The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия
Горещ телефон: 0700 43 700, Национален кабелен оператор)
Списък с телевизионните програми от пакета на Blizoo

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 29-01-2012
Катя Георгиева Катя Георгиева не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jan 2012
Мнения: 3
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране какво значи промоция според Blizoo

Смених досегашния си доставчик и минах на Blizoo по препоръка на сина ми, който ползва пакетна услуга от интернет, телевизия и телефон за 30 лв, за която се е абонирал преди няколко месеца. Срещу това той получава 130 канала телевизия и 35 Mbps интернет. Абонирах се миналата седмица (януари 2012) за същата пакетна услуга "на промоция" и се оказа, че за Blizoo "промоция" означава намаляване на броя телевизионни канали от 130 на 80 и на скоростта от 35 на 18 Mbps (според LAN-тест) при запазване на цената, или увеличаване на цената при запазване на броя канали и скоростта на интернет. Всички други оператори намаляват цените и/или увеличават услугите, но не и Blizoo. Май са започнали да се изживяват като монополисти поне на софийския пазар и да си позволяват да си правят каквото искат.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 29-01-2012
Аватара на Veskop
Veskop Veskop е на линия

 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 7,892
Благодари: 1,726
Получил благодарност:
5,186 пъти в 2,339 поста
Сваляния: 112
Ъплоуди: 30
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Катя Георгиева Вижте мненията
Смених досегашния си доставчик и минах на Blizoo по препоръка на сина ми, който ползва пакетна услуга от интернет, телевизия и телефон за 30 лв, за която се е абонирал преди няколко месеца. Срещу това той получава 130 канала телевизия и 35 Mbps интернет. Абонирах се миналата седмица (януари 2012) за същата пакетна услуга "на промоция" и се оказа, че за Blizoo "промоция" означава намаляване на броя телевизионни канали от 130 на 80 и на скоростта от 35 на 18 Mbps (според LAN-тест) при запазване на цената, или увеличаване на цената при запазване на броя канали и скоростта на интернет. Всички други оператори намаляват цените и/или увеличават услугите, но не и Blizoo. Май са започнали да се изживяват като монополисти поне на софийския пазар и да си позволяват да си правят каквото искат.
абе хора,вие добре ли сте?!?след всичките тези теми къде ли не,в които се описват проблемите на този "оператор" да им станете абонати?!?толкова хора изреваха,няма форум в който да не се оплакват от "гризу"....и вие пак там?!?прочетохте ли си договора и условията на тази "промоция"?ако не,както се казва-"кьорав карти не играе"!честита набутвация
__________________
Само Чък Норис има iPhone с цяла ябълка!
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Veskop за този полезен пост :
shemetcho (29-01-2012)
  #3  
Стар 29-01-2012
Катя Георгиева Катя Георгиева не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jan 2012
Мнения: 3
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Гърга Питич Вижте мненията
абе хора,вие добре ли сте?!?след всичките тези теми къде ли не,в които се описват проблемите на този "оператор" да им станете абонати?!?толкова хора изреваха,няма форум в който да не се оплакват от "гризу"....и вие пак там?!?прочетохте ли си договора и условията на тази "промоция"?ако не,както се казва-"кьорав карти не играе"!честита набутвация
Добре де, сигурно съм сбъркала. Но може ли някой да ми препоръча читав оператор в София, ж.к. Борово? Още съм в 7-дневния срок, в който мога да се откажа без обяснения.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 29-01-2012
Аватара на moreg
moreg moreg е на линия
Сат фен
 

Дата на присъединяване: Sep 2008
Местоположение: София
Мнения: 1,776
Благодари: 501
Получил благодарност:
423 пъти в 286 поста
Сваляния: 102
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Катя Георгиева Вижте мненията
Добре де, сигурно съм сбъркала. Но може ли някой да ми препоръча читав оператор в София, ж.к. Борово? Още съм в 7-дневния срок, в който мога да се откажа без обяснения.
От "гризоо" бягай далече както се казва и без пари да ти дават пак невзимай!!!
Относно читав оператор като се замисля няма такъв ако питаш за кабелен..... хубава картина очаквай само ако имаш сат антена и приемник
Ако искаш хубава картина пускай си или Сателит бг на 23Е или булсаткома на 39Е!
Ако искаш още по-хубава картина пускаш си Руската Платформа HD на 9Е
Успех!
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на moreg за този полезен пост :
hector (29-01-2012)
  #5  
Стар 29-01-2012
Аватара на an
an an не е на линия
-
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Местоположение: ЮЗ БГ
Мнения: 2,226
Благодари: 395
Получил благодарност:
522 пъти в 377 поста
Сваляния: 18
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Като изключим причината за темата, имаш ли някакви оплаквания от качеството на телевизията и скоростта на интернета?
Отговори с цитат
  #6  
Стар 29-01-2012
Катя Георгиева Катя Георгиева не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jan 2012
Мнения: 3
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

От качеството на телевизията нямам оплаквания, имам оплаквания от количеството: очаквах 130 канала, а получавам 80, при това основни според мен канали като италиански и руски, музикалните VH1 и VH1 classic ги няма, а ги има за тези абонати, които са си платили същата цена, но преди "промоцията". Аз не свалям филми и не мога да усетя разликата, но тестовете показват, че скоростта е два пъти по-малка от обявената.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 29-01-2012
Аватара на kabel
kabel kabel не е на линия
Балкантурист
 

Дата на присъединяване: Jan 2009
Мнения: 620
Благодари: 485
Получил благодарност:
132 пъти в 88 поста
Сваляния: 59
Ъплоуди: 20
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Катя Георгиева Вижте мненията
Добре де, сигурно съм сбъркала. Но може ли някой да ми препоръча читав оператор в София, ж.к. Борово? Още съм в 7-дневния срок, в който мога да се откажа без обяснения.
спектър нет- ПОН
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на kabel за този полезен пост :
tonivet (29-01-2012)
  #8  
Стар 29-01-2012
Аватара на hgeorgiev
hgeorgiev hgeorgiev не е на линия
Морски
 

Дата на присъединяване: Oct 2008
Местоположение: село Бургас
Мнения: 155
Благодари: 90
Получил благодарност:
16 пъти в 15 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kabel Вижте мненията
спектър нет- ПОН
Абсолютно!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 29-01-2012
Аватара на Ламерът
Ламерът Ламерът е на линия
Тиква
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: Бургас
Мнения: 1,313
Благодари: 139
Получил благодарност:
464 пъти в 289 поста
Сваляния: 116
Ъплоуди: 3
По подразбиране

GPON още по абсолютно
__________________
Рускиня 2,10 с Invacom ADF-120 и SNF-031 ; Tecatel 120см за 36е и 39е ; Paraclipce 180см легнал зимен сън
Отговори с цитат
  #10  
Стар 30-01-2012
Аватара на Златанов
Златанов Златанов е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 3,417
Благодари: 121
Получил благодарност:
1,363 пъти в 659 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Вероятно синът ви е по условията на стара промоция. Иначе и на сайта на Близу пише, че за 29.90лв. получавате 80 канала. Преди няколко месеца за същите пари бяха 130 канала. Просто са добавили 4 HD канала и са вдигнали цената с 5лв.
Поправка - аз плащам по 46.90лв. на месец за 4 цифрова с HBO, 130 канала и 4 HD + интернет. Това с предплащане, разбира се. Направиха ми тогава някакви отстъпки, които вече не помня за какво бяха. Аз съм доволен от услугата, въпреки, че преди 2 години не исках да знам повече за Евроком. Според мен, наистина полагат усилия да си оправят името и услугата.

Последно редактирано от Златанов : 30-01-2012 на 10:22
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
blizoo, значи, какво, ПРОМОЦИЯ, според


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Старата ти джаджа не значи, че си стар ТИНТИН GSM мобилни комуникации 9 13-02-2011 21:24
Според вас какво му е alex78 DREAMBOX 8 07-07-2010 23:10
Най-добрият LCD телевизор на Европа според EISA!!! uniqad ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 1 02-12-2009 18:49
Колко според вас трябва да струва IPBOX 900HD ? dman IPBOX 17 14-06-2009 06:36
Кой според вас е най-добрият пакет. Sharp987 Анкети 10 12-06-2009 21:58


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 13:44.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.