The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА А1 ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА А1 ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: *88, Спътник Hellas Sat 3/4 (39E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на A1 TV

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар 03-12-2018
Аватара на jack82
jack82 jack82 е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Aug 2011
Мнения: 2,207
Благодари: 602
Получил благодарност:
472 пъти в 335 поста
Сваляния: 91
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Kiki Riki Вижте мненията
И мен ме изнудват по същия начин.Договора ми изтича този месец и ми казаха че не могат да го подновят при същите условия а трябва нов договор и съответно по висока такса.Ходих до два офиса звънях на кол центъра и навсякаде едно и също.За мен това си е чис рекет.Цялото семейство сме на А1 от 15 год.и сега на всички договорите скачат нагоре.Вече незнам какво да правя.Така в момента се отнасят А1 към дългогодишните си лоялни клиенти.
Със теленор беше същото положението. Предложиха ми същата тарифа но със 7 лева отгоре. И във офиса ми излизат със номера ама вие сте били на 30 лева тарифа и ви е била намалена на 18. И сега като лоялен клиент ми предлагат същата тарифа но на 25 лева смях пълен. Между другото от офиса ми дадоха за 180 лева huawei y6 2018 който е доста готино телефонче.
__________________
Нямам нищо само чета и си пиша
http://www.speedtest.net/result/3797217844.png
Отговори с цитат
  #22  
Стар 22-01-2019
СтартХ СтартХ не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Aug 2018
Мнения: 27
Благодари: 1
Получил благодарност:
6 пъти в 5 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Kiki Riki Вижте мненията
И мен ме изнудват по същия начин.Договора ми изтича този месец и ми казаха че не могат да го подновят при същите условия а трябва нов договор и съответно по висока такса.Ходих до два офиса звънях на кол центъра и навсякаде едно и също.За мен това си е чис рекет.Цялото семейство сме на А1 от 15 год.и сега на всички договорите скачат нагоре.Вече незнам какво да правя.Така в момента се отнасят А1 към дългогодишните си лоялни клиенти.
Странно и аз ходих в началото на декември да подновявам договора си и подписах същият като предният. Дори се чудех дали да не пипна някои неща, но служителката ми каза, че ако го направя цената на пакета ще се промени и по добре да не пипат нищо т.е. останах си със същата месечна такса, с която бях подписал през 2016 година.

Явно си зависи в кой офис ще отидеш иначе няма логично обяснение за тези разминавания ако е официална разпоредба.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 22-01-2019
аспух аспух не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2010
Мнения: 597
Благодари: 49
Получил благодарност:
106 пъти в 70 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от СтартХ Вижте мненията
Странно и аз ходих в началото на декември да подновявам договора си и подписах същият като предният. Дори се чудех дали да не пипна някои неща, но служителката ми каза, че ако го направя цената на пакета ще се промени и по добре да не пипат нищо т.е. останах си със същата месечна такса, с която бях подписал през 2016 година.

Явно си зависи в кой офис ще отидеш иначе няма логично обяснение за тези разминавания ако е официална разпоредба.
За максовете колко плащаш на месец?
Отговори с цитат
  #24  
Стар 22-01-2019
СтартХ СтартХ не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Aug 2018
Мнения: 27
Благодари: 1
Получил благодарност:
6 пъти в 5 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Гледам сега фактурата и не пише цена към него, но аз съм на най високият им пакет телевизия + интернет. Пише си под спортният пакет, че е безсрочен и заради това сигурно не ми влияе на месечната цена увеличението на пакетите. Сумата е фиксирана същата още от 2016, когато подписах 2 годишен договор и сега декември поднових същият за още 2 години и цената не се промени. През 2016 дори като подписах договора спортните канали не бяха тръгнали, а те стартираха няколко месеца по късно и автоматично си влязоха в пакета без да им се обаждам и без да доплащам. Ако бях на по малък пакет телевизия, а не на високият им с всички канали вероятно трябваше да доплащам и аз.


Последно редактирано от СтартХ : 22-01-2019 на 06:07
Отговори с цитат
  #25  
Стар 26-06-2019
Аватара на Хоризонт
Хоризонт Хоризонт не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2011
Мнения: 1,390
Благодари: 188
Получил благодарност:
349 пъти в 243 поста
Сваляния: 15
Ъплоуди: 0
По подразбиране

UP по темата минах на предплатена карта и съм повече от доволен. Въпреки кандърмите на служителите успях да ги склоня и 6 лв ми даде 4000 мб интернет и 300 минути и това до края на август трябва да го изразходвам.
__________________

Последно редактирано от Хоризонт : 26-06-2019 на 23:19
Отговори с цитат
  #26  
Стар 27-06-2019
Аватара на Веско
Веско Веско е на линия
МУШМУРОК
 

Дата на присъединяване: Sep 2008
Местоположение: Стара Загора
Мнения: 2,231
Благодари: 394
Получил благодарност:
625 пъти в 392 поста
Сваляния: 79
Ъплоуди: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Хоризонт Вижте мненията
UP по темата минах на предплатена карта и съм повече от доволен. Въпреки кандърмите на служителите успях да ги склоня и 6 лв ми даде 4000 мб интернет и 300 минути и това до края на август трябва да го изразходвам.
Кой оператор е това?
__________________
Octagon SF 8008

Искайте и ще Ви се даде,търсете и ще намерите,хлопайте и ще Ви се отвори.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 27-06-2019
Аватара на Хоризонт
Хоризонт Хоризонт не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2011
Мнения: 1,390
Благодари: 188
Получил благодарност:
349 пъти в 243 поста
Сваляния: 15
Ъплоуди: 0
По подразбиране

a1 на предплатената има също планове където дават безплатни минути и мегабайти.
__________________
Отговори с цитат
  #28  
Стар 27-06-2019
Бай Гого Бай Гого не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Мнения: 92
Благодари: 44
Получил благодарност:
18 пъти в 12 поста
Сваляния: 51
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Хоризонт Вижте мненията
a1 на предплатената има също планове където дават безплатни минути и мегабайти.


Тези допълнителни опции към предплатените планове са валидни само за БГ, а самият план е без роуминг и трябва да се сменя при всяко пътуване зад граница при което бонусите се губят безвъзвратно.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 27-06-2019
Аватара на Хоризонт
Хоризонт Хоризонт не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2011
Мнения: 1,390
Благодари: 188
Получил благодарност:
349 пъти в 243 поста
Сваляния: 15
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Бай Гого Вижте мненията
Тези допълнителни опции към предплатените планове са валидни само за БГ, а самият план е без роуминг и трябва да се сменя при всяко пътуване зад граница при което бонусите се губят безвъзвратно.
Споко смартфона ми е с две карти и втората е към вивата и там имам бая интернет и никакъв проблем нямам за евросъюза изпитано вече няколко години зад граница. И приложението файфай мап също много ми помага за паролите на заключени рутери.
__________________
Отговори с цитат
  #30  
Стар 01-07-2019
Aries Aries е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 122
Благодари: 6
Получил благодарност:
36 пъти в 20 поста
Сваляния: 123
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Внимавайте много с тея мошенници, опитват се по всякакъв начин да ви прекарат.
Заявих онлайн сателитна телевизия, като във формата си попълвате адреса, после минавате на стъпка колко приемника ще ползвате, после пакета и т. н. екстри. Има с в предвид НВО, Диема.... Макс спорт и накрая калкулира и излиза колко прави всичко. До тук чудесно, даже се изненадах колко е удобно.
Нещата добиха пълен обрат когато дойде техника. Първо го питах носи ли договора да се запозная. Отговора беше отрицателен. Щял да дойде допълнително. Той само слагал оборудването и нищо не разбирал от договори. След като му казах, че нямаме сделка намери веднага договора.
Договора е объркващ и неясен. Имаше набутано нещо което никъде не съм заявявал А1 Xplore TV 2 месеца безплатно..... а после питам? Не разбирал човека!
Имаше 6-7 листа разпечатани 2 пъти, но иначе следваха като отделни страници. Това всичко с психологическия ефект да ви откаже да четете 20 листа договор и да подпишете направо.
Последното което преля беше свързано с антената и конвертора. Аз си имам инсталирана мрежа към целия космос състояща се от 4 чинии по покриви и тераси. Занимавам се повече от 10 години да ръчкам.
Не можело. Щял да пише че съм отказал тяхното оборудване и да си вземе антената, кабелите и конвертора. Трябвало да снимал. Добре викам, ще ти махна от мачтата едната антенка дай твойта и я снимай. Ще стане за 10 мин. И уж се разбрахме..... взе да попълва протокола и гледам в забележката написа "Клиента пожела да му бъде доставено оборудване"!?!. Тъй ли! Я си взимай такъмите и да те няма.... пожелал съм бил. То си е включено в договора му викам. И се отказах след като установих, че искат да ме цакат.
Да не говорим, че после видях както не съм абонат на мобилните им услуги колко и какво е туй А1 Експлор ТВ
Радвам се че не подписах и дано времето дето отделих да ви споделя не е било напразно и помогна ня някой друг да се предпази
Отговори с цитат
Следните потребители (12) благодарят на Aries за този полезен пост
Em (02-07-2019), N_1 (01-07-2019), redstar (03-07-2019), spiralkinda (01-07-2019), uplevel (01-07-2019), Анто75 (02-07-2019), Дедал (01-07-2019), дедо поп (01-07-2019), Джапи (01-07-2019), Дънди Крокодила (02-07-2019), Онджичек (01-07-2019), Пъстрина (01-07-2019)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
ВНИМАВАЙТЕ, договор, на, Преподписване, при


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 5 (0 членове и 5 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
внимавайте с gearbest register Дъра-Бъра 6 19-02-2018 14:02
Преподписване на договор Максо ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия 3 22-02-2017 19:15
Договор Виваком Timbo Дъра-Бъра 2 26-09-2012 02:18
Договор,наистина ли? gogyto ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 25 12-05-2012 21:23
Ново "Бръснене" от МЕНТЕЛ - ВНИМАВАЙТЕ Андрей Колев Кошче 13 02-11-2011 10:56


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 14:28.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.