The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия

ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия Мястото, където може да обсъждате всичко, за което няма обособен форум.

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #11  
Стар 05-04-2015
Аватара на стефмат
стефмат стефмат не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2013
Местоположение: Габрово
Мнения: 83
Благодари: 176
Получил благодарност:
14 пъти в 11 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от симлан Вижте мненията
Абонат съм на един от сателитните оператори, но тъй като не съм доволен от предоставената ми услуга, реших да закупя оборудване за сателитна телевизия и да гледам чрез така наречения ше*инг. (не знам дали трябва да го споменавам) Не съм навътре в нещата но до колкото прочетох в нета ми трябва приемник по възможност с ЛИНУКС. Видях че dreambox 800hd е с добри отзиви и мислех да закупя такъв, втора употреба, но видях че може да попадна на китайско менте... Може ли да ми кажете по какво да разпозная дали приемника е менте?? Също така прочетох за atlas asr 5000, намирам го и него втора употреба, сравнително по евтин е, но не знам дали ще ми върши добра работа или е вече стар модел. Ако го закупя нов мисля че има активиран "g шер" за 1 година. Може ли да се преактивира тази услуга ако съм взел втора употреба приемник? И може ли да го ползвам за приемане на ше*инг от други хора, примерно от българия? Най-много се интересувам от гледането на СКАЙ пакета на АНГЛИЯ. С тези два приемника мога ли да хващам Sky hd 1,2,3,4,5 и sky 3d? Те включени ли са в този g-шер?
Надявам се накой да отговори на моите въпроси и също така може да пишете на ЛС ако имате някои конкретни оферти
Могат да се гледат само Немските Sky hd за другите забрави .
Отговори с цитат
  #12  
Стар 06-04-2015
симлан симлан не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Мнения: 6
Благодари: 1
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ще гледам в България, Благоевградска област.Според това гоето видях в някои бг сайтове за търгуване втора употреба, дриймбокс-а върви към 250 лева.. къде предлагат за 80?
Значи няма абсолютно никакъв начин да се гледа английския СКАЙ? или поне АЛ Джазира.. И ако някой лови beIN sports (france) - по време на мачове може ли да се сменя коментара, от френски на английски? В краен случай и тази телевизия би ме устроила стига да има и англисйки коментар. Мисля че на ал джазира го има като екстра. Те ловят ли се или са като СКАЙ?
Отговори с цитат
  #13  
Стар 06-04-2015
Аватара на sarivano
sarivano sarivano не е на линия
РУСОФИЛ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: Пловдив
Мнения: 1,478
Благодари: 1,373
Получил благодарност:
658 пъти в 373 поста
Сваляния: 83
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Вместо да гледаш приемници дето им е минало времето / въпреки добрите древни отзиви/, по-добре озвучи какъв бюджет си приготвил за приемник, чиния, конвертор, за да получиш смислен съвет. С операторската чинийка чудеса не стават.
__________________
УБИВА КОМУНИЗМЪТ, СОЦИАЛИЗМЪТ НЕ УБИВА- ТОЙ МЪЧИ!
Отговори с цитат
  #14  
Стар 06-04-2015
симлан симлан не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Мнения: 6
Благодари: 1
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

250-300 лв за цялото оборудване
Отговори с цитат
  #15  
Стар 06-04-2015
Аватара на vasilstf
vasilstf vasilstf е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Мнения: 2,154
Благодари: 565
Получил благодарност:
775 пъти в 526 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

За да не отварям нова тема ще се възползвам от тази на колегата

Има ли шанс да намеря читав приемник, за предпочитане нов за около 100-130лв? Или малко повече. Трябва ми да е с CI, за да мога да сложа модул и карта на мтел. И по възможност шер или емулатор, каквото излезе на 9-13-16-19,2.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 06-04-2015
Аватара на bigdjon
bigdjon bigdjon не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Местоположение: Козлодуй
Мнения: 250
Благодари: 43
Получил благодарност:
45 пъти в 25 поста
Сваляния: 27
Ъплоуди: 5
По подразбиране

GOLDEN INTERSTAR VOYAGER 2 COMBO 160лв
__________________
GIGA BLUE UHD UE 4K,HD,парабола - 1.40
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на bigdjon за този полезен пост :
vasilstf (06-04-2015)
  #17  
Стар 06-04-2015
Аватара на vasilstf
vasilstf vasilstf е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Мнения: 2,154
Благодари: 565
Получил благодарност:
775 пъти в 526 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bigdjon Вижте мненията
GOLDEN INTERSTAR VOYAGER 2 COMBO 160лв
Благодаря за съвета! Приемника изглежда интересен като параметри и е на добра цена. Но тия DVB-T2/C са ми малко излишни. На Т2 няма какво да гледам, а телевизора си има DVB-T/C. Към края на месеца ще видя с какви пари ще остана и ще реша какво да правя. После се замислих, че със шер или емулатор мога да погледна към 23,5, по-интересен е и е доста силен, а аз съм с малка антена - 80cm. Но докато си губих времето в настройки установих, че ще мога да добавя 4ти спътник, като при това положение 9 излиза без проблем. Иначе сега съм на 13-16-19,2.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 07-04-2015
teslata teslata не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Apr 2015
Мнения: 42
Благодари: 2
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от симлан Вижте мненията
Абонат съм на един от сателитните оператори, но тъй като не съм доволен от предоставената ми услуга, реших да закупя оборудване за сателитна телевизия и да гледам чрез така наречения ше*инг. (не знам дали трябва да го споменавам) Не съм навътре в нещата но до колкото прочетох в нета ми трябва приемник по възможност с ЛИНУКС. Видях че dreambox 800hd е с добри отзиви и мислех да закупя такъв, втора употреба, но видях че може да попадна на китайско менте... Може ли да ми кажете по какво да разпозная дали приемника е менте?? Също така прочетох за atlas asr 5000, намирам го и него втора употреба, сравнително по евтин е, но не знам дали ще ми върши добра работа или е вече стар модел. Ако го закупя нов мисля че има активиран "g шер" за 1 година. Може ли да се преактивира тази услуга ако съм взел втора употреба приемник? И може ли да го ползвам за приемане на ше*инг от други хора, примерно от българия? Най-много се интересувам от гледането на СКАЙ пакета на АНГЛИЯ. С тези два приемника мога ли да хващам Sky hd 1,2,3,4,5 и sky 3d? Те включени ли са в този g-шер?
Надявам се накой да отговори на моите въпроси и също така може да пишете на ЛС ако имате някои конкретни оферти
добре звучи
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
взема, Да, За, Какъв, начиещ, приемник, сат, съвет, Телевизията


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата Търси в тази тема
Търси в тази тема:

Разширено търсене
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Какъв 3D плеър да си взема? Веско Дъра-Бъра 13 28-11-2014 00:20
Какъв ЛЕД да си взема??? киретогерман ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 101 21-03-2012 13:48
какъв дисек даси взема 10,7 – 12,75 GHz или 950 мхц -2400мхц ааааааа САТЕЛИТНИ АНТЕНИ 1 02-02-2011 18:14
какъв хд приемник да си взема biser Кошче 18 19-12-2010 23:03
laptop, notebook какъв да си взема dzumba Дъра-Бъра 29 27-10-2008 22:54


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 09:05.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.