The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДЪРА-БЪРА > Забавно

Забавно Тук може да се помайтапите със забавни линкове от интернет.

Затворена тема
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #71  
Стар 29-12-2012
Аватара на Brian
Brian Brian не е на линия
Big Brain Big Pain
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Местоположение: Пловдив
Мнения: 3,703
Благодари: 297
Получил благодарност:
870 пъти в 552 поста
Сваляния: 45
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Че кой твърди, че трябва да стоиш тук? Само казвам, че работа си има и тук, за който му се работи и не му се ходи навън. Защото виждаш ли - всички казват - на мен не ми се живее навън ама като няма работа в България какво да правя? Личното ми мнение е, че всеки може да си живее и работи където му харесва и никого не съм и няма да нарека родоотстъпник, затова, че е избрал да живее и работи някъде другаде. Нито пък ще се бия в гърдите затова, че в момента работя и живея в България.
__________________
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Brian за този полезен пост :
Wanderer (29-12-2012)
  #72  
Стар 29-12-2012
Аватара на ВалчоП
ВалчоП ВалчоП не е на линия
обикновен ползвател
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Местоположение: München/Oberammergau
Мнения: 7,140
Благодари: 2,925
Получил благодарност:
4,385 пъти в 2,150 поста
Сваляния: 48
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от d3v1c3nv11 Вижте мненията
Че кой твърди, че трябва да стоиш тук?
Индиректно това го твърдят всички, които се изказват с ирония, сарказъм и дори с неприкрита омраза към хората, решили да си опитат късмета по-далечко от там, докъдето се простира нечия смелост. То не бяха обиди, епитети, метафори, кофи с вар, клозети, чинии и какви ли още не изтъркани клишета от кварталния гаражно-кръчмарски фолклор.
Разбираемо е да не се приема нечии избор, но да се коментира по този злобен и жлъчен начин е доста пошло.
п.с. обобщенията по-горе не са насочени към конкретна личност.
__________________
SatConn 100 cm (9-13-16-19-23-28-31-39-42-45E), Best HG 404 & Gibertini 125 & Moteck SG2500 (70.5E-45W);
VU+ Ultimo 4K,
VU+Solo², GigaBlue HD Quad Plus, Samsung GQ 55 Q9 FNGTXZG; Samsung UE48JU7090.
Следните потребители (4) благодарят на ВалчоП за този полезен пост
AGT (29-12-2012), Brian (29-12-2012), Iliyan N (29-12-2012), Wanderer (29-12-2012)
  #73  
Стар 29-12-2012
Аватара на Wanderer
Wanderer Wanderer не е на линия
Norway
 

Дата на присъединяване: Jan 2012
Местоположение: Norway
Мнения: 1,443
Благодари: 367
Получил благодарност:
793 пъти в 365 поста
Сваляния: 59
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Veskop Вижте мненията
Извинявай,ама по-голяма глупост не съм чел!Най-лесно е,да си събереш багажа и да избягаш от кенефа в който и ти си срал!Така че,не се правете на големи борци,щото първо се сещам за мишките и потъващия кораб а не за борба!
Знаеш ли колко ми е писнало от тази куха сентенция - избягал от родината си; до гуша ми е дошло от псевдозащитници на родното, Българското, нашето; наричали са ме родоотстъпник, предател, страхливец, безпринципен, а бе каквото ти хрумне, но все от хора, които си кибичат пред компютрите и се чудят къде да демонстрират срахът си от неизвестното; хора не смеещи да оставят лъжливия уют на ипотекираното си жилище, хора, за които салатката и ракийката са издигнати в култ, съчетано с неадекватно пулене в тАлАвизора, най-често любимата медия, простотиите на учиндолският олигофрен, стресиращите новини, дебилните реклами...
... а после в леглото, сутринта отново в незнамсикоя употреба кола, на същата работа, същите озверели колеги, същите проблеми, с единствената мисъл да стане 17 ч и отново да се пльосне на дивана, гледайки Салич и смучейки шльокавицата, собствено производство, разбира се...
... мога да пиша 100 страници по въпроса, но знам че нищо от написаното няма да бъде разбрано.
Ок, прави сте - аз съм един страхливец, избягал от скъпото Отечество, работещ к'вото намери. И не ми пука
Аз спирам, темата вече не става. Само не очаквах да таите толкова омраза в себе си. А нали знаете - омразата е велико чувство, чувствам се поласкан, след като съм мразен.

Veskop, 20 години висях в тъпата ни страна, правейки опити да променя нещо, да заживеем по-добре; и в политиката съм участвал, на ниско ниво, разбира се. ПИСНА МИ! 22 години, най-хубавите си прекарах там. Край! По-добре късно, отколкото никога. По-добре чужд сред чужди, отколкото такъв, сред свои. И следващият път се замисли, преди да сипеш обиди и определения, особено към хора, чиито начин на мислене дори не се опитваш да проумееш.
Бъдете здрави.
__________________
ET6000HD, VU Plus Duo2, Mut@nat HD51 - 0.8W, 5E, 9E, 13E, 16E, 19E, 23E, 28E, 39Е

Последно редактирано от Wanderer : 29-12-2012 на 14:00
Следните потребители (4) благодарят на Wanderer за този полезен пост
AGT (29-12-2012), Iliyan N (29-12-2012), pmhawk (29-12-2012), михоф33 (29-12-2012)
  #74  
Стар 29-12-2012
Аватара на Wanderer
Wanderer Wanderer не е на линия
Norway
 

Дата на присъединяване: Jan 2012
Местоположение: Norway
Мнения: 1,443
Благодари: 367
Получил благодарност:
793 пъти в 365 поста
Сваляния: 59
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ВалчоП Вижте мненията
... злобен и жлъчен начин е доста пошло.
....
Знаеш ли как се нарича поведението, когато се "радваш" на чуждите успехи, надявайки се да не са истина или скоро успелият да се провали? Това не е пошлост. Това е мерзост!
__________________
ET6000HD, VU Plus Duo2, Mut@nat HD51 - 0.8W, 5E, 9E, 13E, 16E, 19E, 23E, 28E, 39Е

Последно редактирано от Wanderer : 29-12-2012 на 13:58
  #75  
Стар 29-12-2012
Аватара на BOBIKAT
BOBIKAT BOBIKAT не е на линия
вечно неразбраЛ
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Местоположение: Петрич
Мнения: 2,731
Благодари: 1,772
Получил благодарност:
647 пъти в 400 поста
Сваляния: 153
Ъплоуди: 9
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от d3v1c3nv11 Вижте мненията
Че кой твърди, че трябва да стоиш тук? Само казвам, че работа си има и тук, за който му се работи и не му се ходи навън. Защото виждаш ли - всички казват - на мен не ми се живее навън ама като няма работа в България какво да правя? Личното ми мнение е, че всеки може да си живее и работи където му харесва и никого не съм и няма да нарека родоотстъпник, затова, че е избрал да живее и работи някъде другаде. Нито пък ще се бия в гърдите затова, че в момента работя и живея в България.
Червеното: Мда, жената се бъхти 7 години за да стане магистър по икономика и затова работи това, което ще напиша по-отдолу:
Зеленото: Затова се прави на палячо и клоун по рожденни дни, защото не иска да отиде в софето или странско. И понеже има желание за работа, а не да седи и мързелува.
Ха сега ми дай пример къде да се реализира с дипломата си по икономика в нашия град. Без гръб отзад!!!!!!!!!!!!!!!
__________________
In the beginning was dark, and then bang...
Следните потребители (2) благодарят на BOBIKAT за този полезен пост
AGT (29-12-2012), Wanderer (29-12-2012)
Стар 29-12-2012
pmhawk
Това съобщение е изтрито от pmhawk.
  #76  
Стар 29-12-2012
Аватара на Brian
Brian Brian не е на линия
Big Brain Big Pain
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Местоположение: Пловдив
Мнения: 3,703
Благодари: 297
Получил благодарност:
870 пъти в 552 поста
Сваляния: 45
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от BOBIKAT Вижте мненията
Ха сега ми дай пример къде да се реализира с дипломата си по икономика в нашия град. Без гръб отзад!!!!!!!!!!!!!!!
Ами питай Валчо, на него сигурно работата му е в селото където живее. Аз затова писах някъде за комуникации и инфраструктура на българското село. Не знам за кой град визираш, но надали на час път от там няма голям град в който да си намери работа по специалността.
Валчо, излишно се ядосваш.
__________________
  #77  
Стар 29-12-2012
Аватара на BOBIKAT
BOBIKAT BOBIKAT не е на линия
вечно неразбраЛ
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Местоположение: Петрич
Мнения: 2,731
Благодари: 1,772
Получил благодарност:
647 пъти в 400 поста
Сваляния: 153
Ъплоуди: 9
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от d3v1c3nv11 Вижте мненията
Ами питай Валчо, на него сигурно работата му е в селото където живее. Аз затова писах някъде за комуникации и инфраструктура на българското село. Не знам за кой град визираш, но надали на час път от там няма голям град в който да си намери работа по специалността.
Валчо, излишно се ядосваш.
Разбира се, на час път има голям град. Благоевград се казва. А мислиш ли че със заплатата си може да си изплати само бензина. Да не мислиш че това ти е филипополито и сердиката, да има бачкане за по 4к лева и да те приемат с хляб и сол. Писах ти 2 поста по-нагоре. Ела надолу към Петрич, да те видим как ще се реализираш по специалността ти. Май беше МЕИ-то и комп технологии нещо си, нали?! Програмист де.
П.С. Само не разбрах какво точно имаш към имигрантите, посещаващи форума, като не вярвам, онея, дето мият кенефите (макар и това мога да бачкам, мен от работа не ме е срам) и зидаро-мазачите да посещават форума, щото са ми пределно ясни. След работния ден гледат да се натраскат, и през оная работа им е за некакъв си форум там. С 2 думи, объркал си хората.
__________________
In the beginning was dark, and then bang...

Последно редактирано от BOBIKAT : 29-12-2012 на 14:26
Следните потребители (5) благодарят на BOBIKAT за този полезен пост
AGT (29-12-2012), ibram (29-12-2012), Wanderer (29-12-2012), иван000 (29-12-2012), михоф33 (29-12-2012)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Затворена тема

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
емигрантите, За, какво, мислите, ьтв


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Какво е това същество и за какво се бори?! Иван Атанасов САТЕЛИТНИ АНТЕНИ 10 28-12-2010 23:41
Какво мислите за аватара ... Хиена Дъра-Бъра 3 04-07-2010 20:35
DB 800 HD какво искаме от него и какво той може !? koko313 DREAMBOX 21 07-06-2010 19:30
Какво мислите за този телевизор? vlad ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 114 10-07-2008 21:13
Какво мислите за антена 1.20 Параб. ... Крал Артур САТЕЛИТНИ АНТЕНИ 19 30-04-2008 23:46


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 23:56.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.