The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > GSM мобилни комуникации

GSM мобилни комуникации Global System Mobile

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 24-01-2013
Аватара на Денислав
Денислав Денислав не е на линия
44 65 6e 69 73 6c 61 76
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Мнения: 421
Благодари: 6
Получил благодарност:
119 пъти в 73 поста
Сваляния: 191
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tzvetann Вижте мненията
В момента дори не искам и да си мисля след няколко дни като барна в ръчичките новия Нексус колко смешна и елементарна ще ми се види тая прехвалена "галактическа" тройка
SGS III не трябва да се сравнява със Снапдрагон 4. Новичкия нексус ще го сравняваме със SGS IV
И аз не го хваля, той си е такъв.
__________________
LG LB730V BNT HD, bTV HD, bAction HD, RingBG HD, News7 HD, NovaSport HD, DiemaSport HD,DiemaSport2 HD & IPTV

Последно редактирано от Денислав : 24-01-2013 на 00:19
Отговори с цитат
  #12  
Стар 24-01-2013
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,730
Благодари: 796
Получил благодарност:
4,643 пъти в 2,334 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Денислав Вижте мненията
Новичкия нексус ще го сравняваме със SGS IV
Май не си в час? Четворката на Самсунг може да тръгнеш да го сравняваш с Нексус 5, който вероятно ще се презентира на конференцията на Гугъл през май. И двете тояги са все още в сферата на мечтите.... Сега ако се сравнява с нещо любимата ти пръчка това е Нексус 4 и нищо друго, колкото и да ти е болно
Отговори с цитат
  #13  
Стар 24-01-2013
Аватара на Денислав
Денислав Денислав не е на линия
44 65 6e 69 73 6c 61 76
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Мнения: 421
Благодари: 6
Получил благодарност:
119 пъти в 73 поста
Сваляния: 191
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tzvetann Вижте мненията
Май не си в час? Четворката на Самсунг може да тръгнеш да го сравняваш с Нексус 5, който вероятно ще се презентира на конференцията на Гугъл през май. И двете тояги са все още в сферата на мечтите.... Сега ако се сравнява с нещо любимата ти пръчка това е Нексус 4 и нищо друго, колкото и да ти е болно
Пак се изказваш неподготвен. Exynos 4 Quad (4412) е произведен по 32 nm процес през началото на 2012, а Нексус 4 е с Snapdragon S4 Pro (APQ8064) произведен по 28 nm процес към края на 2012. Сам си прави изводите. Порадвай се малко до април месец, че след това пак зор
__________________
LG LB730V BNT HD, bTV HD, bAction HD, RingBG HD, News7 HD, NovaSport HD, DiemaSport HD,DiemaSport2 HD & IPTV
Отговори с цитат
Стар 24-01-2013
bu12tras
Това съобщение е изтрито от фолкръм. Причина: спам
Стар 24-01-2013
Денислав
Това съобщение е изтрито от фолкръм. Причина: спам
  #14  
Стар 24-01-2013
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,730
Благодари: 796
Получил благодарност:
4,643 пъти в 2,334 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Денислав Вижте мненията
Пак се изказваш неподготвен. Exynos 4 Quad (4412) е произведен по 32 nm процес през началото на 2012, а Нексус 4 е с Snapdragon S4 Pro (APQ8064) произведен по 28 nm процес към края на 2012. Сам си прави изводите. Порадвай се малко до април месец, че след това пак зор
Ти за процесорите не ми обяснявай. Един телефон не е само процесор Няма смисъл. Но виж, ако имаш желание да се изтъкнеш пред другите това е друг въпрос. А и нещо не мога да разбера храченето ти срещу телефоните на Гугъл... Същия този Гугъл, на който любимите ти корейци не ръка, гъз трява да целуват, защото ако не бяха те сигурно сега щеше да се кефиш на Бада и да величаеш каква невероятна ОС е тя А аз зора дори не искам да коментирам. Просто защото с това за пореден път доказваш, че нещо май ти мърда в главата. Този Самсунг май ти е изпил реалната преценка на нещата
Отговори с цитат
  #15  
Стар 25-01-2013
Аватара на Денислав
Денислав Денислав не е на линия
44 65 6e 69 73 6c 61 76
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Мнения: 421
Благодари: 6
Получил благодарност:
119 пъти в 73 поста
Сваляния: 191
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tzvetann Вижте мненията
Ти за процесорите не ми обяснявай. Един телефон не е само процесор Няма смисъл. Но виж, ако имаш желание да се изтъкнеш пред другите това е друг въпрос. А и нещо не мога да разбера храченето ти срещу телефоните на Гугъл... Същия този Гугъл, на който любимите ти корейци не ръка, гъз трява да целуват, защото ако не бяха те сигурно сега щеше да се кефиш на Бада и да величаеш каква невероятна ОС е тя А аз зора дори не искам да коментирам. Просто защото с това за пореден път доказваш, че нещо май ти мърда в главата. Този Самсунг май ти е изпил реалната преценка на нещата
Малко да ме няма и изръси един кош простотия. Пример ти дадох за мобилни чипове, които освен процесота съдържат и други неща, ама
нали няма какво да ти обяснявам и нали толкова телефончета минавали през теб !!!
За Гугъл само добри неща мога да кажа, но ако някои компании добавят допълнителни ектрички към софтуера ИМ (на Гугъл) и съм го дал за пример, това храчене ли е?
Пак ти пиша, Самсунг не са ми любима марка, от тях имам само две телефончета SGSIII и SGSII. Утре ако се окъкат нещо минавам на друг производител. Какво да направя, че като производител съчетават най-добрия хардуер и имат добра софтуерна поддръжка .
На марката робуват само лУзърите, където пишат, че ги хейтвам.
__________________
LG LB730V BNT HD, bTV HD, bAction HD, RingBG HD, News7 HD, NovaSport HD, DiemaSport HD,DiemaSport2 HD & IPTV
Отговори с цитат
  #16  
Стар 25-01-2013
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,730
Благодари: 796
Получил благодарност:
4,643 пъти в 2,334 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

За чипсета си прав, наистина споменаването само на процесора отстрани изглежда глупаво. Но колкото и да го отричаш като клас апарати по никакъв начин не може да сравняваш новия Нексус с някакъв все още дори неосъзнат от Самсунг апарат Апарата с който трябва да го съпоставяш е твоето пластмасово произведение на изкуството
А това, че се кефиш на някакви, както ти се изрази екстрички на Самсунг, дори не желая да го коментирам. Ако някога Господ ме осъди и имам Самсунг с Андроид (изобщо тук не включвам Нексус на Самсунг, защото там само хардуера е техен) то първото нещо, което ще направя е да го рутна и да си сложа чист Андроид ром. Този Тъчвиз е пълна шитня, ама пълна. И наистина вземи се замисли за слепия начин, по който защитаваш Самсунг и моделите, за които си броил пари. По същия начин правеше това и с дървените Нокии, които имаше. Ако това, както каза и Хитмана не е хейтърство, то не знам кое друго е.... Разбери, че може да съществуват и телефони, които са малко по-читави от твоите
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Цец0 за този полезен пост :
nikk (26-01-2013)
  #17  
Стар 25-01-2013
Аватара на Денислав
Денислав Денислав не е на линия
44 65 6e 69 73 6c 61 76
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Мнения: 421
Благодари: 6
Получил благодарност:
119 пъти в 73 поста
Сваляния: 191
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tzvetann Вижте мненията
За чипсета си прав, наистина споменаването само на процесора отстрани изглежда глупаво. Но колкото и да го отричаш като клас апарати по никакъв начин не може да сравняваш новия Нексус с някакъв все още дори неосъзнат от Самсунг апарат Апарата с който трябва да го съпоставяш е твоето пластмасово произведение на изкуството
А това, че се кефиш на някакви, както ти се изрази екстрички на Самсунг, дори не желая да го коментирам. Ако някога Господ ме осъди и имам Самсунг с Андроид (изобщо тук не включвам Нексус на Самсунг, защото там само хардуера е техен) то първото нещо, което ще направя е да го рутна и да си сложа чист Андроид ром. Този Тъчвиз е пълна шитня, ама пълна. И наистина вземи се замисли за слепия начин, по който защитаваш Самсунг и моделите, за които си броил пари. По същия начин правеше това и с дървените Нокии, които имаше. Ако това, както каза и Хитмана не е хейтърство, то не знам кое друго е.... Разбери, че може да съществуват и телефони, които са малко по-читави от твоите
Пак изсилваш нещата. Вече писах, че до излизането на Снапдрагон С4 SGSIII размазва всичко. Сега вече като излезе този чип той трябва да се сравнява с SGS IV и ти написах защо. Ти пак почваш ама имало и други телефони ама това си било, водата от кладенеца свърши вече . Утре като излезе и Tегра 4 пак ли да го сравняваме със SGS III?
Затова ти писах да изчакаме до април месец. От сега усещам колко сълзи и реване ще има тогава. А за това, че си караш с чистия ром си е твое предпочитание, но това не значи, че е правилно мнение. Хората се кефят на ТъчУиз-а колкото и да не ти се иска .
__________________
LG LB730V BNT HD, bTV HD, bAction HD, RingBG HD, News7 HD, NovaSport HD, DiemaSport HD,DiemaSport2 HD & IPTV
Отговори с цитат
  #18  
Стар 25-01-2013
Аватара на Денислав
Денислав Денислав не е на линия
44 65 6e 69 73 6c 61 76
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Мнения: 421
Благодари: 6
Получил благодарност:
119 пъти в 73 поста
Сваляния: 191
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Ако си взел телефончето, постни снимката с резултата от квадранта.
__________________
LG LB730V BNT HD, bTV HD, bAction HD, RingBG HD, News7 HD, NovaSport HD, DiemaSport HD,DiemaSport2 HD & IPTV
Отговори с цитат
  #19  
Стар 25-01-2013
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,730
Благодари: 796
Получил благодарност:
4,643 пъти в 2,334 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Денислав Вижте мненията
Затова ти писах да изчакаме до април месец. От сега усещам колко сълзи и реване ще има тогава. А за това, че си караш с чистия ром си е твое предпочитание, но това не значи, че е правилно мнение. Хората се кефят на ТъчУиз-а колкото и да не ти се иска .
Хахахахаха, евала... Само ще ти кажа, че сълзи и реване може да има само от такива като теб.... Много, ама много отдавна съм над тези неща А за Тъчвиза дори не ми се коментира.... Не знам какъв задръстеняк на тема Андроид трябва да си, за да се кефиш на тази бъгня.

Цитирай:
Първоначално написано от Денислав Вижте мненията
Ако си взел телефончето, постни снимката с резултата от квадранта.
Не, вероятно другата седмица ще го получа в моя магазин, но пък другата седмица съм отпускар и няма да съм на работа След това ще мисля дали да си го купувам, или ако имам възможност да го взема като служебен А и защо не го зарежеш този квадрант? Надявам се знаеш колко относителни са тези глупави тестове.

Последно редактирано от Цец0 : 26-01-2013 на 00:00
Отговори с цитат
  #20  
Стар 26-01-2013
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras не е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,954
Благодари: 2,016
Получил благодарност:
2,970 пъти в 1,678 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Ти пък сега друго си е сапунерката да удари 15000 точки на квадрант теста
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на bu12tras за този полезен пост
STUDITOV (24-03-2013), Цец0 (26-01-2013)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
galaxy, note7, s8, samsung, siv


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Продавам Samsung Galaxy s5 alexi Приключили продажби 4 15-11-2014 18:14
samsung galaxy y 5360 Васил GSM мобилни комуникации 0 02-03-2014 21:39
Samsung Galaxy S III Денислав GSM мобилни комуникации 72 27-09-2012 00:33
Samsung Galaxy S III Денислав GSM мобилни комуникации 1 18-09-2011 20:03


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 01:31.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.