The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДЪРА-БЪРА > Дъра-Бъра

Дъра-Бъра Тук се обсъжда всичко което не е свързано с цифровата телевизия

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар 17-02-2013
Аватара на gentu
gentu gentu не е на линия
Старото (куче)!!!
 

Дата на присъединяване: Aug 2007
Местоположение: София
Мнения: 5,738
Благодари: 1,371
Получил благодарност:
2,166 пъти в 1,223 поста
Сваляния: 183
Ъплоуди: 10
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Veskop Вижте мненията
Е,и?Те западняците пезевенклъците ги усвояват с невиждана бързина!За справка-тия боклуци,срещу които стачкува цялата държава от няколко дена..
-да ама само на наша почва , защо там при тях не е такова положението?
__________________
-"Знанието е сила"
Всеки може да опикае стените. - Бъди мъж! - осери тавана!
Отговори с цитат
  #22  
Стар 17-02-2013
Аватара на register
register register не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 2,505
Благодари: 3,241
Получил благодарност:
1,465 пъти в 670 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

кво че им палите на монополите - кой ги направи монополи?
парламентът трябва да гори
но българинът обича да го ебат в гъза
500 години турска ебня, 50 години комунистическа, сега 20 години демократична ебня
поне напоследък взе да сменя по-често партньорите - барем идва време за нов хуй
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на register за този полезен пост :
самсон (18-02-2013)
  #23  
Стар 17-02-2013
Царски Царски не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Aug 2011
Мнения: 13
Благодари: 1
Получил благодарност:
8 пъти в 6 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ПламКолев Вижте мненията
Явно или нищо не знаеш за далаверите на ББ или и ти си от тях.
А ти явно нищо не знаеш за далаверите на Червения вожд и турското ченге (или се правиш че не знаеш), а явно си с тях! Язък! Сигурно още нямаш 30, ама все пак вземи се поразрови кой е СерГейчо, кой е баща му, как се изучил толкова много и надалече от България и т.н. А на А'мет още помня публичните изяви преди '89 - да се чуди човек как стана после такъв дисидент...
Иначе поводи за протести - да ги ринеш с лопата. Не ми харесва само как някои паразити и лумпени ги "яхнаха". Без протестите наистина все пак няма как да се постигне нещо смислено. Оставките и анархията обаче не са това, което е нужно на тоя изстрадал народ. Напротив ЗДРАВА ръка и военна ред трябват, и то отдавна трябваше да стане, та да тръгне тая държава в правилната посока.
Отговори с цитат
Следните потребители (3) благодарят на Царски за този полезен пост
heracle (17-02-2013), milpetm (14-03-2013), панорамна (17-02-2013)
  #24  
Стар 17-02-2013
Аватара на Динко
Динко Динко не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2010
Мнения: 271
Благодари: 29
Получил благодарност:
69 пъти в 41 поста
Сваляния: 25
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Бойко Е ВИНОВЕН защото днес плаща дадените 2.5 милиарда от НЕК за Белене/400 милиона през май тази година/
Бойко Е ВИНОВЕН за това,че Европа дава пари за магистрали,за земеделие и за нещо което не съм виждал от 10 години в нашия град-нов площад,нови улици,тротоари,водопровод
Бойко Е ВИНОВЕН-за заменките,за далаверите с горите извършени пред очите на бившия президент,на слепия по това време Станишев
Бойко Е ВИНОВЕН за продажбата на водните и топлоцентралите за жълти стотинки и днес народа да пълни гушите на печалбарите
Бойко Е ВИНОВЕН затова,че през четири години Българина вярва само на думи и празни обещания и ходи да гласува за червената партия.Ограбят го отново,те я сменят,позакърпят малко положението ,пак я изберат.И така,кръговрат на човешката слепота.Истината е една-По делата ще ги познаете.За четири години от както не са на власт никой не си направи труда да направи нещо позитивно за хората.Всички само плюят и се чудят как да се домогнат отново да властта.Едни и същи и вече 24 години им вярваме.
Бойко Е ВИНОВЕН защото се довери на хора които го излъгаха,но има смелостта да ги уволни без да се замисля.
Бойко Е ВИНОВЕН за съдебната ни система,изградена и прогнила още преди години
Бойко Е ВИНОВЕН защото не е магьосник и няма мечтаната вълшебна пръчица с която да прави чудеса.Не е и слънце за да огрее навсякъде.
Бойко Е ВИНОВЕН за фискалния резерв натрупан от Станишев и според него стопен наполовина.А парите за бизнеса кой ги натрупа като недадени?Дали от него не се напълни този резерв?И сега Ви хвърля прах в очите.

Бойко е ВИНОВЕН за всичко.Дали?

Гласувайте по съвест.Не по обещанията.За мен една е истината-Давам възможност на Бойко да продължи започнатото.Защото се старае и когато вземе поука от грешките си/няма безгрешни/ пътят към по-добър живот в България е широко отворен.От непрекъснато гласуване за разни бой и един и същи портрет-полза никаква.
__________________
За някои сателитната техника е само хоби.
Отговори с цитат
Следните потребители (12) благодарят на Динко за този полезен пост
BULLET (17-02-2013), Emo75 (17-02-2013), heracle (17-02-2013), kkrkk (17-02-2013), milpetm (14-03-2013), shamarasat (18-02-2013), анти (18-02-2013), ме109е7 (18-02-2013), Моцката2 (19-02-2013), Нако (18-02-2013), панорамна (17-02-2013), Чък Норис (18-02-2013)
  #25  
Стар 17-02-2013
ПламКолев ПламКолев не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Мнения: 77
Благодари: 274
Получил благодарност:
23 пъти в 10 поста
Сваляния: 233
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Царски Вижте мненията
А ти явно нищо не знаеш за далаверите на Червения вожд и турското ченге (или се правиш че не знаеш), а явно си с тях! Язък! Сигурно още нямаш 30, ама все пак вземи се поразрови кой е СерГейчо, кой е баща му, как се изучил толкова много и надалече от България и т.н. А на А'мет още помня публичните изяви преди '89 - да се чуди човек как стана после такъв дисидент...
Иначе поводи за протести - да ги ринеш с лопата. Не ми харесва само как някои паразити и лумпени ги "яхнаха". Без протестите наистина все пак няма как да се постигне нещо смислено. Оставките и анархията обаче не са това, което е нужно на тоя изстрадал народ. Напротив ЗДРАВА ръка и военна ред трябват, и то отдавна трябваше да стане, та да тръгне тая държава в правилната посока.
Въобще не съм на 30 и съм живял повечко и съм видял повечко.Работя на такова място където мога да преценя кое правителство какво прави и кое правителство колко краде.Е такова като днешното никога не е било.Повярвай ми.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 17-02-2013
tonivet tonivet не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: May 2009
Мнения: 708
Благодари: 336
Получил благодарност:
277 пъти в 158 поста
Сваляния: 39
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ПламКолев Вижте мненията
Въобще не съм на 30 и съм живял повечко и съм видял повечко.Работя на такова място където мога да преценя кое правителство какво прави и кое правителство колко краде.Е такова като днешното никога не е било.Повярвай ми.
Ми не ти вярваме! Много се краде ама нищо конкретно.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 17-02-2013
tonivet tonivet не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: May 2009
Мнения: 708
Благодари: 336
Получил благодарност:
277 пъти в 158 поста
Сваляния: 39
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Динко Вижте мненията
Бойко е ВИНОВЕН за всичко.
То така и Костов беше виновен за всичко!
Отговори с цитат
  #28  
Стар 17-02-2013
ПламКолев ПламКолев не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Мнения: 77
Благодари: 274
Получил благодарност:
23 пъти в 10 поста
Сваляния: 233
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tonivet Вижте мненията
Ми не ти вярваме! Много се краде ама нищо конкретно.
Като падне от власт всичко ще излезе.Не ме разбирайте погрешно,че защитавам Станишев.Просто съм си направил някаква градация по наглост и крадливост.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 17-02-2013
GeorgiD GeorgiD не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 2,384
Благодари: 432
Получил благодарност:
489 пъти в 354 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
Talking

Добрев: ДКЕВР ще реши дали да отнеме лиценза на ЧЕЗ

Отговори с цитат
  #30  
Стар 17-02-2013
Аватара на Хиена
Хиена Хиена не е на линия
Квестор
 

Дата на присъединяване: Aug 2009
Мнения: 2,388
Благодари: 1,311
Получил благодарност:
1,281 пъти в 585 поста
Сваляния: 236
Ъплоуди: 13
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ICO42 Вижте мненията
Аз предлагам да нападнем.......,и без това нямаме икономика,армия,образование,здравеопазване.Който ни превземе да ни бере гайлето.
А недей така, че каквито сме “калитковци“, може да превземем и после какво ще правим ? То с една педя земя не можем се оправим, та какво остана за още.
В този ред на мисли, Болен да взима властта, всичко да пламне и изгори.
Едва тогава може да има надежда за България.
__________________
Умният човек ще се съгласи с умния, глупавия обикновено не се съгласява нито с умните, нито с глупавите.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Да, запалим, монополите


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 00:25.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.