The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия
Горещ телефон: 0700 43 700, Национален кабелен оператор)
Списък с телевизионните програми от пакета на Blizoo

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #71  
Стар 19-05-2010
Джак Джак не е на линия
Мореплавател
 

Дата на присъединяване: Dec 2007
Местоположение: София
Мнения: 5,815
Благодари: 1,820
Получил благодарност:
1,999 пъти в 856 поста
Сваляния: 126
Ъплоуди: 17
По подразбиране

Думичката "Ексклузивно" е разковничето. БНТ да позволи и на другите оператори да разпространяват HD-мачовете и всичко ще е наред. И да ги разпространяват безплатно, разбира се (нали е Държавна Национална медия).
__________________
QUICKBUTTON Mod by Jack 1.3 & Lite (за Енигма 2 приемници)
DM800 320HDD REV:M, Triax 88 {13E, 19E, 23,5E, 28,2E, 39E}, Triax 78 {5W/4W, 1W, 5E, 7E/9E}, DiseqC EMP CENTAURI 9/1 | DiseqC Opticum 4/1, Alps, Inverto, Invacom
Отговори с цитат
  #72  
Стар 19-05-2010
Аватара на hajduk
hajduk hajduk не е на линия
Форумец с мегер
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Местоположение: Варна
Мнения: 869
Благодари: 1,812
Получил благодарност:
345 пъти в 184 поста
Сваляния: 111
Ъплоуди: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Джак Вижте мненията
Думичката "Ексклузивно" е разковничето. БНТ да позволи и на другите оператори да разпространяват HD-мачовете и всичко ще е наред. И да ги разпространяват безплатно, разбира се (нали е Държавна Национална медия).
Вероятно наистина "Ексклузивно" е гвоздея на програмата, ама нали чете в онова интервю, че са ингажирали английска компания за да им оправи визията и посланието ... сега с "Ексклузивно"-то се опитват да се насочат вниманието към себе си и ... успяват поне за сега ... като гледам как е набъбнала темата в този форум ... а и на други места има подобни теми ... тъй, че очевидно са си свършили работата, вероятно тръгне ли ХД - ще тръгне на всякъде ... но името им беше цитирано в официални документи с обществен достъп, а марката им се популяризира успешно ... просто добра маркетингова политика и нагнетяване на вниманието ... криза или не - ще наловят абонати ... и в това време на особено внимание на полиция и прокуратура към всякакви криви сделки, надали някой ще си рискува главата и името ... може и да ги проверят ... но не очаквам нищо скандално да излезе
Отговори с цитат
  #73  
Стар 19-05-2010
спидер спидер не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: May 2010
Мнения: 21
Благодари: 0
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lazarus18 Вижте мненията
Няма да минавам на друг оператор. Аз съм си към тях от 10 години.
Плащам допълнително 30 лв за май и юни и това е.
Приемник не ми трябва защото ще ползвам тунера на телевизра с модул.
И аз така си мислех и тъй като от днес HD каналите са кодирани, реших да прежаля някой лев и да гледам Роланд Гарос и Световното в HD. Отидох чинно на касата и поисках да си заплатя добавката за HD пакета за този и цялата такса за следващия месец. Каква беше обаче изненадата ми като служителката взе да се рови из компютъра, разни формуляри и договори и накрая приветливо ми съобщи, че трябва да подпиша едногодишен договор. Пак за тази цена разбира се - 45лв, не става въпрос за някаква промоция или отстъпка. Не видях подобно условие на сайта им, дълго спорехме, показва ми, че има само договори с едногодишен срок, накрая се обадихме в кол-центъра им, служителя също не беше сигурен но и според него беше така, обеща да уточни и да се обади... още го чакам. В крайна сметка подписах.... предизвестие за напускане. Защото това според мен е маркетингов цинизъм - не стига, че ти продават 1-2 атрактивни продукта скъпо и прескъпо набутани в пакет с още 10 боклука за да се обуслови цената при това не виждам никаква логика в подобно "пакетиране" защото не знам кой е този който гледа и чалга, и научно-популярни канали и спорт и кулинария и светски живот.... аз поне не съм с толква всестранни интереси, но няма не искаш - ще гледаш и ще плащаш,и на всичко отгоре покрай световното искат да те заробят за цяла година като през съшата те могат да си променят цени, програмни схеми както им скимне. Е, не благодаря, аз обичам свободата.
Отговори с цитат
  #74  
Стар 20-05-2010
lazarus18 lazarus18 не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 695
Благодари: 94
Получил благодарност:
259 пъти в 146 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Аз познавам вече двама човека, които са се включили без договор.

Последно редактирано от lazarus18 : 20-05-2010 на 00:05
Отговори с цитат
  #75  
Стар 20-05-2010
спидер спидер не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: May 2010
Мнения: 21
Благодари: 0
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Сигурен ли си?
Тогава значи 2/3 от служителите им са некомпетентни, неинформирани или добре обучени как да губят клиенти. Тогава ще се обадя отново утре и ако е вярно вероятно ще отложа разтогването на договора си до след свтовното, така или иначе вече тарифата им-25лв без HD канали е некункорентноспособна а още 20лв за да гледам един Евроспорт и тук-там научно-популярните в HD - безумно от моя страна.
Отговори с цитат
  #76  
Стар 20-05-2010
dman dman не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 379
Благодари: 80
Получил благодарност:
102 пъти в 43 поста
Сваляния: 55
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lazarus18 Вижте мненията
Аз познавам вече двама човека, които са се включили без договор.
Странно! Сигурен ли си за това? Понеже и на мен както на @спидер ми казаха че само с едногодишен договор може! Става дума за Стара Загора.
Отговори с цитат
  #77  
Стар 20-05-2010
lazarus18 lazarus18 не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 695
Благодари: 94
Получил благодарност:
259 пъти в 146 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ще ги помоля за копие от бележката им.
Подозирам, че в някакъв момент са се усетили. При положение, че единственото ценно нещо в пакета им е HD за световното, много хора биха постъпили така.
От друга страна, не виждам как ще ме задължат да сключа нов договор /без да искам приемник/ за нещо, което не съм виждал.
Нека сменя телевизора и ще ходя да се разправям.
Отговори с цитат
  #78  
Стар 20-05-2010
спидер спидер не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: May 2010
Мнения: 21
Благодари: 0
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Току що отново им звъних и отново категорично ми потвърдиха - само с едногодишен договор. Пожелах им добър улов на шарани и успех в мисията "ден година храни"
Отговори с цитат
  #79  
Стар 20-05-2010
Деян Деян не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Мнения: 498
Благодари: 53
Получил благодарност:
83 пъти в 60 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Обясни ли, че имаш вграден тунер и не искаш те да ти дават за 2 месеца техен тунер?
Отговори с цитат
  #80  
Стар 20-05-2010
hameleona200 hameleona200 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2008
Мнения: 211
Благодари: 3
Получил благодарност:
25 пъти в 17 поста
Сваляния: 168
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Тва е една голяма лажа няма БНТ ХД
__________________
DM800 HD clone secontage 72 , парабула 150см , 2 dreambox , 1 triax офсет , 1 БСК 65 см. Конвертори инвертор

Последно редактирано от hameleona200 : 20-05-2010 на 18:47
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
blizoo, bnt1hd, evrokom, екк, КТ, лице, на, Новото


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Лошите типове и добрите момчета се изправят лице в лице в ефира на Discovery Channel ТИНТИН ДОКУМЕНТАЛНИ 0 18-10-2010 11:55
Extreme Sports Channel - новото лице и програми през май 2010 Chello Central Europe СПОРТ 0 08-05-2010 23:44
Берлускони с обезобразено лице! Джак Дъра-Бъра 1 14-12-2009 20:16
Новият Азис стана рекламно лице… на мирнерална вода ТИНТИН Новини 0 09-09-2009 12:58
Новото име на канала ZDFdokukanal berks Новини 0 13-08-2009 09:57


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 18:05.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.