The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят
Горещ телефон: 0800 13 800, Спътник Hellas SAT 2 (39E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Булсатком

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #131  
Стар 31-05-2023
Аватара на d.hristov
d.hristov d.hristov не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2023
Мнения: 85
Благодари: 34
Получил благодарност:
19 пъти в 12 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от дрим Вижте мненията
Остави 2ма-3ма дето са ти влезнли ребром, това е въпрос на възпитание, говорим за другите потребители, които ти зададоха нормални въпроси?
И как точно искаше да помогнеш, при условие, че на въпрос за проблем със сигнала на Неосат, ти им отговаряш в стил "ама вие, защо си биете негрите", че си имал А1 и там нямало проблем.
Обяснявам за А1 когато някой влезе с думата, те са ДЛЪЖНИ да кажат тук. Не, фирмата не е длъжна нищо да обяснява точно тук, това че аз съм решил да съм полезен и си получавам хейт за което си е моя работа. Аз ако нещо не ми е Ок не го плащам, не се шегувам с А1, там си гледам и не го казвам за да дразня. Мен лично Неосат не ми покрива 100% от нуждите и затова ми е резервен вариант.

Аз знам доста работи, говоря с когото трябва, но няма как такива неща да бъдат написани тук, гледам да подхърлям информация толкова, колкото може. Ако се видим лично с теб, мога много неща да ти разкажа, но публично няма как това да стане.

Пс а относно тези с "реброма", очевидно нямате желание да вземете мерки? Някак двоен стандарт се получава.
Отговори с цитат
  #132  
Стар 31-05-2023
Човек Човек не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2022
Мнения: 155
Благодари: 40
Получил благодарност:
34 пъти в 27 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от d.hristov Вижте мненията
Обяснявам за А1 когато някой влезе с думата, те са ДЛЪЖНИ да кажат тук. Не, фирмата не е длъжна нищо да обяснява точно тук, това че аз съм решил да съм полезен и си получавам хейт за което си е моя работа. Аз ако нещо не ми е Ок не го плащам, не се шегувам с А1, там си гледам и не го казвам за да дразня. Мен лично Неосат не ми покрива 100% от нуждите и затова ми е резервен вариант.

Аз знам доста работи, говоря с когото трябва, но няма как такива неща да бъдат написани тук, гледам да подхърлям информация толкова, колкото може. Ако се видим лично с теб, мога много неща да ти разкажа, но публично няма как това да стане.
Аз като един "прост" клиент на Неосат да ти кажа, че когато една информация не може да се споделя публично, то тя най-вероятно е неудобна за субекта за когото се отнася т.е. Неосат като фирма... Така. И аз съм един от тия дето зададоха нормален въпрос БЕЗ да съм задължавал ,по вашите думи някой от Неосат да се обяснява тук, а просто да се разреши проблема. Така че оправданията от Ваша страна да зарязваме Неосат и да ставаме абонати на други оператори, както и как ти лично си бил на A1 и си нямал никакви проблеми меко казано са неуместни така да го кажем, за да не обидим леко наранимата ти душица
Отговори с цитат
  #133  
Стар 31-05-2023
Аватара на дрим
дрим дрим не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Местоположение: София
Мнения: 7,169
Благодари: 1,301
Получил благодарност:
6,144 пъти в 2,558 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 8
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от d.hristov Вижте мненията
Обяснявам за А1 когато някой влезе с думата, те са ДЛЪЖНИ да кажат тук. Не, фирмата не е длъжна нищо да обяснява точно тук, това че аз съм решил да съм полезен и си получавам хейт за което си е моя работа. Аз ако нещо не ми е Ок не го плащам, не се шегувам с А1, там си гледам и не го казвам за да дразня. Мен лично Неосат не ми покрива 100% от нуждите и затова ми е резервен вариант.
Хем искаш да пишеш като представител на оператора, хем се държиш ашлашки като потребител, доста несериозно.

Цитирай:
Първоначално написано от d.hristov Вижте мненията
Аз знам доста работи, говоря с когото трябва, но няма как такива неща да бъдат написани тук, гледам да подхърлям информация толкова, колкото може. Ако се видим лично с теб, мога много неща да ти разкажа, но публично няма как това да стане.
Нямам никакво желание за тази информация и е доста непрофесионално да подхождаш по този начин, най-малкото при постъпване на работа си подписал една камара документи, включително и такива за конфеденциалност!

Цитирай:
Първоначално написано от d.hristov Вижте мненията
Пс а относно тези с "реброма", очевидно нямате желание да вземете мерки? Някак двоен стандарт се получава.
Съветвам те да прочетеш правилата на форума, а не като отидеш на гости да казваш как да се подредят мебелите!
__________________
Техническите въпроси на лично, носят полза само на питащият и е неуважение към форума!
За подобни въпроси, използвай ТОВА!


Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на дрим за този полезен пост :
Човек (31-05-2023)
  #134  
Стар 31-05-2023
Аватара на d.hristov
d.hristov d.hristov не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2023
Мнения: 85
Благодари: 34
Получил благодарност:
19 пъти в 12 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Набранихте ме много... от "прости" хора се нарянявам най-много.

Лек ден и успехи на форума 💙

@мечтателю, в дълбока грешка си...

Нито съм искал, нито съм твърдял че съм представител. Н

Хубав ден и успехи
Отговори с цитат
  #135  
Стар 31-05-2023
Аватара на vasilstf
vasilstf vasilstf не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Мнения: 2,197
Благодари: 582
Получил благодарност:
784 пъти в 532 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от d.hristov Вижте мненията
Нямам какво да добавя. Опитах се да помогна с информация, получих нападки, фирмата не е останала за подобни форуми, даже ще цитирам и колеги, които преди време ми бяха казали (беше относно групите) защо слизаш на нивото им, а аз упорито си мисля че имам с какво да помогна....
Тоя дето ти го е казал това за нивото наясно ли е, че благодарение на "някакви потребители" които са му под нивото той получава заплата?
Тоя ШИБАН нещастник (без извинение) трябва да е наясно, че така бизнес не се прави. Така се гонят клиенти. Това не е търговец, това е лапач, който гледа да вземе парите на хората на момента, без да го интересува утре дали ще има работа или не. Ако е истински търговец ще покаже отношение и колкото да са му под нивото тия "някакви клиенти" ще им извади душата с памук само за да им вземе парите, а не да се прави на велик.
Познавам фирми, които имат служители, които само с подобни форуми и групи се занимават, дори пишат с повече от един акаунт, само да привлекат вниманието върху себе си. Защото това са избрали като печеливш маркетинг на тяхна страна, а не да плюят хората, които им купуват лайната.

Неосат трябва да са наясно, че имат стотици, ако не и хиляди клиенти благодарение на хора от тоя форум, а не на тъпия им маркетинг с неадекватните оферти и промоции. И никаква реклама. Ако имат маркетинг отдел, всичките са за уволнение, казвал съм го и преди месеци, защото ако разчитат на тях, ще умрат бавно и мъчително.
__________________
*** 80cm (13E - 19,2E - 23,5E) *** 80cm (0,8W - 1,9E) *** 60cm (39E - 45/46E) *** Zgemma H9 Combo *** Panasonic viera TX-L42E30E ***
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на vasilstf за този полезен пост
bu12tras (31-05-2023), Човек (31-05-2023)
  #136  
Стар 31-05-2023
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,041
Благодари: 729
Получил благодарност:
1,761 пъти в 985 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от d.hristov Вижте мненията
Пс а относно тези с "реброма", очевидно нямате желание да вземете мерки? Някак двоен стандарт се получава.
Мене са ме учили долу да не оставам , винаги ще вляза ребром, и това не е въпрос на възпитание, а на достойнство - особено когато някой отсреща ме обижда , като ми обяснява , че се крия, че ми вади данни, че чак ми намерил името и презимето... Нещо цру ли си или какво ? Да ти кажа и че съм бил абонат на Неосат ? Може и от системата да ми намериш адреса , може и да го изтипосаш във форума, няма проблем. Аман от малоумници които са се взели насериозно щото се имат с някой админ в някоя голяма фирма!
Ама ще ти вляза ребром, ама че и със шпагат даже, и даже и да съм невъзпитан, явно не ти харесва това което пиша, ама постовете ти остават точно такива каквито ги отричаш - лъскане на неосат, и да думата "лъскане" има няколко значения, ти явно не си разбрал правилното, та затова ще ти го обясня спрямо моето мнение - правиш имиджа на неосат по-добър , а ти ако се сещаш за нещо друго, това вече е въпрос на подсъзнание и самоосъзнаване!
Отговори с цитат
Следните потребители (7) благодарят на TUISTERa за този полезен пост
AGT (31-05-2023), d.hristov (31-05-2023), demmlik (01-06-2023), tok82 (31-05-2023), vasilstf (31-05-2023), дрим (31-05-2023), Човек (31-05-2023)
  #137  
Стар 31-05-2023
Underworld Underworld не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2009
Мнения: 644
Благодари: 128
Получил благодарност:
112 пъти в 91 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TUISTERa Вижте мненията
Мене са ме учили долу да не оставам , винаги ще вляза ребром, и това не е въпрос на възпитание, а на достойнство - особено когато някой отсреща ме обижда , като ми обяснява , че се крия, че ми вади данни, че чак ми намерил името и презимето... Нещо цру ли си или какво ? Да ти кажа и че съм бил абонат на Неосат ? Може и от системата да ми намериш адреса , може и да го изтипосаш във форума, няма проблем. Аман от малоумници които са се взели насериозно щото се имат с някой админ в някоя голяма фирма!

Ама ще ти вляза ребром, ама че и със шпагат даже, и даже и да съм невъзпитан, явно не ти харесва това което пиша, ама постовете ти остават точно такива каквито ги отричаш - лъскане на неосат, и да думата "лъскане" има няколко значения, ти явно не си разбрал правилното, та затова ще ти го обясня спрямо моето мнение - правиш имиджа на неосат по-добър , а ти ако се сещаш за нещо друго, това вече е въпрос на подсъзнание и самоосъзнаване!
Аз точно за това не се присъединявам към затворени групи във фейсбук с гръмки заглавия. Може и да спекулирам и да съм свръх преспазлив, но взаимопомощ според мен е отворена комуникация - четеш каквото ти е кеф и решаваш дали да рискуваш със споделяне на макар и базисни лични данни, ако смяташ, че може да извлечеш полза от дискусията.
Поздрави

Sent from my SM-S911B using Tapatalk
Отговори с цитат
  #138  
Стар 31-05-2023
Аватара на дрим
дрим дрим не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Местоположение: София
Мнения: 7,169
Благодари: 1,301
Получил благодарност:
6,144 пъти в 2,558 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 8
По подразбиране

@TUISTERa, е ти на това ли викаш ребром, с перо го погали
Ти, не разбораш! Той, иска да помага, на нас тъпаците във форума, не цели реклама, нищо че повечето постове са линкове към разни групи, нищо че темата "инсталирай сам" той я пусна

Sent from my SM-G998B using Tapatalk
__________________
Техническите въпроси на лично, носят полза само на питащият и е неуважение към форума!
За подобни въпроси, използвай ТОВА!


Отговори с цитат
  #139  
Стар 31-05-2023
Аватара на d.hristov
d.hristov d.hristov не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2023
Мнения: 85
Благодари: 34
Получил благодарност:
19 пъти в 12 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Долу-горе, където искаш стой.
Ще кажа последно: не съм на заплата, не взимам пари за групи у реклами, не лъскам ничий имидж, още повече, открито заявявайки че ползвам А1 а Неосата ми е бекъп телевизия.
Мразя безпочвените обвинения, говорят за ниско ниво, не се ли замисляш че пишеш в този форум от над 10 години, и е възможно да те познавам от преди Неосат, колкото до системата... нямам идея дали си бил или си абонат, имам си други задачи.
Колкото до приятелите ми там, няма да коментирам.
В крайна сметка, опитах се да съм полезен, да осветля каквото мога и до където не прекрачвам някакви граници на доверие. Нямам користни цели тук нито в която и да е група (там откъдето започна полемиката), на мен също като на вас от над 18 години ми е хоби сателитната телевизия, смятам да си остане и такава. Иначе не е много сложно ако решиш да намериш майчиното мляко на всички, тезата ми беше че аз не се крия за да бъда обиждан на чест и безчестност.

Лека вечер 💙
Отговори с цитат
  #140  
Стар 31-05-2023
Аватара на дрим
дрим дрим не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Местоположение: София
Мнения: 7,169
Благодари: 1,301
Получил благодарност:
6,144 пъти в 2,558 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 8
По подразбиране

Пич, вместо полезен, си тотално смешен и неориентиран, като пишеш "лека вечер", лягай и не се излагай повече, че уронваш яко работодателя си!

Sent from my SM-G998B using Tapatalk
__________________
Техническите въпроси на лично, носят полза само на питащият и е неуважение към форума!
За подобни въпроси, използвай ТОВА!


Отговори с цитат
Следните потребители (4) благодарят на дрим за този полезен пост
satfun (01-06-2023), vasilstf (31-05-2023), Veskop (31-05-2023), Човек (31-05-2023)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
каква, суетня, Тази


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 11 (0 членове и 11 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Каква е тази антена Накатанико САТЕЛИТНИ АНТЕНИ 12 02-11-2020 10:55
Каква е тази антена? d.ivanov САТЕЛИТНИ АНТЕНИ 30 19-08-2020 19:23
Каква е тази антена? Асенов САТЕЛИТНИ АНТЕНИ 72 12-05-2020 10:48
Каква е тази карта ali_baba Смарт карти 18 17-04-2012 10:11
Каква е тази антена? bodurov САТЕЛИТНИ АНТЕНИ 11 12-09-2010 08:47


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 10:15.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.