The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: 0700 17 000, Спътник Intelsat 12 (45E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Vivacom TV

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #41  
Стар 10-12-2011
Бижев Бижев не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2011
Мнения: 60
Благодари: 4
Получил благодарност:
3 пъти в 3 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Наистина в книжката на приемника пише HDMI кабел не е включен в комплекта.
Отговори с цитат
  #42  
Стар 10-12-2011
uscxeu uscxeu не е на линия
фен на безплатните неща
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Мнения: 365
Благодари: 18
Получил благодарност:
22 пъти в 15 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ТКЗС Вижте мненията
Виж сега пич , според мене ти казах пишеш тук само за да ти минава времето или бог знае защо . Ако на мен дойдат да ми слагат HD приемник и го сложат така както казваш ти, не само няма да подпиша нищо ами ще им събера цялата покъщнина и ще ги целя с нея докато напуснат дома ми .
не знам дали съм пич , но ти нещо не си добре вместо да оябсниш по нормален начин гледаш само да спамиш като се заяждаш .

така ли си мислиш че пиша тук поради скука , по този начин на мислене мога да кажа че и ти това правиш ???

ако искаш да знаеш казвам го и за всички други , не пиша само в един форум , нито пиша от скука , а това че по някога ти не можеш да отговориш на въпроса и май ти си този който пише колкото да не заспи , гледай си на полето тракторите , комбайните и вършачките и не се занимавй с мен като не ти отърва както и другите !

аз гледам да спазвам добрият тон но така вие наливате масло в огъня , или отговаряй и помагай или си намери друго занимание .


аз повече няма да чета какво си писал в темите ми защото тука на форума има една опция които игнорирва нежелани съобщения от потребителите , интересно аз се научих да я ползвам но ти ?


__________________
Отговори с цитат
  #43  
Стар 10-12-2011
Аватара на ТКЗС
ТКЗС ТКЗС не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Местоположение: Русе , парабола 180 см.
Мнения: 1,061
Благодари: 710
Получил благодарност:
514 пъти в 278 поста
Сваляния: 40
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ти за комбайните ми грижа не бери ! По-добре се научи да задаваш адекватни въпроси ,за да получаваш и адекватни отговори, а не хората да се чудят коя част от изречението ти е въпрос и коя не. Може и да не съм добре , но пък определено нямаше аз да ходя да си купувам HD кабела ,ако си бях поръчал HD телевизия. Сори за спама .
Отговори с цитат
  #44  
Стар 10-12-2011
alexteam alexteam не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2008
Мнения: 428
Благодари: 20
Получил благодарност:
68 пъти в 49 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от uscxeu Вижте мненията
не знам дали съм пич , но ти нещо не си добре вместо да оябсниш по нормален начин гледаш само да спамиш като се заяждаш .

така ли си мислиш че пиша тук поради скука , по този начин на мислене мога да кажа че и ти това правиш ???

ако искаш да знаеш казвам го и за всички други , не пиша само в един форум , нито пиша от скука , а това че по някога ти не можеш да отговориш на въпроса и май ти си този който пише колкото да не заспи , гледай си на полето тракторите , комбайните и вършачките и не се занимавй с мен като не ти отърва както и другите !

аз гледам да спазвам добрият тон но така вие наливате масло в огъня , или отговаряй и помагай или си намери друго занимание .


аз повече няма да чета какво си писал в темите ми защото тука на форума има една опция които игнорирва нежелани съобщения от потребителите , интересно аз се научих да я ползвам но ти ?



ти още ли не си си взел кабел малиййй, бих ти подарил един, ама съм в София, ако дойдеш ти го давам
Отговори с цитат
  #45  
Стар 10-12-2011
Аватара на bmvtooo
bmvtooo bmvtooo не е на линия
HDTV DVB-S2+DVB-T COMBO
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 222
Благодари: 90
Получил благодарност:
30 пъти в 21 поста
Сваляния: 34
Ъплоуди: 5
По подразбиране

Аз пък се чудя що за щуротия е това от страна на Виваком като по тяхното инфо абонатите им на пакети "Стандарт" и "Екстра" трябва да гледат и HD програмата (нищо, че казват от Виваком, че са две - щом са на една позиция си е една програма), защото влизала в месечната такса която си плащат?! Та защо изобщо ще трябва да се звъни на 123 когато им е ясно, че тия им абонати ще трябва да я гледат HD телевизията?! Явно са толкова мързеливи, че не могат и да сменят приемниците без абонатите им да си заявяват смяната
Отговори с цитат
  #46  
Стар 11-12-2011
butch_bs butch_bs не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 73
Благодари: 10
Получил благодарност:
8 пъти в 6 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bmvtooo Вижте мненията
Аз пък се чудя що за щуротия е това от страна на Виваком като по тяхното инфо абонатите им на пакети "Стандарт" и "Екстра" трябва да гледат и HD програмата (нищо, че казват от Виваком, че са две - щом са на една позиция си е една програма), защото влизала в месечната такса която си плащат?! Та защо изобщо ще трябва да се звъни на 123 когато им е ясно, че тия им абонати ще трябва да я гледат HD телевизията?! Явно са толкова мързеливи, че не могат и да сменят приемниците без абонатите им да си заявяват смяната


напротив те са умни. ти с този едногодишен договор който си сключил преди половин година едва ли си изплатил оборудването, труда и там подобни. та ако някой от тези пакети "стандарт" и "екстра", ако се усети да си заяви приемника. сигурен съм, че има много хора не са разбрали, че са им пуснали HD канал.
Отговори с цитат
  #47  
Стар 11-12-2011
Аватара на bmvtooo
bmvtooo bmvtooo не е на линия
HDTV DVB-S2+DVB-T COMBO
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 222
Благодари: 90
Получил благодарност:
30 пъти в 21 поста
Сваляния: 34
Ъплоуди: 5
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от butch_bs Вижте мненията
напротив те са умни. ти с този едногодишен договор който си сключил преди половин година едва ли си изплатил оборудването, труда и там подобни. та ако някой от тези пакети "стандарт" и "екстра", ако се усети да си заяви приемника. сигурен съм, че има много хора не са разбрали, че са им пуснали HD канал.
То по твоята логика много добре си постъпват, но да речем, че се усетят повечето абонати и ги догкладват в КЗП, дали няма да им се стъжни положнието на Вивакомци, като да прибират парите на абонатите си без да им предоставят онова за което си плащат могат, а това което трябва да направят не искат - не знам...?!
Отговори с цитат
  #48  
Стар 11-12-2011
butch_bs butch_bs не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 73
Благодари: 10
Получил благодарност:
8 пъти в 6 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bmvtooo Вижте мненията
То по твоята логика много добре си постъпват, но да речем, че се усетят повечето абонати и ги догкладват в КЗП, дали няма да им се стъжни положнието на Вивакомци, като да прибират парите на абонатите си без да им предоставят онова за което си плащат могат, а това което трябва да направят не искат - не знам...?!
ами не знам дали ще могат да спечелят делото, все пак договора е сключен при наличието на такива приемници...
Отговори с цитат
  #49  
Стар 11-12-2011
Аватара на SatBox EOOD
SatBox EOOD SatBox EOOD не е на линия
Магазин
 

Дата на присъединяване: Nov 2011
Местоположение: Царево
Мнения: 531
Благодари: 130
Получил благодарност:
196 пъти в 128 поста
Сваляния: 54
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bmvtooo Вижте мненията
То по твоята логика много добре си постъпват, но да речем, че се усетят повечето абонати и ги догкладват в КЗП, дали няма да им се стъжни положнието на Вивакомци, като да прибират парите на абонатите си без да им предоставят онова за което си плащат могат, а това което трябва да направят не искат - не знам...?!
Малко извън темата,но в последно време забелязвам че КЗП "играят" за Вивакомци,от няколко мои жалби все ме препращат да подавам молба към помирителната комисия,защото те не можели да направят нищо.
За почти същия проблем с Мтел КЗП реагираха светкавично и адекватно на моя страна за което им благодаря

Последно редактирано от SatBox EOOD : 11-12-2011 на 20:36
Отговори с цитат
  #50  
Стар 11-12-2011
мнн мнн не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Мнения: 740
Благодари: 24
Получил благодарност:
152 пъти в 109 поста
Сваляния: 269
Ъплоуди: 0
По подразбиране

И Булсатком не щат да ми дойдат на крака и да ми подменят безплатно приемника, макар, че от 5 години си плащам за "Премиум" пакет, без нито едно закъснение. И това, че не мога да гледам каналите, за които плащам било мой проблем! Трябвало да си закупя! приемника. Сякаш аз съм виновен, че си сменят параметрите на транспондерите. Просто остават с един клиент по-малко!
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
hdприемник, НовоНовоvivacom, Пускат


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Ново 5 Iliyan N Дъра-Бъра 0 02-11-2011 20:54
ново bonbonko1 ECHOSMART 0 31-07-2010 19:58
НОВО: Ефирен цифров приемник GS TE-8310 MPEG4 - 109лв. Ники ПРОМОЦИИ и НОВИНИ от СКАЙ ДИГИТАЛ 3 13-10-2009 23:26
НОВО: Сателитен приемник STRONG SRT 60 - 89лв. Ники ПРОМОЦИИ и НОВИНИ от СКАЙ ДИГИТАЛ 2 27-09-2009 03:34
НОВО OPTIBOX 7710 HD CICX (HDTV - Приемник) - 480 лв. Ники ПРОМОЦИИ и НОВИНИ от СКАЙ ДИГИТАЛ 0 15-05-2008 15:58


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 07:16.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.