The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят
Горещ телефон: 0800 13 800, Спътник Hellas SAT 2 (39E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Булсатком

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 22-08-2023
beBossDotbg beBossDotbg не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Oct 2014
Мнения: 5
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране Bulsat във България и Англия - конфигурация

Здравейте,

опитах се да избегна търсенето на помощ по такава тема, обаче се оказа, че Булсат са променили и направили доста "сложно" избирането на телевизия през сайта си.

Цитирай:
1. Вкъщи в София имаме интернет от година и сме доволни. Сега нашите решиха, че искат и телевизия.

Въпросът е следният, кой вид телевизия ще ми свърши работа, понеже аз живея в Англия и бих желал да мога да гледам телевизия и там.

Предполагам, че трябва да избера между ббокс и ИПТВ, (естествено и чинии съм виждал, да слагат хората, но това ще го пропусна аз.). Приемникът ще е в София.

В сайта им пише, че трябва да платя допълнителен достъп ако искам да гледам и уж е 2.99 пък като го избереш става 5лв или 6лв.

Тук прочетох, че пък май не е точно така и ако имаш приемник имаш телевизия на него и телевизия на апп-а, тоест точно това което ми трябва.

Кое е вярното и кое реално бихте ми препоръчали от Ббокс и ИПТВ
Цитирай:
2. И още един въпрос, на мен лично телевизията ми трябва да гледам футбол. Има два пакета за това: "Диема Екстра" и "Б Спорт". Искам и двата. Когато обаче избера вторият, първият не може да се избере, значи ли това, че е включен (16.99лв)?
Цитирай:
3. Ще направят ли някаква отстъпка, понеже имаме и интернет на тях, т.е. цените ще са различни от тези които гледам в момента в сайтът?
Надявам се не съм объркал и Вас с въпросите ми, просто искам да съм сигурен, преди да отида там и да сключа договор пък нещата да не са точно така, както изглеждат.

Благодаря предварително.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 22-08-2023
Аватара на adak
adak adak не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Мнения: 132
Благодари: 23
Получил благодарност:
24 пъти в 19 поста
Сваляния: 67
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от beBossDotbg Вижте мненията
Здравейте,

опитах се да избегна търсенето на помощ по такава тема, обаче се оказа, че Булсат са променили и направили доста "сложно" избирането на телевизия през сайта си.







Надявам се не съм объркал и Вас с въпросите ми, просто искам да съм сигурен, преди да отида там и да сключа договор пък нещата да не са точно така, както изглеждат.

Благодаря предварително.
В България щом имаш нет може и б.бокс за основен с пакетите които искаш а в Англия фюжън без пари на андроид тв или бох.Но трябва да питаш дали в Англия няма някакви рестрикций и да трябва да правиш магий с впн и,тунели .Ама магйосници бол.
__________________
Аз знам че нищо не знам
Отговори с цитат
  #3  
Стар 22-08-2023
Ванси Ванси е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2015
Мнения: 380
Благодари: 3
Получил благодарност:
73 пъти в 65 поста
Сваляния: 93
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Не видях да е трудно....
Отговори с цитат
  #4  
Стар 23-08-2023
Cool_Breeze Cool_Breeze е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Мнения: 49
Благодари: 216
Получил благодарност:
7 пъти в 6 поста
Сваляния: 259
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Аз живея в Германия и ползваам Фюжън приемник без проблем, той е и основен. Имам още два допълнителниифюжъна в Бълагрия, койте се ползват от родителите ми. Не виждам нищо сложно.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
bulsat, англия, БЪЛГАРИЯ, Във, конфигурация


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
България - Англия тази вечер dido sat 2010 СПОРТ 58 03-09-2011 12:19
Конфигурация за HD DVB платка? teolink КОМПЮТЪРНИ ПРИЕМНИЦИ 6 02-03-2011 21:01
Може да се сезира КЗК за мача Англия - България Джак СПОРТ 25 08-09-2010 06:22
Как 120.000? лишиха половин България да гледа мача с Англия Джак СПОРТ 17 04-09-2010 00:29
България - Англия themaster301 ДИРЕКТНИ ИЗЛЪЧВАНИЯ 5 03-09-2010 11:01


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 15:19.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.