The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Сателитни новини, интересни предавания (EPG), полезни сайтове > EPG - TV ПРОГРАМИТЕ - Какво, Къде и Кога може да се гледа > СПОРТ

Notices

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #81  
Стар 27-08-2010
mistreated mistreated е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 776
Благодари: 40
Получил благодарност:
197 пъти в 117 поста
Сваляния: 132
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Да биеш предпоследния в Швеция си е постижение, с което явно левскарите ще се гордеят доста дълго време. Но на тях им е простено след резилите в последните години, нормално е да се радват на всякакви победи. Не е нормално самозабравянето, обявяването на групата им за лека и това, че Лил са на нивото им. Но и това им е простено, все пак отстраниха предпоследния в Швеция, е... трудно, но с добра игра.
ЦСКА без гръмки изказвания, със слаба игра и големи проблеми с контузени и наказани футболисти влезна в групите на Лига Европа. Късмет при жребия имаше, няма спор, но това се случва за пръв път от доста време насам и червените го използваха. Късмет обаче имаше и Левски, защото АИК беше най-слабият отбор, който можеше да им се падне след разпределението на урните. АИК, който преди мачовете с Левски в 4 двубоя беше вкарал само 1 гол на шампиона на... Люксембург, намиращ се на предпоследно място в първенството, но пък от Швеция. Нищо, че националният отбор няма нищо общо с клубния им футбол, след като само 2-ма футболисти в тима играят в местното първенство, като единия е твърда резерва. Ествествено и двамата не са от АИК или Калмар.
Но пък АИК е еврогранд, много по-силен от Динамо Москва (разбира се). Нищо, че снощи цял мач не си подадоха 3 пъти топката, щом Борат казва че са гранд, значи е вярно.
Сега сме сигурни за излизане от групите, може би вече започнаха и със сметките дали да са първи или втори.
Е ЦСКА не се надяват на излизане, даже Гьоре каза, че всяка точка ще е успех в тази група. Просто човека знае какво представлява българския футбол, но пък и ЦСКА не е отстранявал АИК, така че нямаше да е уместно да говори за излизане от групата.
Аз като фен съм готов да се обзаложа, че ЦСКА ще спечели повече точки в своята група от Левски на една бутилка марково уиски. Ще седнем с опонента ми, ще пийнем, кой от мъка кой от радост и ще гледаме някой мач. В крайна сметка нали футболът трябва да ни забавлява

П.С. Успех и на двата отбора, стига глупости с тия излизания от групите, тези неща са в сферата на фантастиката. Нека да вземем по 3-4 точки за коефициента, това ще е предоволно.

Последно редактирано от mistreated : 27-08-2010 на 16:44
Отговори с цитат
  #82  
Стар 27-08-2010
Аватара на Крал Артур
Крал Артур Крал Артур не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2007
Местоположение: София
Мнения: 797
Благодари: 490
Получил благодарност:
260 пъти в 112 поста
Сваляния: 165
Ъплоуди: 2
Smile

При положение, че класирането на Цска за групите бе ясно, нормално е привържениците на Левски да се радват.
Колкото до излизането от групите - не вярвам никой от двата отбора да излезе.

Ако пиех уиски бих се обзаложил Притеснителното е ако са много кандидатите
Отговори с цитат
  #83  
Стар 27-08-2010
Питагор Питагор не е на линия
Келеш
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Мнения: 1,036
Благодари: 961
Получил благодарност:
301 пъти в 226 поста
Сваляния: 16
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ето и програмата
на Левски
16.09.2010
20,00 часа
ЛЕВСКИ (София) - Гент
Лил - Спортинг Лисабон


30.09.2010
22,05 часа
Гент - Лил
Спортинг - ЛЕВСКИ


21.10.2010
22,05 часа
Спортинг - Гент
Лил - ЛЕВСКИ


4.11.2010
20,00 часа
Гент - Спортинг
ЛЕВСКИ - Лил


1.12.2010
22,05 часа
Спортинг - Лил
Гент - ЛЕВСКИ

16.12.2010
20,00 часа
Лил - Гент
ЛЕВСКИ - Спортинг


на ЦСКА


16.09.2010
22,05 часа
Бешикташ - ЦСКА
Порто - Рапид Виена


30.09.2010
20,00 часа
ЦСКА - Порто
Рапид (Виена) - Бешикташ


21.10.2010
20,00 часа
ЦСКА - Рапид (Виена)
Бешикташ - Порто



4.11.2010
22,05 часа
Рапид (Виена) - ЦСКА
Порто - Бешикташ



2.12.2010
20,00 часа
ЦСКА - Бешикташ
Рапид (Виена) - Порто



15.12.2010
22,05 часа
Бешикташ - Рапид Виена
Порто - ЦСКА
Отговори с цитат
  #84  
Стар 27-08-2010
Джак Джак не е на линия
Мореплавател
 

Дата на присъединяване: Dec 2007
Местоположение: София
Мнения: 5,815
Благодари: 1,820
Получил благодарност:
1,999 пъти в 856 поста
Сваляния: 126
Ъплоуди: 17
По подразбиране

Някои це-се-ка-ри ги боли от начина по който Левски игра снощи. Да направиш нелепа грешка от която съперника да поведе още в началото и вместо да се сринеш психически, да натискаш противника през 90-те минути и да го победиш. Отменен гол от засада, греда, поне 8-10 изтървани положения и победа! Левски показа зъби. Е на това ги е яд някои, че ЦСКА не играе така, както играе Левски тази година. Като превключих на мача на ЦСКА, такава скука ме налегна, че не издържах и 10 минути.
Ако играе така Левски има шансове да прескочи групите и аз вярвам в това.
А всякакво цитиране на история от близкото и далечното минало е смешно. Аз оценявам двата отбора в момента.
__________________
QUICKBUTTON Mod by Jack 1.3 & Lite (за Енигма 2 приемници)
DM800 320HDD REV:M, Triax 88 {13E, 19E, 23,5E, 28,2E, 39E}, Triax 78 {5W/4W, 1W, 5E, 7E/9E}, DiseqC EMP CENTAURI 9/1 | DiseqC Opticum 4/1, Alps, Inverto, Invacom
Отговори с цитат
  #85  
Стар 27-08-2010
mistreated mistreated е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 776
Благодари: 40
Получил благодарност:
197 пъти в 117 поста
Сваляния: 132
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Джак Вижте мненията
Някои це-се-ка-ри ги боли от начина по който Левски игра снощи. Да направиш нелепа грешка от която съперника да поведе още в началото и вместо да се сринеш психически, да натискаш противника през 90-те минути и да го победиш. Отменен гол от засада, греда, поне 8-10 изтървани положения и победа! Левски показа зъби. Е на това ги е яд някои, че ЦСКА не играе така, както играе Левски тази година. Като превключих на мача на ЦСКА, такава скука ме налегна, че не издържах и 10 минути.
Ако играе така Левски има шансове да прескочи групите и аз вярвам в това.
А всякакво цитиране на история от близкото и далечното минало е смешно. Аз оценявам двата отбора в момента.
Да де, ама не оценяваш срещу какъв отбор направихте този обрат. Нали не мислиш и че отменения ви гол беше редовен?! ЦСКА играят толкова, колкото им трябва, за да се класират - това устройва ли те като отговор. Вие тотално превъртяхте след тая измъчена победа над тоя смешен отбор АИК Солна.

Межу другото скуката на вашия мач беше в пъти по-голяма, просто защото невероятния шведски тим не можеше да си подаде 2 паса и просто чистеше напред топката. Само не ми казвай, че са играли така, защото вие сте прекалено силни
Отговори с цитат
  #86  
Стар 27-08-2010
Джак Джак не е на линия
Мореплавател
 

Дата на присъединяване: Dec 2007
Местоположение: София
Мнения: 5,815
Благодари: 1,820
Получил благодарност:
1,999 пъти в 856 поста
Сваляния: 126
Ъплоуди: 17
По подразбиране

__________________
QUICKBUTTON Mod by Jack 1.3 & Lite (за Енигма 2 приемници)
DM800 320HDD REV:M, Triax 88 {13E, 19E, 23,5E, 28,2E, 39E}, Triax 78 {5W/4W, 1W, 5E, 7E/9E}, DiseqC EMP CENTAURI 9/1 | DiseqC Opticum 4/1, Alps, Inverto, Invacom
Отговори с цитат
  #87  
Стар 27-08-2010
Аватара на Anthony
Anthony Anthony не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2008
Местоположение: София
Мнения: 237
Благодари: 8
Получил благодарност:
57 пъти в 25 поста
Сваляния: 33
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Mistreated, говориш ужасни тъпотии. След като си доволен от възхитителната игра на ЦСКА, ок. Аз на твое място бих бил по-критичен, но това си е твой проблем. Приемам облогът за бутилката уиски, но мисля да си го изпия сам. Ще ти пратя адрес на ЛС да ми го изпратиш през декември. Ако спечелиш, ще чакам твоя адрес за да ти се издължа.
Отговори с цитат
  #88  
Стар 27-08-2010
Аватара на бебезавър
бебезавър бебезавър не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Местоположение: София
Мнения: 373
Благодари: 184
Получил благодарност:
280 пъти в 100 поста
Сваляния: 219
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Хора не се карайте и двата отбора имат място в Лига Европа, нека преди всичко бъдем БЪЛГАРИ. Аз като заклет ЛЕВСКАР, мога да кажа - радвам се че ЦСКА влезна в групите, ЯД ме е че ЛИТЕКС не можаха........Но случва се понякога и така да стане. Кой играе по-добре и кой е по-добър нека покажат 2-та Български отбора в срещите по-между им след ГРУПИТЕ на Лига Европа. Не е важно как важно е че сме там, да не си показваме всички магарии с влизането още - нека оставим малко и за Лигата.......

Иначе не виждам кой може да оспори фактите. Вчера ЛЕВСКИ игра добре и спечели. ЦСКА разчиташе на преднината си, имаше и някакви кадрови проблеми май, остави се на течението и игра все едно са на разходка, което можеха да си позволят. Сигурен съм че при различен резултат от първата среща и Червените щяха да се понапънат. Изгледах и трите мача горд от факта че съм БЪЛГАРИН!

Все пак няма да крия пристрастията си

Отговори с цитат
  #89  
Стар 27-08-2010
mistreated mistreated е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 776
Благодари: 40
Получил благодарност:
197 пъти в 117 поста
Сваляния: 132
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Anthony Вижте мненията
Mistreated, говориш ужасни тъпотии. След като си доволен от възхитителната игра на ЦСКА, ок. Аз на твое място бих бил по-критичен, но това си е твой проблем. Приемам облогът за бутилката уиски, но мисля да си го изпия сам. Ще ти пратя адрес на ЛС да ми го изпратиш през декември. Ако спечелиш, ще чакам твоя адрес за да ти се издължа.
След като наричаш думите ми "тъпотии" е добре да си запознат с това какво точно съм казал.
"ЦСКА без гръмки изказвания, със СЛАБА ИГРА и големи проблеми с контузени и наказани футболисти влезна в групите на Лига Европа."
Това е което съм написал по-горе, та аз ли нещо не вдявам къде съм казал, че съм доволен от някаква въображаема възхитителна игра на ЦСКА. Къде точно го прочете това?
Ако някой говори за възхитителна игра това сте вие, сините. Само че май само вие си вярвате, че наистина играете "възхитително".

Последно редактирано от mistreated : 27-08-2010 на 22:21
Отговори с цитат
  #90  
Стар 27-08-2010
Аватара на Anthony
Anthony Anthony не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2008
Местоположение: София
Мнения: 237
Благодари: 8
Получил благодарност:
57 пъти в 25 поста
Сваляния: 33
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ето ги пълните ти тъпотии, за които говорих:

Цитирай:
Да де, ама не оценяваш срещу какъв отбор направихте този обрат. Нали не мислиш и че отменения ви гол беше редовен?! ЦСКА играят толкова, колкото им трябва, за да се класират - това устройва ли те като отговор. Вие тотално превъртяхте след тая измъчена победа над тоя смешен отбор АИК Солна.

Межу другото скуката на вашия мач беше в пъти по-голяма, просто защото невероятния шведски тим не можеше да си подаде 2 паса и просто чистеше напред топката. Само не ми казвай, че са играли така, защото вие сте прекалено силни
Само да кажа, че месечната заплата на само един играч на АИК е повече от годишния бюджет на ТНС, които между впрочем са с изцяло аматьорски статут, от малко селце в Уелс, което дори и местните жители не са чували. Силните, професионалини отбори на Уелс играят в Англия, повечето са в Чемпиъншип. Същите простотии съм ги слушал, когато Левски беше отстранен с мъка от Бешикташ, а и от Галатасарай. Срам било, смешни отбори и т.н. Когато Галатасарай биха ЦСКА начело с Тройчо с общ резултат 6:0, изведнъж станаха ГРАНД. На 16.09. и Бешикташ ще станат такива, въпреки че още помня транспарантите с "Задна прашка бешикташка". Заедно с Литекс ни се смеехте за Бате, Жилина, Дебрецен, но видя какво стана. Те играят или са играли в ШЛ, а ЦСКА и Литекс още чакат своя шанс и не се знае дали ще го дочакт. Специално Литекс са само на 9 грама от спирането на съществуването си. Всичко се връща на този свят, затова внимавай какво говориш, че догодина може да ви се падне АИК и изведнъж да се превърне в европейски колос.

П.П.
Остава ли басът за уискито, че подозрително си замълча?

П.П.П.

Подкрепям изцяло постът на bebezavar. Успех на всички български отбори

Последно редактирано от Anthony : 27-08-2010 на 23:33
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
битка, битката, европа, ЛИГА


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 4 (0 членове и 4 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Общо 5 мача от Шампионска лига и Лига Европа по PRO.BG и RING.BG ТИНТИН СПОРТ 0 27-09-2010 16:55
5 мача от „Шампионска Лига” и „Лига Европа”! Гледай RING.BG и PRO.BG ТИНТИН СПОРТ 0 16-02-2010 12:54
RING.BG излъчва жребиите за Шампионска Лига и Лига Европа ТИНТИН СПОРТ 0 16-12-2009 14:20
RING.BG ще предава на живо жребиите за „Шампионска Лига” и „Лига Европа” Джак СПОРТ 0 06-08-2009 15:37
ТВ2 закупи Шампионската лига и Лига Европа до 2012 година! ТИНТИН Новини 0 31-07-2009 14:58


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 10:03.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.