The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми

Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми Споделете какво ви харесва или не в програмната схема и обслужването на българските оператори, или коментирайте българските канали по всички сателити

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #121  
Стар 21-07-2023
Tzviatko Tzviatko не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2008
Мнения: 118
Благодари: 3
Получил благодарност:
28 пъти в 17 поста
Сваляния: 17
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Нещо много важно: след като изтече предплатеният едномесечен абонамент, ако сте платили с банкова карта, абонаментът ви се продължава автоматично за нов едномесечен период, като ще ви бъдат изтеглени автоматично парите за новия период от банковата карта. Веднъж платили с карта, банковата ви карта се съхранява в системата им. Услугата телевизия може да се контролира и да се деактивира в приложението на Yettel, ако желаете да прекратите автоматичното подновяване на телевизията и изтеглянето на парите ви от картата за новия едномесечен период.
Отговори с цитат
  #122  
Стар 08-08-2023
Tzviatko Tzviatko не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2008
Мнения: 118
Благодари: 3
Получил благодарност:
28 пъти в 17 поста
Сваляния: 17
Ъплоуди: 0
По подразбиране

При мен няма Yettel Tv в момента, но не знам от кога няма. Не работи нито на телевизора, нито тръгва на компютъра през браузер. Абонаментът ми все още е активен и нищо не работи. При вас работи ли нещо от телевизията им в момента, тези които имате боксове от оператора и сте на договор?
Отговори с цитат
  #123  
Стар 08-08-2023
Българин Българин е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2013
Мнения: 105
Благодари: 18
Получил благодарност:
24 пъти в 17 поста
Сваляния: 8
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Tzviatko Вижте мненията
При мен няма Yettel Tv в момента, но не знам от кога няма. Не работи нито на телевизора, нито тръгва на компютъра през браузер. Абонаментът ми все още е активен и нищо не работи. При вас работи ли нещо от телевизията им в момента, тези които имате боксове от оператора и сте на договор?
колега обади се 123 за абонати на Yettel или на 089123 за абонати на други мобилни оператори
Отговори с цитат
  #124  
Стар 09-08-2023
Tzviatko Tzviatko не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2008
Мнения: 118
Благодари: 3
Получил благодарност:
28 пъти в 17 поста
Сваляния: 17
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Обаждах се 3 пъти и нищо - акаунта ми е активен и не работи нито на смартфона, който е сравнително нов модел с последен андроид и е актуализиран изцяло софтуерно, нито на телевизора, който също е актуализиран софтуерно и е с последен андроид - 11, нито на компютъра, който е на 10 години барака, но още си го бива до Full HD телевизия, с актуализиран съфтуерно браузер и уиндоус. Казаха ми че мога да взема Yettel Tv box, който също е андроид. Отивам в офиса в кв. Орландовци и нанайци - не ми се полага такъв. Мога да си закупя такъв. След обяснение на втори служител в офиса, който се оказа доста компетентен в тази сфера и лична проба дали и защо телевизията не работи и след какви ли не проби-тест моят акаунт на неговия смартфон и дори с интернет на Yettel, които мой акаунт отново не проработи, смяна на паролата за достъп до Yettel Tv платформата и отново без полезен резултат. Сега ставам и пробвам и телевизията е ок - отново работи.
Отговори с цитат
  #125  
Стар 09-08-2023
mistor mistor е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2007
Мнения: 1,250
Благодари: 122
Получил благодарност:
607 пъти в 319 поста
Сваляния: 52
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Аматьори си бяха и такива ще си останат . Бях от първите който си направи договор с тях за мобилната им услуга в самото начало (уж друго име , уж друг собственик ...) . То не бяха проблеми с билинг им , признаха го писмено , но първо си плащаш , а след време или ще ти върнат надвзетото или ще остане предплащане за следващи периоди/фактури . И така 6 месеца . Скъсаха ми нервите . Явно нищо не се е променило .

Последно редактирано от mistor : 09-08-2023 на 17:22
Отговори с цитат
  #126  
Стар 09-08-2023
Аватара на AGT
AGT AGT не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Местоположение: London/Пловдив
Мнения: 1,894
Благодари: 1,021
Получил благодарност:
700 пъти в 457 поста
Сваляния: 46
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Е значи съм късметлия за повече от 20г всичко си е ОК. 4 карти а от 3 дни и 5G рутер към тях .
__________________
Всеки ден се ражда по един будала ...... важното е да го намериш !
Отговори с цитат
  #127  
Стар 09-08-2023
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras не е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,964
Благодари: 2,016
Получил благодарност:
2,982 пъти в 1,685 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Yettel/Telenor/Globul кога са имали проблеми с билинг системата ?! Аз съм един от първите им абонати и досега не съм имал никакви проблеми с тях.


Sent from my iPhone 12 Pro Max using Tapatalk Pro
Отговори с цитат
  #128  
Стар 09-08-2023
mistor mistor е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2007
Мнения: 1,250
Благодари: 122
Получил благодарност:
607 пъти в 319 поста
Сваляния: 52
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Имаха и още как . Ама като чета май и сега имат нещо недонаправено с тв услугата . За мен си остават аматьори и по ред други причини . Не че другите са по-хубави
Отговори с цитат
  #129  
Стар 10-08-2023
Tzviatko Tzviatko не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2008
Мнения: 118
Благодари: 3
Получил благодарност:
28 пъти в 17 поста
Сваляния: 17
Ъплоуди: 0
По подразбиране

След като публикувах тук последния си пост вчера ми се обадиха от 089123 и си признаха, че било имало проблем с конфигурацията на настройките. За мен буквално си ми бяха спрели телевизията 10 дни преди да ми е изтекъл срока, но както и да е. Първо проблем още с абонирането за телевизията - нямаше нито един еротичен канал, а след 20 дни както си работи телевизията и изведнъж решават и ти я спират. Дано да няма проблем и дано и при вас да няма!!!
Отговори с цитат
  #130  
Стар 10-08-2023
Аватара на vasilstf
vasilstf vasilstf не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Мнения: 2,197
Благодари: 582
Получил благодарност:
784 пъти в 532 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Tzviatko Вижте мненията
След като публикувах тук последния си пост вчера ми се обадиха от 089123 и си признаха, че било имало проблем с конфигурацията на настройките. За мен буквално си ми бяха спрели телевизията 10 дни преди да ми е изтекъл срока, но както и да е. Първо проблем още с абонирането за телевизията - нямаше нито един еротичен канал, а след 20 дни както си работи телевизията и изведнъж решават и ти я спират. Дано да няма проблем и дано и при вас да няма!!!
Липсата на еротични канали си е сериозен проблем.
__________________
*** 80cm (13E - 19,2E - 23,5E) *** 80cm (0,8W - 1,9E) *** 60cm (39E - 45/46E) *** Zgemma H9 Combo *** Panasonic viera TX-L42E30E ***
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
iptv, yettel, домашен, Интернет, Телевизия


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 11 (0 членове и 11 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Мобилния домашен интернет на Yettel. бачора Дъра-Бъра 5 23-03-2022 22:25
MAG 424w3 - 4K UHD IPTV приемник за интернет телевизия (Stalker) SKYTV ПРОМОЦИИ и НОВИНИ от СкайТВ 0 29-10-2021 16:23
MAG 520w3 - IPTV приемник за интернет телевизия (Stalker) с вграден Wi-Fi SKY DIGITAL ПРОМОЦИИ и НОВИНИ от СКАЙ ДИГИТАЛ 0 24-08-2021 21:03
MAG 520 - 4K UHD IPTV приемник за интернет телевизия (Stalker) SKY DIGITAL ПРОМОЦИИ и НОВИНИ от СКАЙ ДИГИТАЛ 0 04-08-2021 21:38
Домашен мобилен интернет Мтел Златев88 ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА А1 ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 40 05-12-2016 11:29


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 21:06.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.