The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДЪРА-БЪРА > Забавно

Забавно Тук може да се помайтапите със забавни линкове от интернет.

Затворена тема
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #61  
Стар 29-12-2012
pmhawk pmhawk не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Мнения: 733
Благодари: 184
Получил благодарност:
293 пъти в 129 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Зелен Вижте мненията
Veskop,не си съвсем прав. През 95-96г бях в Германия. Есента на 96г се прибрах в БГ,въпреки,че много хора ми казваха,че съм луд,защото е ужас. А можех да остана още. Минаваше времето и нещата вместо да се оправят,започнаха повече да се изродяват. Аз се преместих в Германия заради децата. Отношенията и ценностните системи в България при децата са далеч от това,което трябва да бъдат(според мен) Училищата не са това,което трябва да са. Бълват неграмотни хора,защото дори и голяма част от учителите са такива. Това не означава,че всички са така,но процента на тези с нормално мислене и възможности е доста малък на фона на общата картинка. Всеки да разбира думите ми,както иска. Аз за себе си съм прав. Ако децата ми мажеха да се развиват нормално в България,нямаше и да се преместим.
Като даваш пример с кораб,мога да ти кажа,че има страшно много хора,които пробиват дупки в кораба и малкото,които искат да го спасят,не смогват да ги запушват. За това и потъва.
България ще започне да се оправя тогава,когато разсъждаващите,можещите и работещите хора,станат повече от мързеливите и невежите. Кога ще е това-не знам. Нищо лично. Това е моето виждане за нещата.
И престанат да бъдат роби, и да си търсят правата за всяко нещо. Но ценностите и традициите се пазят, когато се загубят настъпва хаос и разруха.

Последно редактирано от pmhawk : 29-12-2012 на 12:12
  #62  
Стар 29-12-2012
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,811
Благодари: 1,287
Получил благодарност:
4,811 пъти в 3,010 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Зелен Вижте мненията
България ще започне да се оправя тогава,когато разсъждаващите,можещите и работещите хора,станат повече от мързеливите и невежите. Кога ще е това-не знам. Нищо лично. Това е моето виждане за нещата.
даа, един обеща за 800 дни да ни оправи с помощта на млади еничерчета от чужбина
милен велчевата фамилия се обогати неимоверно от преконфигуриране на външния дълг в евро - за което бе обявен за икономист на годината.
естествено като подлога на чуждоземните си работоданели
до колкото си спомням, тази сделка щеше да е на печалба за България, когато долара стане 2.50 лв , е да ама не стана вече толкова години

та такова оправяне , в прекия и преносен смисъл, направо си е живо е....не

Последно редактирано от yavor1 : 29-12-2012 на 12:16
  #63  
Стар 29-12-2012
Аватара на register
register register не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 2,505
Благодари: 3,241
Получил благодарност:
1,465 пъти в 670 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Хиена Вижте мненията
Ми тя темата си е в секция забавно.
публикувах темата в отдела за булсат
искам да знам защо е преместена?
нарушава ли правила на форума?
нарушава ли правила на отдела?
кой е преместил темата в този отдел?
защо я е преместил?
защо не е била оставена в отдела в който е била публикувана?
защо не е почистена от спам?
защо не е уважена изричната ми молба да се трият от темата мнения на не-емигранти?

след като модераторите си позволяват подобно безпричинно неуважително отношение
не могат да очакват уважение от никой тук

моля темата да бъде почистена от спам и да бъде върната в отдела булсат
Следните потребители (3) благодарят на register за този полезен пост
AGT (29-12-2012), BOBIKAT (29-12-2012), Iliyan N (29-12-2012)
  #64  
Стар 29-12-2012
Аватара на Brian
Brian Brian не е на линия
Big Brain Big Pain
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Местоположение: Пловдив
Мнения: 3,703
Благодари: 297
Получил благодарност:
870 пъти в 552 поста
Сваляния: 45
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Е що пък да не пишат хора дето са били емигранти или пък редовно живеят или работят зад граница, но за малко и са си останали в Родината, защото са преценили, че кгато имаш способности навсякъде ще си добре гледан? Тук в темата поне трима такива има за които знам, може и повече да са
__________________
  #65  
Стар 29-12-2012
Аватара на BOBIKAT
BOBIKAT BOBIKAT не е на линия
вечно неразбраЛ
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Местоположение: Петрич
Мнения: 2,731
Благодари: 1,772
Получил благодарност:
647 пъти в 400 поста
Сваляния: 153
Ъплоуди: 9
По подразбиране

Колегата се изказа малко прибързано. Ще бъдеш гледан, ако си с гръб, или мамино детенце. Тези, със способностите няма къде да се реализират. Или поне в провинцията е така. Ето защо селяндурите отиват в по-големите градове.
__________________
In the beginning was dark, and then bang...
  #66  
Стар 29-12-2012
Аватара на Brian
Brian Brian не е на линия
Big Brain Big Pain
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Местоположение: Пловдив
Мнения: 3,703
Благодари: 297
Получил благодарност:
870 пъти в 552 поста
Сваляния: 45
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Има има...
__________________
  #67  
Стар 29-12-2012
Аватара на BOBIKAT
BOBIKAT BOBIKAT не е на линия
вечно неразбраЛ
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Местоположение: Петрич
Мнения: 2,731
Благодари: 1,772
Получил благодарност:
647 пъти в 400 поста
Сваляния: 153
Ъплоуди: 9
По подразбиране

Дай ми пример, за град с около 40 хил. население. Да си опитам късмета. Странно, защо ли няма обратна вълна. От по-големите градове към по-малките. Да видим тогаз реализаторите каква песен ще пеят.
__________________
In the beginning was dark, and then bang...
  #68  
Стар 29-12-2012
Аватара на Brian
Brian Brian не е на линия
Big Brain Big Pain
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Местоположение: Пловдив
Мнения: 3,703
Благодари: 297
Получил благодарност:
870 пъти в 552 поста
Сваляния: 45
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Примери много, но когато създаваш работа на другите, не когато търсиш да се цаниш на надник някъде. При положение, че инфраструктурата ни досега беше в плачевно състояние, логично е предприятия и учреждения нуждаещи се от по високо образовани служители да се намират в по урбанизирани райони. Но това ще се измени когато оправят пътищата и комуникациите в селските райони.
__________________
  #69  
Стар 29-12-2012
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,811
Благодари: 1,287
Получил благодарност:
4,811 пъти в 3,010 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от BOBIKAT Вижте мненията
Дай ми пример, за град с около 40 хил. население. Да си опитам късмета. Странно, защо ли няма обратна вълна. От по-големите градове към по-малките. Да видим тогаз реализаторите каква песен ще пеят.
естествено, че доста хора се преместиха в такива градове, визирани от теб, защото там живота е по-нормален, намалени са стресовите ситуации, има възможност за реални икономии на жизнените разходи, а и който го може дори и собствено стопанство си изгражда.
визирам много мой колеги, прехвърлили семействата си от големия град към по-чиста и зравословна околна среда
аз съм дете на асфалта и нямам агро наклонности така че си стоя в големия град с 70% приходящи граждани.
особено приятно е сега - улиците са пусти, паркингите също, няма джигити по шосето ( особено са страшни тези от шумен )
направо си е като малък град с около 40 хил. население.
  #70  
Стар 29-12-2012
Аватара на ВалчоП
ВалчоП ВалчоП не е на линия
обикновен ползвател
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Местоположение: München/Oberammergau
Мнения: 7,140
Благодари: 2,925
Получил благодарност:
4,385 пъти в 2,150 поста
Сваляния: 48
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от d3v1c3nv11 Вижте мненията
Има има...
Я да поспамя и аз!!! Има - да, но какво? Колко от центровете за R&D на фирми като Siemens, BMW, Texas Instruments, BOSCH, Microsoft, e-on, и др. не толкова известни но водещи фирми за промишлена електроника и софтуер се намират в България? Колко от международните организации като EADS, NATO, ESO, EPO имат клонове в България? Да не говорим за университетски центрове по медицина, архитектура, физика, математика, спортни науки, изкуства... Ако човек има желание, възможности и квалификация да работи и да се развива в нещо такова, защо да стои закрепостен там, където се е родил и да не си гони мечтите? За да не го помислят за плъх, за предател, за страхливец и за какво ли още не?
п.с. всички тези изброени неща се намират в един-единствен град и в радиус от 35 км около него
__________________
SatConn 100 cm (9-13-16-19-23-28-31-39-42-45E), Best HG 404 & Gibertini 125 & Moteck SG2500 (70.5E-45W);
VU+ Ultimo 4K,
VU+Solo², GigaBlue HD Quad Plus, Samsung GQ 55 Q9 FNGTXZG; Samsung UE48JU7090.

Последно редактирано от ВалчоП : 29-12-2012 на 13:18
Следните потребители (2) благодарят на ВалчоП за този полезен пост
AGT (29-12-2012), Iliyan N (29-12-2012)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Затворена тема

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
емигрантите, За, какво, мислите, ьтв


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Какво е това същество и за какво се бори?! Иван Атанасов САТЕЛИТНИ АНТЕНИ 10 28-12-2010 23:41
Какво мислите за аватара ... Хиена Дъра-Бъра 3 04-07-2010 20:35
DB 800 HD какво искаме от него и какво той може !? koko313 DREAMBOX 21 07-06-2010 19:30
Какво мислите за този телевизор? vlad ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 114 10-07-2008 21:13
Какво мислите за антена 1.20 Параб. ... Крал Артур САТЕЛИТНИ АНТЕНИ 19 30-04-2008 23:46


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 21:16.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.