The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Сателитни новини, интересни предавания (EPG), полезни сайтове > EPG - TV ПРОГРАМИТЕ - Какво, Къде и Кога може да се гледа > ФИЛМИ

Notices

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 07-10-2016
Аватара на Chello Central Europe
Chello Central Europe Chello Central Europe не е на линия
Представител на каналите от групата на Chello Zone за България
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 1,979
Благодари: 4
Получил благодарност:
213 пъти в 171 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Интервю с продуцентите на "Спри и се запали" - повече за 3 сезон на сериала на AMC

В очакване на премиерата на сезон 3 на сериала „ Спри и се запали“

Премиера по AMC – на 10ти октомври в 23.00 часа

Интервю с продуцентите Кристофър Кантуел и Кристофър С. Роджърс
(създатели, съизпълнителни продуценти и сценаристи)




Този сезон се отправяме към Силиконовата долина! Кое е нещото, което очаквате с най-голям интерес?

Кристофър С. Роджърс
: Едно от нещата, които много ни вълнуват, е дали „Мютини“ с малкия си стартиращ бизнес ще успее да направи големия скок – да се присъедини към отбора на големите играчи в Калифорния и да заеме място сред гигантите в компютърния бранш. Събитията около нашите тексаски герои в този нов свят, населен с хищници,ще бъдат изпълнени с много конфликти и драми.


Каква е ролята на културата на Сан Франциско от 80-те години в историята от сериала?

Кристофър С. Роджърс
: Един нов елемент на нашия филм тази година е идеята за рисковия капитал – парите, които стоят зад идеите, и секретът, който превръща дребния начинаещ в технологична суперзведа. Ще видите много компании, чиито имена са ви добре познати, като„CompuServe“и„America Online“, които ще присъстват на сцената този сезон, а чрез тях – и Силиконовата долина. Калифорния винаги е била място на преоткриване и на втори шанс. Съдбата на Джо Макмилън, „Мютини“ и брака на Кларк ще ни покаже дали те ще постигнат тези калифорнийски идеали.


Какви изследвания направихте, за да се подготвите конкретно за този сезон?

Кристофър Кантуел: Тази година изследвахме сериозно епохата на зората на Интернет, прегледахме много материали, посветени на Силиконовата долина и нейното възникване. Освен това се запознахме със състоянието и технологиите на компаниите през 1986 година – годината, в която стартира сезон 2. Кои са били новите големи идеи на хоризонта? Ще видим как нашите герои се увличат по тях и им се посвещават, когато преминават на нов етап от развитието на компанията.

Кое в областта на технологиите ви вдъхнови най-много? И оказа ли то някакво влияние върху филма?



Кристофър С. Роджърс: В много случаи нашите герои са сумарни образи на различни хора. Образите на Дона и Камерън са повлияни от хора катоДона Бейли, Робърта Уилиамс, както и от по-неизвестни жени – герои в областта на технологиите по това време. Няма да сгрешите, ако си помислите, че Джо Макмилън напомня донякъде на Стив Джобсот онова време, но ние се стараем да не копираме буквално никой източник или историческа личност.

В сезон 2 центърът на вниманието се премества от проектирането на персонален компютър към зората на Интернет. Как се чувствахте, когато се върнахте назад във времето, имайки предвид съвременния напредък на технологиите?

Кристофър Кантуел: Мисля, че доста сюрреалистично, защото не толкова отдавна светът беше съвършено различен. Нашият разказ се развива точно преди 30 години, когато този свят все още предстои да се превърне в реалност и да се осъществят големите идеи, революционизирали из основи начина на живот на хората. Мисля, че при целия ентусиазъм на нашите герои да променят света, да сътворят нещо ново и да станатпионери в своята област, те нямат представа за мащабите на коренните промени, които тяхната дейност ще внесе във всяка област на живота. Дори когато се движим по снимачната площадка, виждаме как е било организирано работното място на хоратав онези дни – настолни визитници, кабелни телефони, бележки, писани на ръка, и една напълноаналоговачувствителност – дори във времето, когато се чертае новия облик на цифровия пейзаж. Това е едно много забавно пътуване назад във времето.

Кой технологичен продукт от 80-те бихте искали да се завърне отново?

Кристофър С. Роджърс: Бих искал да се завърне домашният телефон и ограничената достъпност; невероятно е, как новата мобилност на безжичния телефон от една страна ви дава възможност да го занесете в спалнята си, но от друга – губите обхват, когато излезете на алеята пред дома си. Мисля, че в известен смисъл това е било добре за нашата култура. Когато телефони от рода на Zack Morris и Gordon Gekko са били предмет на украсаи притежанието им те е карало за де чувстващ значим, като изследовател в джунглата, оборудван с модерна сателитно уоки-токи.

Кристофър Кантуел: Аз обичах 8-битовите RPG видеоигри. Те даваха възможност да включиш въображението си в графичното представяне на екрана, където образите не притежаваха отличната HD резолюция. В това имаше някакъв чар.

Филмът не е посветен само на компютрите. Какво можем да очакваме да се случи в житейския път на Джо след развода му със Сара и откриването на неговата софтуерна компания за антивирусни продукти, струваща милиони долари?



Кристофър Кантуел: Мисля, че ще видим как Джо постига успех и власт, каквито не е имал досега. Ще видим какви неприятности ще му донесе това - Джоизпитва чувство на облекчение от постигнатия връх в една нова империя, но и постоянно напрежение в търсенето на истински голяма идея. Ще видим образа на един човек, който вече не изпитва потребност да впечатлява хората около себе си, тъй като в момента няма такива. Ще почувстваме част от самотата на Джо – един човек, изкачил се на върха, на който, въпреки огромния му успех, все още му липсва едно основно нещо в живота, поради претърпените професионални и емоционални щети в сезон 2.

Какво ще кажете за Камерън, която се е посветила напълно на „Мютини“?

Кристофър С. Роджърс: Камерън се качи на самолета за Силиконовата долина, напълно уверена, че Томще заеме мястото до нея. Когато това не се случи, тя остана с голяма празнота в сърцето си и се хвърли с удвоени усилия в работата си. Камерън е човек, който е свикнал винаги да бъде в центъра на нещата. Тя не се чувства самотна в тълпата, анонимността и възможността да се изгуби в нея й харесва. Успехът на „Мютини“ означава всичко за Камерън. Сезон 3 е посветен в голямата си част на развитието на партньорските й отношения с Дона и извеждането на „Мютини“ на по-високо ниво. Пътят на Камерън е като минно поле, защото конкуренцията е по-жестокаи за да може компанията да устои на тази конкуренция е необходима нова голяма идея – а това е тайна за нашите герои.

Как се отразява на Гордън и Дона преместването им на запад -като двойка и поотделно?

Кристофър Кантуел: Мисля, че Гордън търси своята идентичност. Той е човек, който в сезон 2 беше поставен в изключителна изолация и сега е решил да работи в компанията на жена си и зажена си. Той също е загърбил всичко, за да се премести да живее в Калифорнияи сега се опитва да спаси брака си след случилото се в сезон 2. Дона също е положила усилия за запазване на брака си, но тя е положила усилия и за да бъде сигурна, че компанията й ще успее. Тя вече е пожертвала много, за да достигне до мястото, в което се намира,и няма намерение да се предаде в близко време.

С кой от образите се идентифицирате най-вече?

Кристофър С. Роджърс: Винаги съм се идентифицирал с Камерън и ми е било приятно да пиша за нея. Тази героиня притежава една детинска напоритост, която ми напомня за всичко онова, което смятах за страхотно на 13-годишна възраст и това е едно чудесно оправдание да вкарам пънк рок във филма. Мисля, че Джо е човекът, който всички ние бихме искали да бъдемпо отношение на начина, по който се изявява и на това как напредва в живота.
Кристофър Кантуел:Аз се идентифицирам най-вече с Гордън, защото върша работата си с истинска любов, исъм проникнат и от най-дребните детайли в тази връзка. Понякога не се чувствам толкова умен, колкото е необходимо, за да маневрирам успешно. Джо илюстрира това толкова ярко в живота на Гордън по начин,който би могъл да бъде доста болезнен за него. Освен това, ми харесва да видя тексаските си корени у Джон Босуърт



Каква е според вас темата на сезон 3? Какво очаквате с най-голямо нетърпение да покажете на феновете?

Кристофър Кантуел: Когато планирахме сезон 3, ние си поставихме следния въпрос: “Чувстваш ли се в безопасност?” и “Колко стабилно е положението ти?” Въпросът, който поставяме през целия сезон 3 е въпросът за технологиите, взаимоотношенията и другите хораи за това какво значи да си уязвим. Мисля, че нашите герои често си задават този въпрос. Този сезон темата за сигурността е на преден план.

Кристофър С. Роджърс: Аз се вълнувам много от това да видя как хората ще посрещнат Джо Макмилън. Мисля, че той изчезва от екрана, а същото важи и за тази версия на „Мютини“. Мисля че в сезон 3 ще видим истинска проява на зрелост, което е следствие от двегодишна предистория. Надявам се феновете да изпитат същото вълнение!
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
amc, За, Интервю, на, повече, Продуцентите, сезон, сериала, Спри и се запали


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Интервю с Колман Доминго - повече за сезон 2Б на "Пази се от живите мъртви" по AMC Chello Central Europe ФИЛМИ 0 16-08-2016 10:08
Интервю с Алиша Дебнъм-Кери - повече за сезон 2Б на "Пази се от живите мъртви" по AMC Chello Central Europe ФИЛМИ 0 16-08-2016 10:00
Интервю с Дейв Ериксон - повече за сезон 2Б на "Пази се от живите мъртви" по AMC Chello Central Europe ФИЛМИ 0 10-08-2016 14:45
Интервю с Елизабет Родригез за "Пази се от живите мъртви" - повече за сериала на AMC Chello Central Europe ФИЛМИ 0 18-08-2015 18:58
Очаквайте ексклузивната премиера на 2 сезон на "Спри и се запали" на 1 юни по AMC Chello Central Europe ФИЛМИ 0 20-05-2015 13:01


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 15:58.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.