The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: 0700 17 000, Спътник Intelsat 12 (45E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Vivacom TV

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар 23-11-2011
Аватара на civica
civica civica не е на линия
рок слушалче
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Местоположение: Варна
Мнения: 2,281
Благодари: 2
Получил благодарност:
240 пъти в 209 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

И защо да не е така , като имаш сключен договор с тях ?? Засега никой не знае , а и конкуренцията не спи !!
__________________
" Не се ядосвай , правя каквото мога ! "
Отговори с цитат
  #22  
Стар 23-11-2011
uscxeu uscxeu не е на линия
фен на безплатните неща
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Мнения: 365
Благодари: 18
Получил благодарност:
22 пъти в 15 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

другото което е освен че тв скат излиза черен екран и говор всички бг радия от 39е излизат но нямат звук това има ли оправия с настройка или да ги трия от списъка ?

както и като постои малко на тв та от 39е бг каналите не съм мерил времето но спират и пише няма сигнал като дам на други канали от 45е и после върна на 39е канали пак вървят или като спра и пусна приемника дали е дайсека ?

__________________
Отговори с цитат
  #23  
Стар 23-11-2011
Аватара на miros123
miros123 miros123 не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Мнения: 983
Благодари: 749
Получил благодарност:
497 пъти в 285 поста
Сваляния: 102
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Спокойно гледам страстите са се разгорещили. Не съм казал, че сателтната им телевизия ще спре на момента. Ако нещата им потръгнат по-добре с IPTV телевизията която скоро ще стартира това ще е съвсем естествен процес на поетапно спиране на сателитната. Вече ги има в наличност кабелите които ще тръгнат от телефонната розетка към IPTV приемникът им снощи видях макарата с кабела. Човека ми каза изчакай забрави са сателитните чинии няма да трябват от тук нататък пък и щом Ви казвам, че и тези нови приемници няма да са с HDMI значи са ми казали от вива-таковата.
__________________
Pasat Ф140, LNB Inverto 0,3db, Super PowerJack 12", NP-601, {DM500s, DM800PVR} - clone {Gemini - mbox 0.4}, {Vu+ solo2}, {4°W-57°E}
Отговори с цитат
  #24  
Стар 23-11-2011
Аватара на miros123
miros123 miros123 не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Мнения: 983
Благодари: 749
Получил благодарност:
497 пъти в 285 поста
Сваляния: 102
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Виваком вече са готови със собствено решение за IPTV. Може да се използва както новата им оптична мрежа (засега само в София), така и съществуващия ADSL-достъп.В момента провеждат тестове в различни градове.
Интересно ми е какви цени ще обявят за новата услуга, за да бъдат конкуретни . . .
EDIT:
Моделът на използвания Set-top-box e Huawei EC2108

http://postimage.org/image/36ksk8lk4/
http://www.unifi.my/files/usermanual...0Top%20Box.pdf

Този модел обаче е с HDMI доколкото виждам значи продавача никакъв го нема. Освен HDMI да не му работи. Но пък няма SCART

Ще Ви помоля да не ми задавате допълнителни въпроси защото не съм компетентен повече от това. Нека да изчакаме още малко.
__________________
Pasat Ф140, LNB Inverto 0,3db, Super PowerJack 12", NP-601, {DM500s, DM800PVR} - clone {Gemini - mbox 0.4}, {Vu+ solo2}, {4°W-57°E}

Последно редактирано от miros123 : 23-11-2011 на 19:44
Отговори с цитат
  #25  
Стар 23-11-2011
Аватара на civica
civica civica не е на линия
рок слушалче
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Местоположение: Варна
Мнения: 2,281
Благодари: 2
Получил благодарност:
240 пъти в 209 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Тя стана една , " манджа с грозде " ! Едното им не върви , а те пускат и второ , което не се знае как ще тръгне - имат пари , харчат си ги .... ама за какво , само те си знаят !
__________________
" Не се ядосвай , правя каквото мога ! "
Отговори с цитат
  #26  
Стар 23-11-2011
Аватара на Rafaello
Rafaello Rafaello не е на линия
маймуна мултифиид маниак
 

Дата на присъединяване: Aug 2009
Местоположение: Сливен
Мнения: 740
Благодари: 503
Получил благодарност:
170 пъти в 103 поста
Сваляния: 38
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Колегата очевидно има вътрешна информация, щом покзва снимка на приемника и опаковката му! Много интересно!
Определено IPTVто ще има по малко разходи:
+ няма да има нужда от специализиран монтаж - мушкаш в контакта, телевизора, нета и хайде....
+ ще могат да го бъзикат от разстояние и да отстраняват бакиите
+ няма нужда да плащат за транспондери на спътник
+ ще имат по-голям контрол къде си използваш приемника (няма да става като сега един приемник и на вилата и вкъщи)

Не знам какъв битрейт е нужен за HD po IPTV, предполагам, че трансфера ще е като от спътника, но си мисля, че няма да е много практично за ADSL линия. Като пуснеш торент клиента да сваля и ТВто ще ти клеква. Така че, това най-вероятно ще е решение за Fiber Net-а им. Ще видим, времето ще покаже.

Днес между другото получих от виваком по пощата ВиваКлуб карта, която бях заявил преди 2 месеца, направо я бях забравил. Има доста примамливи отстъпки. 3% в моя случай в техномаркет, 15% за каско в Интерамерикан, 10% за гражданска. Другото интересно ми се стори отстъпките в Еконт и Юнион Ивкони. Има и други, но са неприложими.

Edit: А, те днес активирали нов транспондер! Определено няма да спират сателита. Intelsat 12(45E) 11.675 V 5830 2/3 DVB-S2/8PSK

Последно редактирано от Rafaello : 23-11-2011 на 21:39
Отговори с цитат
  #27  
Стар 23-11-2011
Аватара на Vesko_B
Vesko_B Vesko_B не е на линия
Веско
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Местоположение: Пловдив
Мнения: 188
Благодари: 34
Получил благодарност:
47 пъти в 37 поста
Сваляния: 95
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от civica Вижте мненията
Тя стана една , " манджа с грозде " ! Едното им не върви , а те пускат и второ , което не се знае как ще тръгне - имат пари , харчат си ги .... ама за какво , само те си знаят !

Ама сигурно отчитат печалби.
На това му се вика пране на пари.
__________________
-
Отговори с цитат
  #28  
Стар 23-11-2011
Аватара на register
register register не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 2,505
Благодари: 3,241
Получил благодарност:
1,465 пъти в 670 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

не са се отказали от сателита - пускат нов транспондер
Отговори с цитат
  #29  
Стар 23-11-2011
Аватара на civica
civica civica не е на линия
рок слушалче
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Местоположение: Варна
Мнения: 2,281
Благодари: 2
Получил благодарност:
240 пъти в 209 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Сигурно за да има по-голям избор от канали , цифрови , с перфектна картина и кристален звук през аналоговия им приемник , засега , а и в близко бъдеще !!
__________________
" Не се ядосвай , правя каквото мога ! "

Последно редактирано от civica : 23-11-2011 на 21:58
Отговори с цитат
  #30  
Стар 23-11-2011
Аватара на Rafaello
Rafaello Rafaello не е на линия
маймуна мултифиид маниак
 

Дата на присъединяване: Aug 2009
Местоположение: Сливен
Мнения: 740
Благодари: 503
Получил благодарност:
170 пъти в 103 поста
Сваляния: 38
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от civica Вижте мненията
Сигурно за да има по-голям избор от канали , цифрови , с перфектна картина и кристален звук през аналоговия им приемник , засега , а и в близко бъдеще !!
Колега, последния път като си плащах сметката във виваком мацката се опита да ме зариби за ТВ - казах й същото как може да предлагате "цифрова ТВ" с приемник с аналогов изход? Изтъкнах, че качеството им е меко казано ужасно. А тя ме погледна и каза "напротив, качеството ни е перфектно, аз вкъщи имам."
Съответно аз я попитах, как го гледа това перфектно качество, на какъв ТВ. Оказа се на 32" и че според нея няма никаква разлика на какъв ТВ се гледа.... Абе компетентни служители! Само ме е яд, че не я поканих да й пусна на 47" инча какъв мазалак се вижда, готина мацка беше.......

Единствения канал, за който много ме е яд е MAD TV. Само заради него бих врътнал и една антенка натам ако пееше каката.

Последно редактирано от Rafaello : 23-11-2011 на 22:08
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
БОКС, виваком, какво, Може, сет, Тв, топ


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Може ли да гледам повече канали от виваком koko95 ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 14 20-03-2011 23:46
А какво може да се гледа с mgcamd_1.35a освен бу..... 6А6КАТА Емулатори 0 05-02-2011 16:09
Бягаите колкото си може по далеко от ВИВАКОМ >ЛЪЖАТ В СМЕТКИТЕ gggng GSM мобилни комуникации 47 23-10-2010 15:41
DB 800 HD какво искаме от него и какво той може !? koko313 DREAMBOX 21 07-06-2010 20:30
какво може да се гледа kalata777 ECHOSMART 4 22-03-2009 16:01


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 02:04.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.