The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > Кабелни [DVB-C] оператори в България > Оператори в гр. СОФИЯ

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #1  
Стар 11-02-2012
mezdrata mezdrata не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jan 2009
Мнения: 48
Благодари: 13
Получил благодарност:
6 пъти в 4 поста
Сваляния: 174
Ъплоуди: 0
По подразбиране Имам запитване относно много стар Еврокомски приемник

Ще задам мноого тъп въпрос?Изчетох всички/или почти всички/писания във форумите но не срещна никъде нещо дискусии около този приемник.Ще бъда благодарен ако някой качи в Уплоуда качи нещо за връзка през Компорта и някакаква програма SetEdit/или от някой друг приемник марка имам в предвид /който става за него.Искам да си поиграя с него.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 11-02-2012
явор.станев явор.станев не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Местоположение: Варна
Мнения: 147
Благодари: 3
Получил благодарност:
8 пъти в 8 поста
Сваляния: 46
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Какъв е приемника?марка,модел
Отговори с цитат
  #3  
Стар 11-02-2012
mezdrata mezdrata не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jan 2009
Мнения: 48
Благодари: 13
Получил благодарност:
6 пъти в 4 поста
Сваляния: 174
Ъплоуди: 0
По подразбиране

DL-STB-C102 външно не се различава от STB-S100 на була по меню също си приличат разликата че е маалко недоносен при сканиране особено ако речеш да му зачистиш плявата в транспондерите.За това ми трябва СетЕдита а той без лодъра си е нищо/голямо нищо/.Карто-четеца е CONAX/ама мен не ме вълнува защото VLC-то му е стара версия и размазан образ на картината но за прованса се е утепал.Работи на 24Волта постоянно с изправител е.Сам си го правих.Нищо интересно но за опитна мишка /чесане на крастата/става.Това е .
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Еврокомски, Запитване, имам, много, относно, приемник, стар


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата Търси в тази тема
Търси в тази тема:

Разширено търсене
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Здравейте колеги! Имам въпрос относно DVB Dream 1.5 c Full. ventsiguy КОМПЮТЪРНИ ПРИЕМНИЦИ 2 12-09-2014 05:40
Колеги, здравейте! Имам въпрос относно работата на SkyStar HD USB с мотор и Diseq ? ventsiguy КОМПЮТЪРНИ ПРИЕМНИЦИ 9 24-01-2012 01:42
Имам много добър сървър и търся N-линия на Сателайт БГ! direktor Кошче 1 26-10-2011 17:40
Здравейте колеги! Имам въпрос относно подкарването на ProgDVB 6.63.10x64. ventsiguy КОМПЮТЪРНИ ПРИЕМНИЦИ 16 18-07-2011 01:53
Здравейте колеги! Имам въпрос относно запис с ProgDVB. ventsiguy КОМПЮТЪРНИ ПРИЕМНИЦИ 9 30-05-2011 16:23


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 02:00.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.