The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: 0700 17 000, Спътник Intelsat 12 (45E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Vivacom TV

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1451  
Стар 22-09-2020
Vboxk Vboxk не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2009
Местоположение: Varna
Мнения: 648
Благодари: 103
Получил благодарност:
79 пъти в 66 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ж0Р0 Вижте мненията
Проблем с новото меню (и Q11):
През определено време (да кажем всяка сутрин, но не задължително) списъка с канали се ресетва от любими на всички. Адски досадно и изнервящо. Някой има ли идея защо и как да се оправи ?
Също, открили ли сте по-бърз начин да се сменят подредбите, както беше на старото меню с ОК и <</>> или вече може само след половин час цъкане из менюто.
Колега просто ползвай стария изглед аз така правя новия не става има много проблеми с него които едва ли ще бъдат отстранени в близкото бъдеще.
Отговори с цитат
  #1452  
Стар 23-09-2020
Rosenirs Rosenirs не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Мнения: 26
Благодари: 0
Получил благодарност:
6 пъти в 6 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Вчера имаше ъпдейт на HPH 07. Преди когато се гледаше на живо през 5-10 мин. картината замръзваше за около 2 сек. Когато се върне назад на определено време прескачеше 5-10 сек. Сега това е оправено.
Може да се повторя, но ето още какво има да се оправя.
1. Дразнещо е всеки път когато се пуска приемника да се въвежда парола за профил.
2. Когато се натисне пауза и след това се пусне не излиза винаги знака с часовника показващ, че не се гледа в реално време. Когато се появи пък и се върне в реално време (на живо) не се маха въпреки, че при натискане на info показва, че е на живо.
3. При превъртане когато се сменят скоростите при някой стои все едно е на пауза.
4. Да може да се ползва wifi у дома на тези приемници както е на булсатком.
5. Epg бавно зарежда е не както е при старите големи приемници.
6. При натискане на бутона ок и задържане стрелката надолу или нагоре се движи ужасно. От 20 отива на 80 и нещо. При кратко натискане има доста лаг.
7. Може да се добави стария изглед и всеки да избира този който му харесва.

Най вероятно изпускам нещо, но да се надяваме при следващи обновявания да се оправят нещата. Тези неща се отнасят за новите приемници HPH 07! При q11 незнам как стоят нещата. Старите приемници от тези големите не ги коментирам изобщо. Новия изглед там почти е невъзможно да се ползва. Там стария изглед не е наред, а какво остава за новия.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Rosenirs за този полезен пост :
Ivancho86 (02-02-2021)
  #1453  
Стар 24-09-2020
Ж0Р0 Ж0Р0 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: May 2012
Мнения: 63
Благодари: 4
Получил благодарност:
15 пъти в 8 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Rosenirs Вижте мненията
Вчера имаше ъпдейт на HPH 07. Преди когато се гледаше на живо през 5-10 мин. картината замръзваше за около 2 сек. Когато се върне назад на определено време прескачеше 5-10 сек. Сега това е оправено.
Може да се повторя, но ето още какво има да се оправя.
1. Дразнещо е всеки път когато се пуска приемника да се въвежда парола за профил.
2. Когато се натисне пауза и след това се пусне не излиза винаги знака с часовника показващ, че не се гледа в реално време. Когато се появи пък и се върне в реално време (на живо) не се маха въпреки, че при натискане на info показва, че е на живо.
3. При превъртане когато се сменят скоростите при някой стои все едно е на пауза.
4. Да може да се ползва wifi у дома на тези приемници както е на булсатком.
5. Epg бавно зарежда е не както е при старите големи приемници.
6. При натискане на бутона ок и задържане стрелката надолу или нагоре се движи ужасно. От 20 отива на 80 и нещо. При кратко натискане има доста лаг.
7. Може да се добави стария изглед и всеки да избира този който му харесва.

Най вероятно изпускам нещо, но да се надяваме при следващи обновявания да се оправят нещата. Тези неща се отнасят за новите приемници HPH 07! При q11 незнам как стоят нещата. Старите приемници от тези големите не ги коментирам изобщо. Новия изглед там почти е невъзможно да се ползва. Там стария изглед не е наред, а какво остава за новия.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
На Q11 е същото + проблема с ресета на подребдите, за който писах - всяка сутрин от любими на всички. Като цяло лаг-ва доста. Според мен самия приемник не е толкова зле хардуерно, но който го е писал това ...
Отговори с цитат
  #1454  
Стар 24-09-2020
гларус_ гларус_ не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2015
Мнения: 317
Благодари: 26
Получил благодарност:
60 пъти в 41 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Rosenirs Вижте мненията
В

. Новия изглед там почти е невъзможно да се ползва. Там стария изглед не е наред, а какво остава за новия.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Стига писа непроверени неща.Имам приемници от 2014 ,със старият и3глед летят.Нямам 3абележки
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на гларус_ за този полезен пост :
Ivancho86 (02-02-2021)
  #1455  
Стар 24-09-2020
Аватара на Дедал
Дедал Дедал е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Мнения: 4,933
Благодари: 3,688
Получил благодарност:
1,716 пъти в 1,132 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Кое точно им лети на старите приемници?
- ЕПГ ?
- смяна на канал
- гледане на запис?
- меню ?

Най добре летят през прозореца , след като са ти бъгнали някоя функция на "смарт" тв или прикачена друга техника от грешки подавани през HDMI им
Отговори с цитат
  #1456  
Стар 24-09-2020
Rosenirs Rosenirs не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Мнения: 26
Благодари: 0
Получил благодарност:
6 пъти в 6 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от гларус_ Вижте мненията
Стига писа непроверени неща.Имам приемници от 2014 ,със старият и3глед летят.Нямам 3абележки
Колега явно само ти нямаш забелжки. Погледни назад какво пишат хората. При всички проблема е едентичен. Лично аз гледам доста предавания на запис и ме дразни превъртането. Когато се борави с epg то трябва да се натиска по няколко пъти да се премести. Ползвам услугите на виваком вече 4+ години. Има доста предимства спрямо другите оператори, но има по какво да се работи за да е всичко на ниво. За времето което съм им абонат никога не ми е спирала телевизията и нета което е факт и няма как да не съм доволен. Имам доста познати които също са абонати на виваком и постоянно реват от скоростта на нета. Там си реших проблема като си сложих качествен рутер. Просто техниката която е при крайния потребител не е на ниво. След като ти нямаш забележки ок. Не си налахам мнението просто споделяме едни и същи проблеми. Жив и здрав.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Отговори с цитат
  #1457  
Стар 24-09-2020
гларус_ гларус_ не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2015
Мнения: 317
Благодари: 26
Получил благодарност:
60 пъти в 41 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Rosenirs Вижте мненията
Колега явно само ти нямаш забелжки. Погледни назад какво пишат хората. При всички проблема е едентичен. Лично аз гледам доста предавания на запис и ме дразни превъртането. Когато се борави с epg то трябва да се натиска по няколко пъти да се премести. Ползвам услугите на виваком вече 4+ години. Има доста предимства спрямо другите оператори, но има по какво да се работи за да е всичко на ниво. За времето което съм им абонат никога не ми е спирала телевизията и нета което е факт и няма как да не съм доволен. Имам доста познати които също са абонати на виваком и постоянно реват от скоростта на нета. Там си реших проблема като си сложих качествен рутер. Просто техниката която е при крайния потребител не е на ниво. След като ти нямаш забележки ок. Не си налахам мнението просто споделяме едни и същи проблеми. Жив и здрав.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
При мен оптиката е директно вкъщи ,ра3делена е с 2суитча и 3ахранва 4 тв.Сложил съм 2 рутера и еок 3асега.
На новият приемник има ли ютубе и чете ли мкв ?
Отговори с цитат
  #1458  
Стар 24-09-2020
Rosenirs Rosenirs не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Мнения: 26
Благодари: 0
Получил благодарност:
6 пъти в 6 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от гларус_ Вижте мненията
При мен оптиката е директно вкъщи ,ра3делена е с 2суитча и 3ахранва 4 тв.Сложил съм 2 рутера и еок 3асега.

На новият приемник има ли ютубе и чете ли мкв ?
Нашите оптики са също директно вкъщи. Ползвам 8 портов гигабитов суич и имам описаните проблеми с телевизията. Новите приемници нямат youtube, а дали четат mkv не знам понеже не съм пробвал. Имам вътрешна мрежа за тази цел която ползвам през рутера.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Отговори с цитат
  #1459  
Стар 24-09-2020
Rosenirs Rosenirs не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Мнения: 26
Благодари: 0
Получил благодарност:
6 пъти в 6 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Пробвах да пусна флашка на новите приемници. Изписва, че е включена но няма от къде да се пусне. Също така в новия изглед не излизат съобщенията от оператора. На стария приемник понеже не бях го пускал скоро излезе съобщение за 7/8 ,че става платен от 1.10 ,а но новия в съобщенията няма никой. Няма и меню за сметките.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Отговори с цитат
  #1460  
Стар 25-09-2020
Ж0Р0 Ж0Р0 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: May 2012
Мнения: 63
Благодари: 4
Получил благодарност:
15 пъти в 8 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Rosenirs Вижте мненията
Колега явно само ти нямаш забелжки. Погледни назад какво пишат хората. При всички проблема е едентичен. Лично аз гледам доста предавания на запис и ме дразни превъртането. Когато се борави с epg то трябва да се натиска по няколко пъти да се премести. Ползвам услугите на виваком вече 4+ години. Има доста предимства спрямо другите оператори, но има по какво да се работи за да е всичко на ниво. За времето което съм им абонат никога не ми е спирала телевизията и нета което е факт и няма как да не съм доволен. Имам доста познати които също са абонати на виваком и постоянно реват от скоростта на нета. Там си реших проблема като си сложих качествен рутер. Просто техниката която е при крайния потребител не е на ниво. След като ти нямаш забележки ок. Не си налахам мнението просто споделяме едни и същи проблеми. Жив и здрав.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Абсолютно вярно. И аз съм със собствен рутър на нета и няма никакви проблеми. Не разбирам защо на оставят хората да им ползват услугата на собствени андроид и епълтв боксове, като не им се дават пари за операторски. Всичко друго им е ок, ама тези "приемници" са направооо ...
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
iptv, vivacom


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 3 (0 членове и 3 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Iptv на Azbox ???? nadinst IPTV (Internet Protocol Television) 1 09-04-2011 18:50
Относно IPTV tarabas_ IPTV (Internet Protocol Television) 3 10-06-2010 16:41
More IPTV for Croatia сат-инфо Новини 0 17-04-2009 10:50
iptv -cam modulle buzzii IPTV (Internet Protocol Television) 17 16-04-2009 17:53


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 08:28.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.