?
На два метра от телевизора ще виждам още по-ясно насичането. Освен това ще ме ми се изморяват прекалено очите от постянното им местене на ляво и на дясно. Човешкото зрение е ясно само в центъра на зрителното поле, та очите мърдат и мозъкът си съставя сборна представа за уж видяна ясно цялата картинка.
Я си представи ако спътниците се разхождаха постоянно по дъгата и антените да трябваше да ги следят в реално време, как щеше да ги ловим успешно, а ?
Като гледа човек карнавала в Рио, всичко мърда по целия екран, трудно ще стане да се следи с поглед всичко по екрана от 2 метра, ако телевизора е голям.

Не ми помагаш с твоя отговор, а аз трябва и да си намирам и извинения пред нежната ми половинка, що ще купувам по-голям телевизор.
Ако не ми помогнете в тази трудна задача, ще се наложи да си купя друга играчка за подарък, да речем един обектив от 2000 лв са фотоапаратите ми. И аз съм човек и аз искам подарък за нова година, помагайте ако можете със съвети.
Отговори с цитат
  #87  
Стар 04-12-2014
Виктор Виктор не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Мнения: 1,377
Благодари: 496
Получил благодарност:
764 пъти в 382 поста
Сваляния: 31
Ъплоуди: 0
По подразбиране

За колко лева?
Отговори с цитат
  #88  
Стар 04-12-2014
Аватара на Васил
Васил Васил не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: Търговище
Мнения: 2,157
Благодари: 1,330
Получил благодарност:
1,087 пъти в 607 поста
Сваляния: 127
Ъплоуди: 1
По подразбиране

В реалния живот как се справят очите?160 градуса и повече при жените ъгъл на обзор!Не бери грижа как ще се справят ,вече не сме с кинескопи.За съвременните телевизори важи правилото на мечо пух: колкото повече-толкова повече! Ако ти позволява бюджета вземай възможно най-големия!
__________________
210см руска на мотор.145см офсет с кръгов конв.на 36Е
Отговори с цитат
  #89  
Стар 04-12-2014
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,389
Благодари: 124
Получил благодарност:
5,115 пъти в 2,902 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от pantsiani Вижте мненията
Моята мома даже предложи
Цитирай:
Първоначално написано от pantsiani Вижте мненията
"По вътрешна информация в модела VT60 е наблегнато на качеството на картината, а в модела ZT60 е наблегнато на качеството на звука.". '
Ти сега, по вътрешна информация ли си взе VT, или момата те нави?
И,не би ли било редно да се спомене,че в ZT e наблегнато ,освен всичко друго и на звука!?
Отговори с цитат
  #90  
Стар 04-12-2014
Люкс Люкс не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Nov 2014
Местоположение: Люксембург
Мнения: 202
Благодари: 37
Получил благодарност:
29 пъти в 20 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Виктор Вижте мненията
За колко лева?
Левчетата нямат голямо значение. Това лято продадох нивите на прадядо ми и за хилядарките които взех не съм положил никакъв труд. Мога да ги харча смело за каквито си искам играчки.
Значи за едно телевизорче от 140 до 150 см диагонал парици ще има, даже и ще останат още доста.
В същото време не искам да плащам надути цени за маркетингови трикове.
Не ми трябват излишни ненужни ми функции. Не ми трябва нито Опера нито Скайп нито 3Д очила и т.н. И крив самсунг не ми е изтрябвал.
Трябва ми да има DVB-S2 тунер и някакво приятно меню. Ако не ми хареса нещо по картинката, не купувам.
В един магазин един продавач се опитва да ми докажел че било трябвало задължително да дам за определен размер някаква определена от него цена, иначе нямало да има качество. Пуска ми началото на някакъв филм с цел да ме плаши че подскачат буквите, а не се движат плавно нагоре. И той ме пита колко пари имам за харчене. Аз му отговорих че нямам определен бюджет и че ще купя там където е най-евтино за един и същ продукт / след като ми е станало ясно какво ще купя/.
Щото като им гледам разликите в цените и нещо не ми е кеф да ме ловят за балък да плащам по-скъпо, само защото те така искат.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
6065, инча, Телевизори


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Въпрос отностно модели телевизори на 3D Телевизори PANASONIC whitesnake ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 17 03-03-2014 23:29
моторче 8 инча Пешо Параболата МОТОРИ И ПОЗИЦИОНЕРИ 1 26-01-2014 22:41
Продавам монитор LG 22 инча koscom Приключили продажби 7 06-07-2012 21:09
Купувам LCD TV 26 инча gogyto Приключили продажби 0 22-03-2012 19:28
Въпрос за Филипс 40 инча redstar HDTV дискусии 33 28-12-2011 23:23


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 15:04.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.