The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят
Горещ телефон: 0800 13 800, Спътник Hellas SAT 2 (39E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Булсатком

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #801  
Стар 18-09-2020
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,023
Благодари: 728
Получил благодарност:
1,747 пъти в 977 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от d.ivanov Вижте мненията
Потвърждавам че се появиха на андроод боксовете, иначе в телефона ги няма. Явно има значение версията на андроида, бокса е с андроод тв.
После ще ги пусна на телевизора да ги видя какво 4к са Уточнение - тв-то е фулхд и няма 4к
Отговори с цитат
  #802  
Стар 21-09-2020
Аватара на emskia
emskia emskia не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2010
Местоположение: Ibiza
Мнения: 323
Благодари: 151
Получил благодарност:
32 пъти в 22 поста
Сваляния: 58
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Някой иска ли да обменим HBOGO за Fusion?

Последно редактирано от emskia : 21-09-2020 на 20:25
Отговори с цитат
  #803  
Стар 15-10-2020
Шейкър Шейкър не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Feb 2016
Мнения: 5
Благодари: 2
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Здравейте,

В момента използвам IPTV на Vivacom и след месец ми изтича договорът ми с тях. Заслужава ли си да мина на Bulsatcom IPTV. Гледам, че имат добри оферти и повече български канали от Вивата. Предлагат оптика оптика до дома на адресът, на който живея.

Какво е вашето мнение?
Отговори с цитат
  #804  
Стар 15-10-2020
d.ivanov d.ivanov не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Мнения: 1,751
Благодари: 888
Получил благодарност:
507 пъти в 335 поста
Сваляния: 29
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шейкър Вижте мненията
Здравейте,

В момента използвам IPTV на Vivacom и след месец ми изтича договорът ми с тях. Заслужава ли си да мина на Bulsatcom IPTV. Гледам, че имат добри оферти и повече български канали от Вивата. Предлагат оптика оптика до дома на адресът, на който живея.

Какво е вашето мнение?

Твърдо НЕ, качеството на каналите им е по-зле. За обслужването и фирмената политика няма да говоря . Този месец ми е за послено при тях и вече съм на А1 Xplore
Отговори с цитат
  #805  
Стар 15-10-2020
Аватара на Neo64
Neo64 Neo64 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Местоположение: https://www.atleticomadrid.es/
Мнения: 2,921
Благодари: 738
Получил благодарност:
906 пъти в 605 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от d.ivanov Вижте мненията
Твърдо НЕ, качеството на каналите им е по-зле. За обслужването и фирмената политика няма да говоря . Този месец ми е за послено при тях и вече съм на А1 Xplore
А то щото качеството на Фаления от теб и дзумбата насран Нео Зайо е прекрасно -същия буламач , а фирменото дърво е убаво та дрънка!
Качеството на Булсатком Фюжън е по добро от на Вивата , освен ако не ги сравняваш на някое Велико Търново с дистанционно!

Последно редактирано от Neo64 : 15-10-2020 на 18:06
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Neo64 за този полезен пост :
Iliyan N (15-10-2020)
  #806  
Стар 15-10-2020
d.ivanov d.ivanov не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Мнения: 1,751
Благодари: 888
Получил благодарност:
507 пъти в 335 поста
Сваляния: 29
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Neo64 Вижте мненията
А то щото качеството на Фаления от теб и дзумбата насран Нео Зайо е прекрасно -същия буламач , а фирменото дърво е убаво та дрънка!
Качеството на Булсатком Фюжън е по добро от на Вивата , освен ако не ги сравняваш на някое Велико Търново с дистанционно!

Избягвайки от личните нападки ще кажа, че ползвам A1 iptv, Неосат ми е в друг апартамент и ходя само да го гледам от дъжд на вятър. Не е коректно да сравняваш ИП със сателитна телевизия.

Булсатком фюжън е с най-ниско ниво на качество от ИП телевизиите, гледам го на 4к телевизор, и сравнявам с ИП телевизията на А1 xplore.

Също така сателитната телевизия на Неосат е най-добрата от Другите такива на пазара у нас.

В момента имам за последен месец Fusion , имам и А1 иптв, имам си и Неосат, мисля че мога съвсем обективно да кажа , че А1 е най-добре, макар че Неосат не е иптв и не виждам защо го сравнявате изобщо.

Сега ще ме обвиниш че А1 ми дават пари ли?
Отговори с цитат
  #807  
Стар 15-10-2020
Ванси Ванси е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2015
Мнения: 373
Благодари: 3
Получил благодарност:
73 пъти в 65 поста
Сваляния: 86
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Интересно ми звучи това за качеството... Не подвеждайте човека. Той като иска може да се вземе приемник, с правилната версия на хдми кабела за 4 к приемника може сам да сравни. Ако не му харесва може да си развали договора в законовия срок . Може да вземе приемник и от приятел и да пробва. На Булса вървят на всякакъв нет. Ако е от моя град и аз мога да му дам да пробва.
Отговори с цитат
  #808  
Стар 15-10-2020
d.ivanov d.ivanov не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Мнения: 1,751
Благодари: 888
Получил благодарност:
507 пъти в 335 поста
Сваляния: 29
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ванси Вижте мненията
Интересно ми звучи това за качеството... Не подвеждайте човека. Той като иска може да се вземе приемник, с правилната версия на хдми кабела за 4 к приемника може сам да сравни. Ако не му харесва може да си развали договора в законовия срок . Може да вземе приемник и от приятел и да пробва. На Булса вървят на всякакъв нет. Ако е от моя град и аз мога да му дам да пробва.

Обяснението е просто. И аз съм ползвал 2 години фюжън и си го обяснявам просто. При а1 и вива телевизията не ползва трафика от нета, докато булстат ползват от скоростта и за да може да върви някак са компресирали сигнала и спокойно си върви на 20мб, качеството се вижда на кратко : леко по-размазана картина... не е от кабела, ползвам Филипс 4к кабел за 40лв.

Последно редактирано от d.ivanov : 15-10-2020 на 21:24
Отговори с цитат
  #809  
Стар 15-10-2020
Ванси Ванси е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2015
Мнения: 373
Благодари: 3
Получил благодарност:
73 пъти в 65 поста
Сваляния: 86
Ъплоуди: 0
По подразбиране

В тяхната мрежа трафика за ИП приемниците не шейпнат, ограничението ти идва от рутера. А за компресията само да те открехна при оранжевите и за ИП е х265 ... Още по ниска скорост.... Дори в тема е коментирано за оранжевите...
Остави човека сам си си реши. 4к каналите и до 80мб си скачат .... А и оранжевите вече използват общия трафик, и от а1 го очаквай скоро...
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Ванси за този полезен пост :
d.ivanov (15-10-2020)
  #810  
Стар 15-10-2020
d.ivanov d.ivanov не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Мнения: 1,751
Благодари: 888
Получил благодарност:
507 пъти в 335 поста
Сваляния: 29
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ванси Вижте мненията
В тяхната мрежа трафика за ИП приемниците не шейпнат, ограничението ти идва от рутера. А за компресията само да те открехна при оранжевите и за ИП е х265 ... Още по ниска скорост.... Дори в тема е коментирано за оранжевите...
Остави човека сам си си реши. 4к каналите и до 80мб си скачат .... А и оранжевите вече използват общия трафик, и от а1 го очаквай скоро...
Така е, нека си избере сам, аз само споделям мои впечатления, не ангажирам никой
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
fusion, tv


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Тестова апликация "Fusion TV" за смарт телевизори Samsung БониБо ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 128 03-12-2018 21:37
Panasonic viera bulsatcom fusion apps Златев88 ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 31 17-04-2017 21:36
Нов приемник от Булсатком - FUSION TV Пламен Тачев ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 129 09-01-2017 17:14
Fusion & Е2 цтц IPTV (Internet Protocol Television) 43 21-04-2016 00:36
Купувам mini ITX дъно ION 330 или Fusion 350 bu12tras ЧЕРНА ТЕХНИКА 0 26-06-2014 22:51


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 02:35.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.