The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > ПРИЕМНИЦИ за цифрова сателитна телевизия > ILLUSION

ILLUSION М2, М3 и др.

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #1  
Стар 14-07-2011
Владев83 Владев83 не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Мнения: 23
Благодари: 5
Получил благодарност:
6 пъти в 4 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране Питане за Illusion M3

Здравейте, абсолютен новобранец съм в сателитната техника и имам няколко въпросчета. Надявам се да не ви изглеждат прекалено глупави, но пак повтарям, че познанията ми в тази област са повърхностни. От няколко месеца имам един Illusion M3 и ме интересува има ли пакети, които да мога да гледам с EMU и ако да - кои? На приемника е инасталирана Vectra 5.50 с която досега гледах Ирдето каналите на Hellas-a. Ако няма нищо за гледане по спътниците с тоя приемник мисля да си взема една делта като бял човек и да не се занимавам с глупости, но първо реших да попитам Та другия ми въпрос е - ТВ-то ми не е HD и се чудя струва ли си да плащам за този пакет на Bulsat или да мина на premium? Не държа толкова каналите да са HD, колкото ме интересува кои канали допълнително се ловят на Hellas-a с HD оборудването? Вълнуват ме по-скоро дали излизат спортните Арени (гледам че са на булкрипт) и струва ли си да се дават повече пари за тях? HBO, Cinemax и разните други сръбски нямам намерение да гледам. Май се олях с въпросите Ще съм благодарен на всеки, който помогне
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
illusion, m3, За, ПИТАНЕ


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата Търси в тази тема
Търси в тази тема:

Разширено търсене
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
ILLUSION ХГХристов72 ILLUSION 2 27-11-2010 15:52
ILLUSION MAX2 HD COMBO питане gogo636 HDTV приемници 0 21-04-2010 08:13
Illusion MAX 2 HD imported_admin ILLUSION 6 20-01-2009 19:46
Illusion MAX 2 HD imported_admin ILLUSION инфо 4 15-01-2009 00:30
ILLUSION M3 ILLUSION 23 28-04-2008 14:23


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 01:13.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.