The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > ПРИЕМНИЦИ за цифрова сателитна телевизия > Nokiа DBox2

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #11  
Стар 24-02-2012
mr_joker mr_joker не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jun 2011
Мнения: 16
Благодари: 1
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Аз в момента съм с по нова версия от тези които ми предлагате и е изтеглена от тука като гледам:

http://www.pb-download.com/images/

1xI-PB-VX-Enigma-1-2010-12-30.img.tar

Но нямам подходяща отверка и немога да отворя приемника, че да разбера с колко процесора съм и да го префлашна пак с нея.

Според вас кой е най-добрият имидж за D-Box Nokia.

То е ясно, че ако взема нов ще тръгнат работите, но трябват и кинти още за това. А и при условие че имам приемник и той върви доста добре без насичания но само последния канал и то само след като го изключа приемника значи нещо не съм го наастроил. Все пак преди 5 години са гледали с него шернати канали на компа без проблем а тогава е било с XP. Аз направих и такава система, но пак същия проблем.

Имам инсталиран camd2 на приемника да не би да трябва нещо друго да иснталирам или да настройвам. Инсталирах и cccam от приемника, но не съм бърникал във файловете му и пак нищо и затова го деинсталирах.

Аз така и не разбрах за какво са тия: camd, cccam, oscam и другите. Имат ли връзка с моя проблем?
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
ГЛЕДАМ, Да, каналите, компа, на, немога, Помощ


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата Търси в тази тема
Търси в тази тема:

Разширено търсене
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
ПОМОЩ, немога да гледам каналите на компа mr_joker Въпроси и отговори 1 24-02-2012 08:11
Немога да видя лога на оскам moreg MPCS/OScam 9 10-08-2011 23:29
Проблем м/у рутера компа и приемник Next ye 18500 valvamp Настройки на рутери 2 05-01-2011 19:32
Немога да хвана нищо с новата ми антена ситалко САТЕЛИТНИ АНТЕНИ 96 27-12-2010 23:04
качествен софтуер за DVB-S платка за компа мирокостов КОМПЮТЪРНИ ПРИЕМНИЦИ 4 12-11-2010 18:14


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 22:24.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.