The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Сателитни новини, интересни предавания (EPG), полезни сайтове > EPG - TV ПРОГРАМИТЕ - Какво, Къде и Кога може да се гледа > СПОРТ

Notices

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #91  
Стар 28-08-2010
new new не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2009
Мнения: 598
Благодари: 101
Получил благодарност:
56 пъти в 44 поста
Сваляния: 8
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Абе що мачът на ЦСКА го имаше във всички сайтове а на ЛЕВСКИ го нямаше в половината сайтове аджаба
Отговори с цитат
  #92  
Стар 28-08-2010
mistreated mistreated не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 776
Благодари: 40
Получил благодарност:
197 пъти в 117 поста
Сваляния: 132
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Anthony Вижте мненията
Ето ги пълните ти тъпотии, за които говорих:

Само да кажа, че месечната заплата на само един играч на АИК е повече от годишния бюджет на ТНС, които между впрочем са с изцяло аматьорски статут, от малко селце в Уелс, което дори и местните жители не са чували. Силните, професионалини отбори на Уелс играят в Англия, повечето са в Чемпиъншип. Същите простотии съм ги слушал, когато Левски беше отстранен с мъка от Бешикташ, а и от Галатасарай. Срам било, смешни отбори и т.н. Когато Галатасарай биха ЦСКА начело с Тройчо с общ резултат 6:0, изведнъж станаха ГРАНД. На 16.09. и Бешикташ ще станат такива, въпреки че още помня транспарантите с "Задна прашка бешикташка". Заедно с Литекс ни се смеехте за Бате, Жилина, Дебрецен, но видя какво стана. Те играят или са играли в ШЛ, а ЦСКА и Литекс още чакат своя шанс и не се знае дали ще го дочакт. Специално Литекс са само на 9 грама от спирането на съществуването си. Всичко се връща на този свят, затова внимавай какво говориш, че догодина може да ви се падне АИК и изведнъж да се превърне в европейски колос.

П.П.
Остава ли басът за уискито, че подозрително си замълча?

П.П.П.

Подкрепям изцяло постът на bebezavar. Успех на всички български отбори
Първо, престани да преиначаваш думите ми! Никъде не съм казвал, че ТНС са силен отбор, казах че АИК са слаб! Второ, къде си тръгнал изобщо да сравняваш турските тимове с това шведско подобие на отбор? Трето, аз не съм се отказвал никъде от баса, условието е да се изпие бутилката заедно, защото както пак повтарям - футбола е за забавление. Явно при теб омразата към ЦСКА и техните фенове е много по-голяма от любовта към Левски. И четвърто, пак ти повтарям, престани да преиначаваш думите ми, защото много дразниш!
Отговори с цитат
  #93  
Стар 28-08-2010
Джак Джак не е на линия
Мореплавател
 

Дата на присъединяване: Dec 2007
Местоположение: София
Мнения: 5,815
Благодари: 1,820
Получил благодарност:
1,999 пъти в 856 поста
Сваляния: 126
Ъплоуди: 17
По подразбиране

mistreated стига си се оправдавал като ученичка какво си бил казал и какво не. Бихме ви преди 2-3 седмици, чакаме ви да прескочите групите (ако можете), за да ви подпукаме пред цяла Европа, а после пролетта да ви изхвърлим и от А-група. Само недей отново да започнеш да ни обясняваш какво смешно отборче е Левски и колко велик е ЦСКА - особено на фона на показаното дотук. Миналата година когато Левски бе зле, аз се скъсах да критикувам и Батков и отбора. Сега са тръгнали в правилната посока и нито един цесекар не може да развали това с приказките си. Гледай си в своята паница, бъркай чорбата, духай супата, налей си горчиво вино и т.н....
__________________
QUICKBUTTON Mod by Jack 1.3 & Lite (за Енигма 2 приемници)
DM800 320HDD REV:M, Triax 88 {13E, 19E, 23,5E, 28,2E, 39E}, Triax 78 {5W/4W, 1W, 5E, 7E/9E}, DiseqC EMP CENTAURI 9/1 | DiseqC Opticum 4/1, Alps, Inverto, Invacom
Отговори с цитат
  #94  
Стар 28-08-2010
mistreated mistreated не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 776
Благодари: 40
Получил благодарност:
197 пъти в 117 поста
Сваляния: 132
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Вие левскарите сте тотално изтрещели, честно. Аз да се оправдавам??? Ти нормален ли си или какво? За какво да се оправдавам? Това, че искам да не ми се преиначават думите за теб е оправдание?! Къде досега съм обяснявал колко силен отбор е ЦСКА в момента, защо "четете" това, което ви се иска да четете? Направо не мога да проумея, колко заблуден народ има?

П.С. Интересно как ни чакате след групите, явно и ти си от последователите на Борат
Отговори с цитат
  #95  
Стар 28-08-2010
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,736
Благодари: 796
Получил благодарност:
4,652 пъти в 2,338 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

mistreated, според мен по-добре президент като Батков, който понякога наистина прави глупости, но поне е доказал, че милее за отбора, отколкото президент тиква-сметочистач от Перник, на който отбора бе натресен насила
Отговори с цитат
  #96  
Стар 28-08-2010
Джак Джак не е на линия
Мореплавател
 

Дата на присъединяване: Dec 2007
Местоположение: София
Мнения: 5,815
Благодари: 1,820
Получил благодарност:
1,999 пъти в 856 поста
Сваляния: 126
Ъплоуди: 17
По подразбиране

@mistreated
Цитирай:
Първоначално написано от Джак Вижте мненията
Гледай си в своята паница, бъркай чорбата, духай супата, налей си горчиво вино и т.н....
...
__________________
QUICKBUTTON Mod by Jack 1.3 & Lite (за Енигма 2 приемници)
DM800 320HDD REV:M, Triax 88 {13E, 19E, 23,5E, 28,2E, 39E}, Triax 78 {5W/4W, 1W, 5E, 7E/9E}, DiseqC EMP CENTAURI 9/1 | DiseqC Opticum 4/1, Alps, Inverto, Invacom
Отговори с цитат
  #97  
Стар 29-08-2010
new new не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2009
Мнения: 598
Благодари: 101
Получил благодарност:
56 пъти в 44 поста
Сваляния: 8
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Чакайте ни напролет да ви напълним кошницата на Герена щото и двата отбора определено няма да излезнат от групите на Лига Европа и да му затворим устата на оня малоумник адвоката един от най големите мошеници на прехода типичен Бай Ганьо и селянин Аре Баста
Отговори с цитат
  #98  
Стар 29-08-2010
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,736
Благодари: 796
Получил благодарност:
4,652 пъти в 2,338 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от new Вижте мненията
Чакайте ни напролет да ви напълним кошницата на Герена
Отговори с цитат
  #99  
Стар 29-08-2010
mistreated mistreated не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 776
Благодари: 40
Получил благодарност:
197 пъти в 117 поста
Сваляния: 132
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Цецо Вижте мненията
mistreated, според мен по-добре президент като Батков, който понякога наистина прави глупости, но поне е доказал, че милее за отбора, отколкото президент тиква-сметочистач от Перник, на който отбора бе натресен насила
Цецо, по принцип си прав, нашите управници са уникално тъпи, в това спор няма. Но поне не дрънкат глупости от сорта на "Отстранихме еврогранда АИК Солна, предпоследния в Швеция!"

Мод. Джак: Личностните нападки и обиди са изтрити. Потребителят е с 3-седмичен бан.
Отговори с цитат
  #100  
Стар 29-08-2010
new new не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2009
Мнения: 598
Благодари: 101
Получил благодарност:
56 пъти в 44 поста
Сваляния: 8
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
битка, битката, европа, ЛИГА


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 4 (0 членове и 4 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Общо 5 мача от Шампионска лига и Лига Европа по PRO.BG и RING.BG ТИНТИН СПОРТ 0 27-09-2010 16:55
5 мача от „Шампионска Лига” и „Лига Европа”! Гледай RING.BG и PRO.BG ТИНТИН СПОРТ 0 16-02-2010 12:54
RING.BG излъчва жребиите за Шампионска Лига и Лига Европа ТИНТИН СПОРТ 0 16-12-2009 14:20
RING.BG ще предава на живо жребиите за „Шампионска Лига” и „Лига Европа” Джак СПОРТ 0 06-08-2009 15:37
ТВ2 закупи Шампионската лига и Лига Европа до 2012 година! ТИНТИН Новини 0 31-07-2009 14:58


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 14:26.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.