The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D

ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D Телевизори

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 18-09-2013
Аватара на rico82
rico82 rico82 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2012
Местоположение: София, Плевен
Мнения: 122
Благодари: 34
Получил благодарност:
25 пъти в 14 поста
Сваляния: 82
Ъплоуди: 0
По подразбиране BLAUPUNKT TV-BW23T189 LED

Колеги, някой да не си е купил въпросният телевизор? http://www.technomarket.bg/products/...v-bw23t189-led Или да го е виждал, трябват ми мнения за него.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 18-09-2013
gogogogo gogogogo не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Мнения: 33
Благодари: 3
Получил благодарност:
4 пъти в 3 поста
Сваляния: 39
Ъплоуди: 0
По подразбиране

"Аз съм го виждал. Менюто е ок. Има и цифрова кабелна. Ъгъла на виждане не ми харесва, а и да ти кажа самата картина не е от най-добрите. "
Отговори с цитат
  #3  
Стар 18-09-2013
gogogogo gogogogo не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Мнения: 33
Благодари: 3
Получил благодарност:
4 пъти в 3 поста
Сваляния: 39
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Опс, това е друг модел с S2-ka, така че може да бъркам.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 18-09-2013
Аватара на civica
civica civica не е на линия
рок слушалче
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Местоположение: Варна
Мнения: 2,281
Благодари: 2
Получил благодарност:
240 пъти в 209 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Тунерът няма отношение към матрицата , която е вероятно TN за този размер и затова картината е малко по-така . Но за тази цена - толкова , а и това си е чисто китайско .
Цифрова кабелна незнам дали има , но има цифров тунер DVB-T / DVB-C , освен сателитния !
__________________
" Не се ядосвай , правя каквото мога ! "
Отговори с цитат
  #5  
Стар 18-09-2013
Аватара на rico82
rico82 rico82 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2012
Местоположение: София, Плевен
Мнения: 122
Благодари: 34
Получил благодарност:
25 пъти в 14 поста
Сваляния: 82
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от civica Вижте мненията
Тунерът няма отношение към матрицата , която е вероятно TN за този размер и затова картината е малко по-така . Но за тази цена - толкова , а и това си е чисто китайско .
Цифрова кабелна незнам дали има , но има цифров тунер DVB-T / DVB-C , освен сателитния !
А ти виждал ли си го на живо? Много ли е зле като картина, звук? Лошо, че го няма в Плевен да ида да го видя.
Точно това исках да разбера дали наистина има и трите тунера, защото съм намислил да съчетая ефирния и сателитния, и да получа "икономичният" пакет на Булсата, за който в момента е грях да се плаща, при положение че всичките канали от него се излъчват безплатно
Отговори с цитат
  #6  
Стар 18-09-2013
montex montex не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Aug 2012
Мнения: 8
Благодари: 1
Получил благодарност:
6 пъти в 3 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rico82 Вижте мненията
А ти виждал ли си го на живо? Много ли е зле като картина, звук? Лошо, че го няма в Плевен да ида да го видя.
Точно това исках да разбера дали наистина има и трите тунера, защото съм намислил да съчетая ефирния и сателитния, и да получа "икономичният" пакет на Булсата, за който в момента е грях да се плаща, при положение че всичките канали от него се излъчват безплатно
Преди време тук коментирахме един преден модел 32" от същия производител. ТВ -то се произвежда в Словакия! Има съвсем прилична картина. Чете без проблеми филми от флашка със субтитри на кирилица. Сравнявах го с настоящият ми ТВ - Sony KDL 32V4500. Не видях съществена разлика в качеството на картината. Отделно има и PVR функция през USB, която се активира с въвеждане на определен код. Сега ако този тук модел има наистина и S2 тунер просто .."колкото повече-толкова повече!" . Лично за мен за тези пари е ОК.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
blaupunkt, led, tvbw


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
blaupunkt телевизор код за PVR magnate ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 15 05-03-2013 12:31
Мнение относно ТВ BLAUPUNKT BW-32C56 3D Фенцо ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 12 02-03-2013 20:40
Мнение за BLAUPUNKT BA-32D191 3D LED Иванов Иво ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 11 12-02-2013 14:20


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 05:33.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.