The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D

ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D Телевизори

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 29-11-2011
Ивайло Райков Ивайло Райков не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Мнения: 21
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Търся стойка (държач) за LED SAMSUNG

Здравейте! Купих си телевизор Samsung UE37B6000VW (от познат), но липсва пластмасата, която се поставя между стойката и самия телевизор. В сервизите нямат само тази пластмаса, затова се обръщам към вас за полезна информация. Сигурен съм, че тази стойка се използва и в други телевизори, но не съм запознат при кои по-точно. Ще съм благодарен за повече информация откъде и как мога да закупя тази част. Прилагам и снимка по-долу, където се вижда задната част на телевизора и пластмасата, която търся.

П.П.: Във фирмения сервиз ми предлагат само долната стойка, но тя няма тази част, която държи самия телевизор и не ми върши работа.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 29-11-2011
cecopeco cecopeco не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Мнения: 166
Благодари: 37
Получил благодарност:
9 пъти в 7 поста
Сваляния: 122
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Поставиго на стената. А иначе имам стойка от LG
Прикрепени изображения
Тип файл: jpg 29112011082.jpg (84.7 КБ, 51 разглеждания)

Последно редактирано от cecopeco : 29-11-2011 на 23:04
Отговори с цитат
  #3  
Стар 29-11-2011
Ивайло Райков Ивайло Райков не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Мнения: 21
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Благодаря за предложението, но не ме устройва.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 29-11-2011
cecopeco cecopeco не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Мнения: 166
Благодари: 37
Получил благодарност:
9 пъти в 7 поста
Сваляния: 122
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Принципно имам и от LED Toshiba, която не ползвам но евентоално утре ще направя снимка, ако те устройва пиши на лични.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 29-11-2011
Ивайло Райков Ивайло Райков не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Мнения: 21
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Тази от LG-то не става. На Самсунга е по-обла. Незнам дали ще стане от друг телевизор, а и трява да видя точните размери. На картинката, която съм качил се вижда как изглежда стойката.Намерих в интернет стойка + тази част, която ми трябва, но е в щатите и с доставката излиза колкото цената на нов телевизор.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 30-11-2011
Аватара на moreg
moreg moreg е на линия
Сат фен
 

Дата на присъединяване: Sep 2008
Местоположение: София
Мнения: 1,749
Благодари: 493
Получил благодарност:
412 пъти в 277 поста
Сваляния: 102
Ъплоуди: 3
По подразбиране

E как така си си купил телевизор без тази пластмаса? Тоя телевизор нов ли го взе или употребяван? Ми гледай какво купуваш, шанса да го намериш това е минимален, това нещо трябва да го има в окомплектовката когато телевизора се прова нов, ако си го купил нов търси го от магазина който ти го е продал, ако е взет втора ръка пиеш една студена вода и си гледаш телевизора без тази част, която ако е само декоративна незнам закакво ти е необходима
__________________
DM 920 UHD, DM 500 HD

Последно редактирано от moreg : 30-11-2011 на 14:14
Отговори с цитат
  #7  
Стар 30-11-2011
Ивайло Райков Ивайло Райков не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Мнения: 21
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

moreg, ако беше прочел добре какво съм написал, щеше да разбереш, че телевизора НЕ Е купуван от магазин, а от човек. Да кажем, че тази стойка е изгубена и затова търся такава. Ако си нямаш друга работа отиди пий едно кафе с някой и си говорете празни приказки, но недей да пишеш глупости щом нямаш адекватно мнение по въпроса. Благодаря!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 30-11-2011
Аватара на moreg
moreg moreg е на линия
Сат фен
 

Дата на присъединяване: Sep 2008
Местоположение: София
Мнения: 1,749
Благодари: 493
Получил благодарност:
412 пъти в 277 поста
Сваляния: 102
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ивайло Райков Вижте мненията
moreg, ако беше прочел добре какво съм написал, щеше да разбереш, че телевизора НЕ Е купуван от магазин, а от човек. Да кажем, че тази стойка е изгубена и затова търся такава. Ако си нямаш друга работа отиди пий едно кафе с някой и си говорете празни приказки, но недей да пишеш глупости щом нямаш адекватно мнение по въпроса. Благодаря!
Първо аз съм прочел всичко, но от това че си го купил от познат не се разбира нов или употребяван си го купилЗащо не написа купих го употребяван? Какво пречи познатия ти да има магазин или пък да ти го е вкарал от чужбина например нов? Второ снимката, която си сложил човек трябва да е гадател за да разбере какво точно ти трябва
И не ми казвай, какво да правя, а ти гледай какво купуваш, защото ако си гледал, сега нямаше да пускаш смешни теми за някакви пластмаси, които ти липсват от телевизора! И трето не съм искал да те засегна просто проявих интерес, каква е ролята на тази пластмаса и дали не е просто декоративна за да поразпитам тук там някой познат телевизионен техник, дали няма да може да намери тази част.
Айде със здраве и дано намериш това което търсиш
__________________
DM 920 UHD, DM 500 HD
Отговори с цитат
  #9  
Стар 30-11-2011
Ивайло Райков Ивайло Райков не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Мнения: 21
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Като искаш да помогнеш попитай директно, а не да си говорим празни приказки. В интерес на истината не съм го купувал аз този телевизор, а е на братовчед ми и той не е видял, че липсва пластмасата. Мисля, че достатъчно добре съм обяснил коя пластммаса точно търся (ако човек е сглобявал такъв вид телевизори - знае). Преди малко говорих с познат в телевизионен сервиз и каза, че не се продават. Затова ако някой има такава излишна пластмаса - да казва.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 07-08-2013
Деян Младенов Деян Младенов не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Aug 2013
Мнения: 3
Благодари: 0
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Някой може ли да ми каже откъде да си намеря цяла такава стойка за подобен телевизор (UE37C). Вождам, че авторът е ходил по някакви сервизи, където е имало цели стойки. Ако е в София, може ли да споделиш къде?
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
led, samsung, държач, За, стойка, търся


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
SAMSUNG UE-40D7000 или SAMSUNG UE-46D6510 Илиян Коев ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 73 01-01-2013 22:16
Търся държач за конвертор МистърХ КОНВЕРТОРИ 7 25-10-2011 23:58
Търся окачване за булсатска антена+стойка Най-баннатият измамник САТЕЛИТНИ АНТЕНИ 7 18-06-2011 11:39
Купувам стойка пафкада Приключили продажби 0 16-05-2011 19:42
Търся държач за два конвертора за антена на ITV nugya САТЕЛИТНИ АНТЕНИ 2 04-03-2011 22:03


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 00:48.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.