The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДЪРА-БЪРА > Дъра-Бъра

Дъра-Бъра Тук се обсъжда всичко което не е свързано с цифровата телевизия

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #71  
Стар 19-02-2013
mistreated mistreated е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 776
Благодари: 40
Получил благодарност:
197 пъти в 117 поста
Сваляния: 132
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lazarus18 Вижте мненията
Или пък е достатъчно добър финансист и нарочно не ги е предвидил.
Аз също смятам, че той беше един от малкото кадърни в това правителство.
Друг е въпроса колко глупости са му заповядани да направи от чист популизъм. Включително подаването на оставката му.
Какво значи "нарочно не ги е предвидил"? Тези плащания са задължителни, хората ги чакат цяла година и на тях разчитат! Това са неща обещани от правителството със закони и наредби.
Как може да не ги "предвидиш"?!
Има неотложни обработки на земята, които трябва да започнат с тези пари. Ако не ги получат, хората се принуждават да теглят заеми от банките.
Можеш сам да сметнеш колко е лихвата на 1 млрд за 2 месеца.

Последно редактирано от mistreated : 19-02-2013 на 09:25
Отговори с цитат
  #72  
Стар 19-02-2013
Аватара на Златанов
Златанов Златанов не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 3,412
Благодари: 115
Получил благодарност:
1,361 пъти в 658 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Най-малкото зло е експертен кабинет.
В спора за Буда и Серго - Серго е по-малкото зло - поне не е пожарникар/физкултурник и нещо е учил, за разлика от разгъването на маркуч в пресечена местност.
Личното ми мнение е, че Сергей Станишев отдавна трябваше да се е махнал от лидерския пост на БСП, но това си е мое лично мнение.
Има къде къде по-кадърни и некомпрометирани от него в тази партия - вземете един Янаки Стоилов или Петър Курумбашев.
Другото, за което съм сигурен е, че в БСП има доста повече хора, които знаят какво правят, друг е въпросът, че някой не им дава да се развиват, но и тяхното време ще дойде.
Докато в ГЕРБ има дребни тарикати, които се чудят как да врътнат това и онова. За Пловдив доста мога да спомена, но не ми е работа, а и съм сигурен, че ще горнат много, ама много скоро.

И сега някои ще ми скочите, че това са комунисти и деца на комунисти - та покажете ми в другите партии, кой не е тръгнал от там.
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на Златанов за този полезен пост
register (19-02-2013), пешето (19-02-2013)
  #73  
Стар 19-02-2013
дотгх дотгх не е на линия
телеманЯк
 

Дата на присъединяване: Jan 2013
Местоположение: Бургас
Мнения: 80
Благодари: 136
Получил благодарност:
12 пъти в 11 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
По подразбиране

ТЪРПИ НАРОДЪТ НАШ, ТОЙ ИМА ПЕТСТОТИН ГОДИШЕН СТАЖ ! Р. Ралин
Отговори с цитат
  #74  
Стар 19-02-2013
spgi spgi не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Мнения: 489
Благодари: 140
Получил благодарност:
317 пъти в 131 поста
Сваляния: 49
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Златанов Вижте мненията
В спора за Буда и Серго - Серго е по-малкото зло - поне не е пожарникар/физкултурник и нещо е учил, за разлика от разгъването на маркуч в пресечена местност.
Личното ми мнение е, че Сергей Станишев отдавна трябваше да се е махнал от лидерския пост на БСП, но това си е мое лично мнение.
Има къде къде по-кадърни и некомпрометирани от него в тази партия - вземете един Янаки Стоилов или Петър Курумбашев.
Другото, за което съм сигурен е, че в БСП има доста повече хора, които знаят какво правят, друг е въпросът, че някой не им дава да се развиват, но и тяхното време ще дойде.
Докато в ГЕРБ има дребни тарикати, които се чудят как да врътнат това и онова. За Пловдив доста мога да спомена, но не ми е работа, а и съм сигурен, че ще горнат много, ама много скоро.

И сега някои ще ми скочите, че това са комунисти и деца на комунисти - та покажете ми в другите партии, кой не е тръгнал от там.
Чудех се кой е платения драскач из форумите!
Само един въпрос, как преди 1945 год., България е била Швейцария на балканите без да са ни управлявали комунисти?
И вярна ли е приказката, че комунистите са управлявали, до 1989 год, щото дотогава все още е имало какво да се открадне от останалото от царя.. упс и 23 години след това!
__________________
TomTomMaps
HereWeGoMaps
Waze
Отговори с цитат
  #75  
Стар 19-02-2013
Аватара на Златанов
Златанов Златанов не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 3,412
Благодари: 115
Получил благодарност:
1,361 пъти в 658 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Аз съм платеният драскач. Разкри ме!
Сега няма какво да се краде, та затова всеки се бори със зъби и нокти за баницата, а?
Да си ме видял да коментирам подскачайки, като вас?
Изказвам мнението си в един поуст по темата и толко. Или нещо ми даваш наклон?
Отговори с цитат
  #76  
Стар 19-02-2013
Дензел Дензел не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Бургас
Мнения: 564
Благодари: 120
Получил благодарност:
126 пъти в 102 поста
Сваляния: 49
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Златанов Вижте мненията
Най-малкото зло е експертен кабинет.
В спора за Буда и Серго - Серго е по-малкото зло - поне не е пожарникар/физкултурник и нещо е учил, за разлика от разгъването на маркуч в пресечена местност.
Личното ми мнение е, че Сергей Станишев отдавна трябваше да се е махнал от лидерския пост на БСП, но това си е мое лично мнение.
Има къде къде по-кадърни и некомпрометирани от него в тази партия - вземете един Янаки Стоилов или Петър Курумбашев.
Другото, за което съм сигурен е, че в БСП има доста повече хора, които знаят какво правят, друг е въпросът, че някой не им дава да се развиват, но и тяхното време ще дойде.
Докато в ГЕРБ има дребни тарикати, които се чудят как да врътнат това и онова. За Пловдив доста мога да спомена, но не ми е работа, а и съм сигурен, че ще горнат много, ама много скоро.

И сега някои ще ми скочите, че това са комунисти и деца на комунисти - та покажете ми в другите партии, кой не е тръгнал от там.
Никой няма да ти скача!Просто всеки може да си сподели това което мисли, но като знам от едно време в партийните школи как промиваха мозъците на нашите родители сега не вярвам с младите(пионери и комсомолци) да е по-различно.
__________________
SAMSUNG QE-49Q67R 4K Ultra HD QLED SMART TV;Openbox SX4 Base ; Openbox AS4K CI ;IPTV:MAG 254, TVIP 605
Отговори с цитат
  #77  
Стар 19-02-2013
Аватара на dodo_pv
dodo_pv dodo_pv не е на линия
No Brain, No Pain
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 2,427
Благодари: 861
Получил благодарност:
855 пъти в 550 поста
Сваляния: 69
Ъплоуди: 1
Smile

Цитирай:
Първоначално написано от Кайен Вижте мненията
Като чета, че Борисов няма алтернатива, оставам с впечатление, че простаците селяндури са свършили.
Интересно къде ли са се дянали?
Пусни си телевизора, по улиците са!
Отговори с цитат
  #78  
Стар 19-02-2013
Аватара на Въйко
Въйко Въйко не е на линия
Овчар
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: TKЗС
Мнения: 1,295
Благодари: 110
Получил благодарност:
916 пъти в 346 поста
Сваляния: 9
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mistreated Вижте мненията
Какво значи "нарочно не ги е предвидил"? Тези плащания са задължителни, хората ги чакат цяла година и на тях разчитат! Това са неща обещани от правителството със закони и наредби.
Как може да не ги "предвидиш"?!
Има неотложни обработки на земята, които трябва да започнат с тези пари. Ако не ги получат, хората се принуждават да теглят заеми от банките.
Можеш сам да сметнеш колко е лихвата на 1 млрд за 2 месеца.
В едно интервю скоро Дянков обясняваше че срока за изплащане на субсидиите е до септември или някъде там.Това бил регламентиран срок и по никакъв начин не е нарушен на този етап.Никой не скочи да го обори което навява на мисълта че е така.
__________________
aatns
gmkd
Отговори с цитат
  #79  
Стар 19-02-2013
GeorgiD GeorgiD не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 2,384
Благодари: 432
Получил благодарност:
489 пъти в 354 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
Unhappy

...Във втория Борисов намекнал, че докато Дянков е в САЩ "по лични дела", българите са излезли на улицата.

Какво прави тази мижитурка в щатите? Да му обясняват как да изпълнява плана ран-ът ли?
Егаси изродите.

Най-вероятно това ще е решението АЕЦ "Козлодуй" да продава цялата произведена енергия на регулирания пазар. Това ще промени електроенергийния микс и ще свали цената на тока с около 3%. През 2012 г. 61% от електроенергията от Първа атомна е бил предоставен на НЕК по регулирани цени, останалите 39% са продадени на свободния пазар и така АЕЦ печели двойно повече.

Именно с парите от свободния пазар АЕЦ покрива разходите за осигуряване безопасността на ядрените съоръжения, за удължаване на срока на експлоатация на 5-и и 6-и блок, за повишаване на топлинната мощност на блоковете и др. С очакваното решение Първа атомна за пореден път ще свали цената на тока и напрежението в България. Притесненията тук са, че АЕЦ ще загуби много пари и ще излезе за първи път на загуба. За 2012 г. "Козлодуй" реализира 850 млн. лв. приходи и 158 млн. лв. печалба.

...

Друг обсъждан вариант е да се промени електроенергийният микс, който обаче ще отнеме време, защото са нужни и законови поправки. Властта иска да укроти бунта внимателно, за да не предизвика ново недоволство. Ако например от микса бъдат извадени ТЕЦ-овете на Ковачки, "Брикел", "Марица-3" и "Бобов дол", те няма да могат да продават скъпата си енергия и ще фалират, а работещите в тях ще излязат на улицата на протест, което не бива да се допуска, смятат управляващите.


"Стандарт": Властта сваля цената на тока с 3% в сряда

Мръсни изроди, пак гледат да извъртят нещата, така че народът най-много да загуби, а гнусните ерп-та да се тъпчат.

Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на GeorgiD за този полезен пост :
dman (19-02-2013)
  #80  
Стар 19-02-2013
Никола67 Никола67 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2011
Мнения: 1,317
Благодари: 420
Получил благодарност:
310 пъти в 202 поста
Сваляния: 51
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Въйко Вижте мненията
В едно интервю скоро Дянков обясняваше че срока за изплащане на субсидиите е до септември или някъде там.Това бил регламентиран срок и по никакъв начин не е нарушен на този етап.Никой не скочи да го обори което навява на мисълта че е така.

Кой септември миналия или следващия . Изтърбушен резерв и логичното стана за първи път в новата Българска История министър на финансите избяга не се хващам на лафа за уволнение от бб бягство е напускането на Дянков ... Сега някой друг ще му яде пицата ...
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
дянков, оставка, подаде


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Дянков иска аналоговата ТВ да остане Veskop Кошче 77 12-07-2012 07:59
Стив Джобс подаде оставка от Apple Музикантът КОМПЮТРИ и периферия 2 30-08-2011 13:12
Симеон Дянков носи чували със сензации при Иван и Андрей! ТИНТИН ДРУГИ 1 01-03-2010 16:05
Покупки извън ЕС по интернет - честитка от Дянков toshepernik Дъра-Бъра 38 06-02-2010 14:22


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 23:55.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.