The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > GSM мобилни комуникации

GSM мобилни комуникации Global System Mobile

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #41  
Стар 15-09-2016
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 не е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,738
Благодари: 797
Получил благодарност:
4,655 пъти в 2,341 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Човече, да отключиш ирис защитата със снимка?
И в най-смелите си идеи не ми е идвала подобна, за да пробвам на моя телефон. Как може изобщо да си помислиш нещо подобно?
Отговори с цитат
  #42  
Стар 15-09-2016
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,807
Благодари: 1,286
Получил благодарност:
4,808 пъти в 3,009 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Цец0 Вижте мненията
Човече, да отключиш ирис защитата със снимка?
И в най-смелите си идеи не ми е идвала подобна, за да пробвам на моя телефон. Как може изобщо да си помислиш нещо подобно?
Явно ти е бедна фантазията
А и на тези "наивници" не им е дошло на акъла, че има БГ гении със своеобразни идеи

То ако така профански ставаше, нямаше да се ползва за сейфове!

Последно редактирано от yavor1 : 15-09-2016 на 12:58
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на yavor1 за този полезен пост :
boboturboto (15-09-2016)
  #43  
Стар 15-09-2016
boboturboto boboturboto не е на линия
форумно кавалче
 

Дата на присъединяване: Jan 2012
Местоположение: Пардубице,Чешка република
Мнения: 805
Благодари: 325
Получил благодарност:
142 пъти в 97 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 1
По подразбиране

та поръчах си HOMTOM-ът,дано да дойде ,че иначе жената ще ма утрепе
Благодаря на всички,които ми помогнаха с избора,надявам се да си заслужава
__________________
Отговори с цитат
  #44  
Стар 15-09-2016
Аватара на patzi
patzi patzi не е на линия
rossoner
 

Дата на присъединяване: Dec 2011
Мнения: 858
Благодари: 178
Получил благодарност:
355 пъти в 147 поста
Сваляния: 88
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ето клип.
https://m.youtube.com/watch?v=Zz_sLdIzJfM
То сейфа и това в телефона за 200$ бъди сигурен че не са едно и също. И все пак ако не те затруднява направи си хубава снимка на окото с друг телефон и вместо лицето си , сложи снимката от другия телефон. Щом чете през очила силно се надявам че и от снимка ще стане

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
Отговори с цитат
  #45  
Стар 15-09-2016
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 не е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,738
Благодари: 797
Получил благодарност:
4,655 пъти в 2,341 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Не, не става от снимка.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Цец0 за този полезен пост :
patzi (15-09-2016)
  #46  
Стар 16-09-2016
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,807
Благодари: 1,286
Получил благодарност:
4,808 пъти в 3,009 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Баси унищожаването на сима )))
Относно снимката, става както ксерокопие от 20лв

Sent from my S3 using Tapatalk
Отговори с цитат
  #47  
Стар 05-11-2016
boboturboto boboturboto не е на линия
форумно кавалче
 

Дата на присъединяване: Jan 2012
Местоположение: Пардубице,Чешка република
Мнения: 805
Благодари: 325
Получил благодарност:
142 пъти в 97 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 1
По подразбиране

да не спамя по др теми,я кажете кои игри изискват най-много рЕсурси,програмки за тестване освен АНТУТУ БЕНЧМАРК,някой приложение за камерата и други ,като например плеъри и т.н.
__________________
Отговори с цитат
  #48  
Стар 05-11-2016
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,807
Благодари: 1,286
Получил благодарност:
4,808 пъти в 3,009 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

A Better Camera е може би най-добрата камера.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на yavor1 за този полезен пост :
boboturboto (05-11-2016)
  #49  
Стар 12-11-2016
boboturboto boboturboto не е на линия
форумно кавалче
 

Дата на присъединяване: Jan 2012
Местоположение: Пардубице,Чешка република
Мнения: 805
Благодари: 325
Получил благодарност:
142 пъти в 97 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Такаа разцъках няколко дена и мнението ми е ,че телефона си заслужава парите,няма никакво затормозяване с игри (поне тези които съм пробвал).Камерата при добра осветеност прави добри снимки,при зуум и не достатъчна осветеност се появява шум(има какво да пипнат със сигурност),четох във форума им,че проблема може да е заради бързото заснемане нз.Хубавото е ,че след около месец трябва да дойде ъпдейт до андроид 7.1 .4г несъм тествал,просто защото операторът ми все още не предлага услугата/за сега,били в преговори бла,бла/ .wi-fi лови на повече 150 метра при пряка видимост(във форумът имаше написано за разстояние от над 300 м. ,но аз нямам толкова разстояние нз.Не губи мрежа(проблем за който има писано преди 3 ъпдейт).Имах проблем с вграденоти "фенерче", при пускане само пресветваше и гаснеше,но след инсталл на приложение от гугъл плей се оправи и вграденото,но не трябва да го деинсталирам-явно софтуерен бъг.Случи ми се онзи ден след напълно изтощаване на батерията и последвало зареждане до 100% да ми гълта много ток,четох че и други се оплакват от това.Бръкнах по настройките и някак си се оправи (някаква настройка за използване на wi-fi в стенд бай режим,ама къде беше....).Дисплея е добър има някаква функция Miravision за подобряване на цветовете,съвсем леко бялото бие към розаво-оранжево иначе се вижда и от малък ъгъл.Батерията я зарежда от 5% до 100,за около 62-3 минути(има функция за запазване на батерията),сензорът за пръстов отпечатък отключва супер бързо.Досега несъм имал приложение което да крашне .Свързването с компа става след вкл. На ОЕМ и отстраняване на грешки в опции за разработчик.Звукът при слушалките е добър,при високоговорител на макс като,че ли качеството се разваля,но може да зависи от самото качество на песните.Имаше и оплакване за проблем с блутутът,аз лично след 5-6 прехвърляния несъм усетил проблем ,незнам трябва да си изровя блутут слушалката за проба.Снимки ще кача в следващите няколко дни,просто нямам време да изляза да снимам,чакам един колега да се появи за да направя сравнение на снимки на изкуствена светлина м/у apollo lite,huawei p8 lite,samsung galaxy s7 и elephone p9000.Ами за сега това е,ако се сетите нещо ,питайте.
__________________
Отговори с цитат
  #50  
Стар 13-11-2016
Аватара на mad_07
mad_07 mad_07 не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 770
Благодари: 584
Получил благодарност:
210 пъти в 146 поста
Сваляния: 66
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от boboturboto Вижте мненията
Такаа разцъках няколко дена и мнението ми е ,че телефона си заслужава парите,няма никакво затормозяване с игри (поне тези които съм пробвал).Камерата при добра осветеност прави добри снимки,при зуум и не достатъчна осветеност се появява шум(има какво да пипнат със сигурност),четох във форума им,че проблема може да е заради бързото заснемане нз.Хубавото е ,че след около месец трябва да дойде ъпдейт до андроид 7.1 .4г несъм тествал,просто защото операторът ми все още не предлага услугата/за сега,били в преговори бла,бла/ .wi-fi лови на повече 150 метра при пряка видимост(във форумът имаше написано за разстояние от над 300 м. ,но аз нямам толкова разстояние нз.Не губи мрежа(проблем за който има писано преди 3 ъпдейт).Имах проблем с вграденоти "фенерче", при пускане само пресветваше и гаснеше,но след инсталл на приложение от гугъл плей се оправи и вграденото,но не трябва да го деинсталирам-явно софтуерен бъг.Случи ми се онзи ден след напълно изтощаване на батерията и последвало зареждане до 100% да ми гълта много ток,четох че и други се оплакват от това.Бръкнах по настройките и някак си се оправи (някаква настройка за използване на wi-fi в стенд бай режим,ама къде беше....).Дисплея е добър има някаква функция Miravision за подобряване на цветовете,съвсем леко бялото бие към розаво-оранжево иначе се вижда и от малък ъгъл.Батерията я зарежда от 5% до 100,за около 62-3 минути(има функция за запазване на батерията),сензорът за пръстов отпечатък отключва супер бързо.Досега несъм имал приложение което да крашне .Свързването с компа става след вкл. На ОЕМ и отстраняване на грешки в опции за разработчик.Звукът при слушалките е добър,при високоговорител на макс като,че ли качеството се разваля,но може да зависи от самото качество на песните.Имаше и оплакване за проблем с блутутът,аз лично след 5-6 прехвърляния несъм усетил проблем ,незнам трябва да си изровя блутут слушалката за проба.Снимки ще кача в следващите няколко дни,просто нямам време да изляза да снимам,чакам един колега да се появи за да направя сравнение на снимки на изкуствена светлина м/у apollo lite,huawei p8 lite,samsung galaxy s7 и elephone p9000.Ами за сега това е,ако се сетите нещо ,питайте.
Аполото е пушка , няма забиване няма нищо , батерията си държи доволно и се зарежда супер бързо , губише ми мрежа когато го взех( края на Август ) ама със последния Ъп се оправи , 4Г на Мтел съм със тези скорости си цъкам постоянно 50 down/35 upl , wifi рядко пускам все съм на 4г , Инсталирах си A Better Camera и нещата се получиха много добре , ще чакаме Андроид 7 др месец
__________________
EXTREND 5000 HD- Triax TD88 39+36E - PANASONIC TX-L37ET5E ,GM 990 HD - Triax TD78 23,5Е+19.2+4.8E+0.8W - Samsung LCD 32''
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
apollo, lite, umi, vernee


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Изненада от Duolabs за Diablo Lite миронски Diablo 1 15-12-2012 22:16
Ngrab Lite 1.0.3 Error maneken Въпроси и отговори 3 05-03-2012 21:41
Продавам LG GP08 Lite Хиена Приключили продажби 1 24-05-2011 23:50
QUICKBUTTON Mod by Jack 1.3 & Lite Джак DREAMBOX 6 09-05-2010 20:16


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 10:56.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.