The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > Кабелни [DVB-C] оператори в България

Кабелни [DVB-C] оператори в България Оператори на кабелна цифрова телевизия в България

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #1  
Стар 15-07-2013
ТВ маняк ТВ маняк не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Мнения: 93
Благодари: 16
Получил благодарност:
6 пъти в 5 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
По подразбиране Качество на цифровата телевизия на Telnet В. Търново.

Здравейте! Обръщам се най-вече към форумците от Велико Търнов, които са абонати на Телнет, но не само на интернета, а и на цифровата им телевизия. Доколкото се вижда от списъка с канали в техния сайт програмите са добри, имам дори гаранция за пускането на няколко от каналите на Ал Джазира. Искам ако някой знае да ми каже какво е качеството на излъчваните канали. Разполагам с LCD Samsung 26 инча и ме интересува дали си заслужава да се прехвърля на цифровата им телевизия?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 15-07-2013
Аватара на Ламерът
Ламерът Ламерът е на линия
Тиква
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: Бургас
Мнения: 1,310
Благодари: 139
Получил благодарност:
464 пъти в 289 поста
Сваляния: 116
Ъплоуди: 3
По подразбиране

За качеството не знам ама като канали поместени на сайта им не си заслужава. Всичките им по гледаеми канали ги има на аналога, HD пакета им е много зле. Според мен се ориентирай към нещо по със съдържание у Влико Търново не може да няма по добра алтернатива.
__________________
Рускиня 2,10 с Invacom ADF-120 и SNF-031 ; Tecatel 120см за 36е и 39е ; Paraclipce 180см легнал зимен сън
Отговори с цитат
  #3  
Стар 15-07-2013
Аватара на Б.Борисов
Б.Борисов Б.Борисов не е на линия
Ретро маниак
 

Дата на присъединяване: May 2013
Местоположение: гр.Бяла, обл.Русе
Мнения: 320
Благодари: 234
Получил благодарност:
27 пъти в 21 поста
Сваляния: 33
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Аз съм на Мегалан в Търново - не мога да се оплача.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
telnet, качество, на, Телевизия, търново, Цифровата


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата Търси в тази тема
Търси в тази тема:

Разширено търсене
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
проблем с цифровата телевизия ники777о ЕФИРНА цифрова телевизия [DVB-T] 14 05-03-2013 09:30
DVB-C на Telnet - Велико Търново АА Кабелни [DVB-C] оператори в България 0 09-08-2012 09:38
Проблем с цифровата телевизия-засича яската ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 50 15-04-2012 20:50
Опит за конкуренция при цифровата телевизия ТИНТИН ЕФИРНА цифрова телевизия [DVB-T] 4 15-10-2011 02:49
Честоти и параметри на цифровата телевизия на СКК AphexTwin Кабелни [DVB-C] оператори в България 2 07-07-2009 12:35


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 00:36.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.