The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > ЕФИРНА цифрова телевизия [DVB-T]

ЕФИРНА цифрова телевизия [DVB-T] Ефирна цифрова телевизия

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #21  
Стар 21-06-2010
Нимраг Нимраг не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 2
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
Smile

Благодаря Джак за доброто посрещане в този форум! Също благодаря и на човека посочил ми да търся в гугъл. Наистина много находчива мисъл.
...
Това за което попитах, а и главно ме интересува, е информация къде е обявено официално спирането на MPEG 2 и преминаването към MPEG 4. Разбира се първо проверих в гугъл, но за съжаление при търсене с думи като Цифрова телевизия, MPEG 2, България и т.н., в гугъл излизат всякакви страници и линкове, които не отговарят конкретно на въпроса ми. Предположих, че в този форум може някой да помогне.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 21-06-2010
Аватара на DON Джолан
DON Джолан DON Джолан не е на линия
благороден спамер
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Местоположение: Службата за въртенето на Земята
Мнения: 1,099
Благодари: 70
Получил благодарност:
267 пъти в 163 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Нимраг Вижте мненията
Линкове към статии, новини и т.н.
Цитирай:
Първоначално написано от Нимраг Вижте мненията
Също благодаря и на човека посочил ми да търся в гугъл. Наистина много находчива мисъл.
Наистина, много е находчива. Но по-лесно е някой на готово да ти даде нещата, които си изброил. Всичко се намира в гугъл, това че те мързи или нямаш елементарна култура на търсене си е твой личен проблем.
Ето какво открих за 2 секунди, но няма да ти дам линк към него, защото си много отворен и много претенциозен, че и саркастичен даже...

Цитирай:
Приетият в началото на 2008 г. (Изм. и доп. 2009 г.) Планпредоставя подробна и точна информация по въпросите за въвеждането на наземното цифрово телевизионно радиоразпръскване в нашата страна.
В Плана е приет „островен” принцип за наземното цифрово телевизионно радиоразпръскване, основаващ се на първоначално изграждане на цифрови предавателни станции, работещи на една радиочестота (SFN мрежа), в гъсто населените градове и райони, попадащи в съответната зона на обслужване (allotment зона) (Приложение 1). Следваща стъпка е постепенното изграждане на допълнителни предавателни станции до пълно покритие на съответната зона на обслужване. Съгласно Плана се предвижда съвместна работа на предавателите за наземно аналогово и наземно цифрово телевизионно радиоразпръскване, която се ограничава до една година от момента на започване на цифровото излъчване в съответния „остров”. След изтичането на този срок предавателите за наземно аналогово телевизионно радиоразпръскване в обхвата на териториално покритие на „острова” се изключват.
До 31 декември 2012 г. всички предаватели за наземно аналогово телевизионно радиоразпръскване ще преустановят излъчването на телевизионни програми.
Наземното цифрово телевизионно разпръскване ще се осъществява чрез използване наMPEG-4 кодиран цифров поток, в ІV и V UHF телевизионни обхвати (телевизионните канали от 21 до 69) с широчина на честотната лента 8MHz и в ІІІ VHF телевизионен обхват (телевизионните канали от 6 до 11)с широчина на честотната лента 7MHz).
Документа е от 18 страници. Айде, свърших черната работа вместо тебе. Ако още не можеш да се справиш, по-добре се занимавай с нещо друго, което ти се удава.
PS. Всички мразят търтеите.

Последно редактирано от DON Джолан : 21-06-2010 на 15:56
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
изчезнаха, Канали, Цифровите


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Параметри на цифровите канали на DCC-Пловдив Pevge Оператори в гр. ПЛОВДИВ 769 22-06-2023 11:06
Параметри на цифровите канали на Евроком dodo_pv Оператори в гр. ПЛОВДИВ 30 18-09-2010 16:46
Къде ми изчезнаха половината канали? proba AB Com / DG Station 4 28-09-2009 17:47
Изчезнаха ми няколко програми от sssaaa Въпроси и отговори 5 19-11-2008 19:39
Къде изчезнаха Mul****sion-ите? vlad Новини 3 04-06-2008 10:13


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 10:23.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.