The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > GSM мобилни комуникации

GSM мобилни комуникации Global System Mobile

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #91  
Стар 07-12-2012
Аватара на Didko
Didko Didko не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2009
Местоположение: на село
Мнения: 1,508
Благодари: 265
Получил благодарност:
600 пъти в 278 поста
Сваляния: 18
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Благодаря на най-големия мобилен оператор в БГ за подаръка, който ми направиха вчера (по мой избор) - HTC One X Уникален!
...и между другото се ъпдейтна до 4.1.1?
Отговори с цитат
  #92  
Стар 07-12-2012
Аватара на Денислав
Денислав Денислав не е на линия
44 65 6e 69 73 6c 61 76
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Мнения: 421
Благодари: 6
Получил благодарност:
119 пъти в 73 поста
Сваляния: 191
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Didko Вижте мненията
Благодаря на най-големия мобилен оператор в БГ за подаръка, който ми направиха вчера (по мой избор) - HTC One X Уникален!
...и между другото се ъпдейтна до 4.1.1?
Браво, по-добре късно отколкото никога, ние сега вече сме с 4.1.2
Нищо, че ромчето не е чист андроид, важното е, че има много благинки и екстрички.
__________________
LG LB730V BNT HD, bTV HD, bAction HD, RingBG HD, News7 HD, NovaSport HD, DiemaSport HD,DiemaSport2 HD & IPTV

Последно редактирано от Денислав : 07-12-2012 на 14:33
Отговори с цитат
  #93  
Стар 07-12-2012
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,740
Благодари: 797
Получил благодарност:
4,657 пъти в 2,342 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Денислав Вижте мненията
Браво, по-добре късно отколкото никога, ние сега вече сме с 4.1.2
Супер, радвам се за теб. Други пък сме с 4.2.1
Отговори с цитат
  #94  
Стар 07-12-2012
Аватара на ТИНТИН
ТИНТИН ТИНТИН не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Мнения: 4,148
Благодари: 362
Получил благодарност:
2,431 пъти в 1,521 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Погледнато реално -за хората с цифричките след сладоледа, имате ли и 10 процента от потребителите като се погледне в световен мащаб .
Пак погледнато реално дори и сега 99 процента от приложенията се правят за джинджъра и айс-криима, с които са 80 процента от всички андроид-и, като впоследствие се оптимизират към последните версии... или греша...?!?
__________________
"UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity." -- Dennis M. Ritchie</pre>
Отговори с цитат
  #95  
Стар 08-12-2012
Аватара на Didko
Didko Didko не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2009
Местоположение: на село
Мнения: 1,508
Благодари: 265
Получил благодарност:
600 пъти в 278 поста
Сваляния: 18
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ТИНТИН Вижте мненията
Погледнато реално -за хората с цифричките след сладоледа, имате ли и 10 процента от потребителите като се погледне в световен мащаб .
Пак погледнато реално дори и сега 99 процента от приложенията се правят за джинджъра и айс-криима, с които са 80 процента от всички андроид-и, като впоследствие се оптимизират към последните версии... или греша...?!?
То едно време га си земах Дизайъра и Фройо-то държеше 80% от андроидите, ма сега нема и 10%
Отговори с цитат
  #96  
Стар 08-12-2012
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,740
Благодари: 797
Получил благодарност:
4,657 пъти в 2,342 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ТИНТИН Вижте мненията
Погледнато реално -за хората с цифричките след сладоледа, имате ли и 10 процента от потребителите като се погледне в световен мащаб .
И какво значение има това, че нещо не мога да се сетя? Надявам се да си наясно, че Jelly Bean-а като цяло е нива над сладоледа. А причината, че не е разпространен все още достатъчно е ясна на всички, има ли смисъл изобщо да се коментира? Само ще ти кажа, че човек, който един път е опитал желирания бонбон едва ли някога би се върнал на сладолед
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Цец0 за този полезен пост :
viktor (08-12-2012)
  #97  
Стар 08-12-2012
Аватара на ТИНТИН
ТИНТИН ТИНТИН не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Мнения: 4,148
Благодари: 362
Получил благодарност:
2,431 пъти в 1,521 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tzvetann Вижте мненията
И какво значение има това, че нещо не мога да се сетя? Надявам се да си наясно, че Jelly Bean-а като цяло е нива над сладоледа. А причината, че не е разпространен все още достатъчно е ясна на всички, има ли смисъл изобщо да се коментира? Само ще ти кажа, че човек, който един път е опитал желирания бонбон едва ли някога би се върнал на сладолед
Така ли,как пък за толкоз време ползване на нота не го разбрах. Освен че "яде" повечко рам и от джинджъра и сандвича при тъч уиз базираните ромове, отделно и оптимизациите по батерията за които уж чуваме че се правят -то няма и помен от тях.
Единствения оптимизиран 4.1.2 е paranoid android-a за ноут-а, който ми държи около 450мб средно заети без стартирани приложения. но там ги няма гъделите на самсунг. Тия дни се очаква и 4.1.2 официален който ще е горе долу същия като за S3. Да видим какви ще ги надробят пак.
Има и друго, слагам 99 процента едни и същи приложения и на джънджъра и на сандвича и на желирания бонбон. Винаги няколко приложения ми гърмят точно на желирания бонбон- от сорта инсталира се ама няма звук, или пък въобще не стартира или изписва че приложението окончателно спря. Хайде сети се защо така става -може би девелопърите все още не са си ъпдейтнали приложенията към най-новите версии...кой знае.
Идеята ми е че колкото и да го хвалиш че е пипнат има още много време -поне годинка да го допипнат разработчиците за да няма проблеми с пълноценно ползване на приложенията от маркета факт.
Това е малко като при версиите на дебиан който винаги по всяко време е с 3 варианта на ползване -стейбъл, тестинг, и ънстейбъл.
Ако приемем че джинджъра и сандвича са стейбъл -на 1-2години тествани и стабилни релиизи, то бонбона все още се клатушка между ънстейбъл и тестинг версията му(ха сети се защо толкоз бързо от 4.2 минаха на 4.2.1 -какви ли са ги надробили).
Та така ще мине повечко време докато влезе в релси или стебъл вариант.
__________________
"UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity." -- Dennis M. Ritchie</pre>
Отговори с цитат
  #98  
Стар 08-12-2012
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras не е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,961
Благодари: 2,016
Получил благодарност:
2,978 пъти в 1,683 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Абе на мен що всичко ми работи и нищо не ми гърми
Отговори с цитат
  #99  
Стар 08-12-2012
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,740
Благодари: 797
Получил благодарност:
4,657 пъти в 2,342 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Тинтин, нямаше нужда да се впускаш в толкова дълги обяснения. Просто кажи, че пишеш за ромове за Самсунг и всичко е ясно. Остави на ползвателите на нексус устройства да преценят реално има ли промяна или не А това за девелопърите и ъпдеъйтваните приложения към бобнбона - хайде стига врели-некипели. Интересно защо от приложенията, които ползвам нямам проблем с нито едно от тях, изключая майкрошинския Lync, но който все пак ми работи на бонбона, но на 4.1.2, а на 4.2 не ще

P.S. Що не си ползваш E90-ката, а се занимаваш с разни дроиди?
Отговори с цитат
  #100  
Стар 08-12-2012
Аватара на ТИНТИН
ТИНТИН ТИНТИН не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Мнения: 4,148
Благодари: 362
Получил благодарност:
2,431 пъти в 1,521 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hitman Вижте мненията
Абе на мен що всичко ми работи и нищо не ми гърми
Щото РОМ-а ти е сготвен от опитен ромаджия, сигурно затова.
__________________
"UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity." -- Dennis M. Ritchie</pre>
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
galaxy, htc, siii, или


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Samsung Galaxy S III Денислав GSM мобилни комуникации 72 26-09-2012 23:33
Samsung Galaxy S III Денислав GSM мобилни комуникации 1 18-09-2011 19:03
Samsung Galaxy S сертифициран с Wi-Fi Direct ТИНТИН GSM мобилни комуникации 0 04-11-2010 16:57
Galaxy 26 - 50.8East berks Новини 0 27-04-2009 22:40


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 14:05.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.