The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДЪРА-БЪРА > Дъра-Бъра

Дъра-Бъра Тук се обсъжда всичко което не е свързано с цифровата телевизия

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #51  
Стар 23-07-2013
Аватара на BOBIKAT
BOBIKAT BOBIKAT не е на линия
вечно неразбраЛ
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Местоположение: Петрич
Мнения: 2,731
Благодари: 1,772
Получил благодарност:
647 пъти в 400 поста
Сваляния: 153
Ъплоуди: 9
По подразбиране

А на мен що ли ми се струва, че афро-немеца с неговите 1200 евра заплата храни 1 български мангал, а на нас ни се падат 10. Когато и братята роми почнат да бачкат, тогава ще има производителност...
Отговори с цитат
  #52  
Стар 23-07-2013
Фитцджералд Фитцджералд не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Мнения: 137
Благодари: 57
Получил благодарност:
27 пъти в 19 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lazarus18 Вижте мненията
Данъчната тежест в България е по-ниска от повечето европейски страни. Няма значение какво пише в горната "статия".
И аз това писах, ама се наложи да обяснявам цял следобед на разбираем език, но май си останах неразбран. Благодаря и на Валчо и Питагор за линковете и цифрите, които говорят сами по себе си.
Bobikat, ако циганите почнат да бачкат, тогава изобщо няма да мръднем от дъното на таблицата, защото изчисленията се правят на база заетите в икономиката.
Приятна вечер на всички

Последно редактирано от Фитцджералд : 23-07-2013 на 16:45
Отговори с цитат
  #53  
Стар 23-07-2013
Аватара на gentu
gentu gentu не е на линия
Старото (куче)!!!
 

Дата на присъединяване: Aug 2007
Местоположение: София
Мнения: 5,738
Благодари: 1,371
Получил благодарност:
2,166 пъти в 1,223 поста
Сваляния: 183
Ъплоуди: 10
По подразбиране

Момчета , да ви кажа една приказка - "Не се плашете от високи данъци а от ниски доходи"
__________________
-"Знанието е сила"
Всеки може да опикае стените. - Бъди мъж! - осери тавана!
Отговори с цитат
  #54  
Стар 23-07-2013
Аватара на Rabin
Rabin Rabin не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Местоположение: София
Мнения: 1,672
Благодари: 1,041
Получил благодарност:
472 пъти в 265 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Питагор Вижте мненията
Производителността на труда в България е 7 пъти по-ниска в сравнение с водещите държави в ЕС . ...
Статистиките знам какво искат да ни втълпят. Писал съм софтуер за индустрията, работихме по най-съвременни методи и с последна дума на техниката машини. Имам на идея, щото съм ходил на много места, и с кого ли не, на 3 континента. Мога да издокарам таблица и да я напълня с каквото ви е кеф. Това, че работим в пъти по-неефективно - просто не е вярно. Имам предвид в частта извън ръководството. Ако в тия статистики са включени 700 те хиляди на държавна хранилка - да, ще се съглася с таблицата. Ама стига с това колко сме неефективни, като ни усреднят с кв. Факултета и най-многобройната полиция на калпак.
http://www.investor.bg/forum/showthr...p?p=1059308481
Цитирай:
Колко са на държавната софра? - 769 100 души
http://milom.blog.bg/biznes/2010/03/...a-sofra.512855
Цитирай:
1 600 000 са работещите българи - една трета от тях са чиновници?!?
Останалите 3 милиона от населението са непълнолетни, безработни и социално слаби

Последно редактирано от Rabin : 23-07-2013 на 17:15
Отговори с цитат
Следните потребители (3) благодарят на Rabin за този полезен пост
hajduk (23-07-2013), register (23-07-2013), yavor1 (23-07-2013)
  #55  
Стар 23-07-2013
Аватара на hajduk
hajduk hajduk не е на линия
Форумец с мегер
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Местоположение: Варна
Мнения: 869
Благодари: 1,812
Получил благодарност:
345 пъти в 184 поста
Сваляния: 111
Ъплоуди: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Фитцджералд Вижте мненията
... Факт е, че и аз с месеци оправям бъкии на австрийци, немци, шведи и др. Най-вече на прословутите немци ...
Разплака ме от смях с това си твърдение ... Добре, че отиде ти в Англия да се изучиш, че да им оправиш "бъкиите" на горните ...
__________________
We are all born mad. Some remain so.
I'm selfish & get on well only with alike.
Липсата на достъп до истински оръжия води до ненужна грубост!
Отговори с цитат
  #56  
Стар 23-07-2013
Аватара на register
register register не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 2,505
Благодари: 3,241
Получил благодарност:
1,465 пъти в 670 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
И ако данъците са напълно загубени пари, както кокошката която ти вземат, то нито здравните, нито социалните осигуровки са така.
точно загубени пари си са - не ги ли виждате тия скандали с финансирането на болниците и здравната каса дето се вихрят нон стоп с години?
и за жените ни дето щяли да ни дарят с деца - какво - по 100 евро месечно ли беше? да ви пикам на майчинските!
и като опрат нещата до болница - в държавната болница ли ще отидеш? и ако се престрашиш да отидеш там - нали знаеш че да ти е успешна операцията трябва да ти е успешна транзакцията...
е за какво да плащаш здравни осигуровки тогава като пак ще си платиш за операцията?
да не говорим за пенсиите - това пенсии ли са?
баща ти като взима триста евро пенсия - дали е щастлив? и толкова ли заслужава? и дали не е било по-добре вместо да си дава отчисленията за пенсия на държавата - да си ги е давал в частен инвестиционен фонд който щеше да му ги увеличи с поне 10% годишно и сега вместо да взима "таван" гласуван от някой дебил в парламента - да си взима едно 2-3000 евро пенсия?
и какво става с парите които баща ти е внасял които надхвърлят този измислен таван? не са ли изгубени?
абе какви капиталисти сте се събрали тука да ми защитавате държавата дето ни граби?

Последно редактирано от register : 23-07-2013 на 18:02
Отговори с цитат
  #57  
Стар 23-07-2013
Фитцджералд Фитцджералд не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Мнения: 137
Благодари: 57
Получил благодарност:
27 пъти в 19 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hajduk Вижте мненията
Разплака ме от смях с това си твърдение ... Добре, че отиде ти в Англия да се изучиш, че да им оправиш "бъкиите" на горните ...
Много е кофти когато човек се разплаква от собствената си тъпотия.
Хората разбраха какво имам предвид,това че ти не си , не говори добре за теб
Отговори с цитат
  #58  
Стар 23-07-2013
Фитцджералд Фитцджералд не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Мнения: 137
Благодари: 57
Получил благодарност:
27 пъти в 19 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от register Вижте мненията
точно загубени пари си са - не ги ли виждате тия скандали с финансирането на болниците и здравната каса дето се вихрят нон стоп с години?
и за жените ни дето щяли да ни дарят с деца - какво - по 100 евро месечно ли беше? да ви пикам на майчинските!
и като опрат нещата до болница - в държавната болница ли ще отидеш? и ако се престрашиш да отидеш там - нали знаеш че да ти е успешна операцията трябва да ти е успешна транзакцията...
е за какво да плащаш здравни осигуровки тогава като пак ще си платиш за операцията?
да не говорим за пенсиите - това пенсии ли са?
баща ти като взима триста евро пенсия - дали е щастлив? и толкова ли заслужава? и дали не е било по-добре вместо да си дава отчисленията за пенсия на държавата - да си ги е давал в частен инвестиционен фонд който щеше да му ги увеличи с поне 10% годишно и сега вместо да взима "таван" гласуван от някой дебил в парламента - да си взима едно 2-3000 евро пенсия?
и какво става с парите които баща ти е внасял които надхвърлят този измислен таван? не са ли изгубени?
абе какви капиталисти сте се събрали тука да ми защитавате държавата дето ни граби?
Не би разсъждаваш така, ако знаеше колко фонда фалираха...Просто има още доста вода да изтече докато станем нормална държава
Отговори с цитат
  #59  
Стар 23-07-2013
Аватара на hajduk
hajduk hajduk не е на линия
Форумец с мегер
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Местоположение: Варна
Мнения: 869
Благодари: 1,812
Получил благодарност:
345 пъти в 184 поста
Сваляния: 111
Ъплоуди: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Фитцджералд Вижте мненията
Много е кофти когато човек се разплаква от собствената си тъпотия.
Хората разбраха какво имам предвид,това че ти не си , не говори добре за теб
Аз въпреки, че "никого не обиждаш директно" ще уточня сега, ако не си разбрал - разплаках се от смях от твои конкретни изказвания ... Пък дали са тъпи изказванията ти нека не определяш ти ...
__________________
We are all born mad. Some remain so.
I'm selfish & get on well only with alike.
Липсата на достъп до истински оръжия води до ненужна грубост!
Отговори с цитат
  #60  
Стар 23-07-2013
Аватара на Rabin
Rabin Rabin не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Местоположение: София
Мнения: 1,672
Благодари: 1,041
Получил благодарност:
472 пъти в 265 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Фитцджералд
... Факт е, че и аз с месеци оправям бъкии на австрийци, немци, шведи и др. Най-вече на прословутите немци ...
Tука се налага да подкрепя мнението му. Който не е сърбал попарата им - той не знае. Не са по умни или по-тъпи от нас - немци, австрийци, французи, италианци, англичани, американци. Баш като нас са на работа, само дето вземат едни други пари. За латиноамериканци не е за приказка, там мързелът е пословичен.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Rabin за този полезен пост :
register (23-07-2013)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
900, данъци, ддс, души, егн, лични данни, нап, укрити, хвана


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
помощ да хвана hispasat pirga Въпроси и отговори 37 05-01-2018 08:40
на 13 и 16 колко програми ще хвана krasimir63 Въпроси и отговори 16 27-02-2013 21:12
9 000 души са загинали при катастрофи у нас за 10 години erdinerdin872 Дъра-Бъра 0 17-11-2011 16:37
Каква чиния за да хвана 2B North? miuen4o Въпроси и отговори 18 30-08-2011 01:42
защо не мога да хвана итв партнер транспондер САТЕЛИТНИ АНТЕНИ 12 03-03-2011 18:07


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 06:07.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.