The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > СПАМ ЗОНА > Кошче

Кошче Служебен

Затворена тема
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 29-04-2011
Аватара на Brian
Brian Brian не е на линия
Big Brain Big Pain
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Местоположение: Пловдив
Мнения: 3,703
Благодари: 297
Получил благодарност:
870 пъти в 552 поста
Сваляния: 45
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Такива теми се обсъждат когато се обявят цени за пакети черно на бяло, а каналите не са като бройка, а по списък.
  #12  
Стар 29-04-2011
мамун4о мамун4о не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Местоположение: на дървото
Мнения: 2
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Верно и аз се обадих и на единствения им телефон една кака ми каза същото -карта 25 лева 30 тина sd канала с 10 hd 38 лева .Че то по добре си плащайте на БСК пълен пакет и такса за допълнителен приемник -пак излиза по евтино а и каналите повече. Ама старите им абонати май са насурвакани.

Последно редактирано от мамун4о : 29-04-2011 на 15:36
  #13  
Стар 29-04-2011
Аватара на Георги Банков
Георги Банков Георги Банков не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2010
Мнения: 755
Благодари: 372
Получил благодарност:
52 пъти в 42 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от xeronmud Вижте мненията
Аз съм поредният доволен клиент на БСК, прогонен от тях защото не дават да гледам на собствения си приемник (с ирдето). От този форум разбрах, че и Виваком работят само с операторски приемници. Логично стигнах до Сателайт БГ, преглъщайки факта, че все още се води в тестов период и с този сайт дето го имат приличат повече на някаква нелегална групировка. Обадих им се и представителят на Сателайт сподели по телефона следните цени:

карта Conax - 25 лв.
месечна такса - 38 лв.

Добре, съгласен съм, че имат 10-ина HD канали, дето не са безплатни, но с това се изчерпват предимствата им. БСК и Виваком предлагат по 80 SD канала + 3-4 HD + HBO + Интернет на цена 38 - 39 лв.

Равносметката накрая показва, че въпреки че имаме 3 DTH оператора, трябва да се връщам към кабелната, за да гледам бг телевизия.
Така де, дали ще гледаш каналите от единия или друг приемник, какво те бърка?
__________________
Paraclipse Hydro, D = 228,6cm {37,5W - 85,2E}; Invacom SNF-031 with Invacom ADF-120; 24'' PowerTech Actuator; Power Tech GBOX V2000 positioner; DM500s; Drake ESR 300s;
  #14  
Стар 29-04-2011
Аватара на heracle
heracle heracle не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2008
Мнения: 720
Благодари: 693
Получил благодарност:
557 пъти в 241 поста
Сваляния: 85
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от xeronmud Вижте мненията
Аз съм поредният доволен клиент на БСК, прогонен от тях защото не дават да гледам на собствения си приемник (с ирдето). От този форум разбрах, че и Виваком работят само с операторски приемници. Логично стигнах до Сателайт БГ, преглъщайки факта, че все още се води в тестов период и с този сайт дето го имат приличат повече на някаква нелегална групировка. Обадих им се и представителят на Сателайт сподели по телефона следните цени:

карта Conax - 25 лв.
месечна такса - 38 лв.

Добре, съгласен съм, че имат 10-ина HD канали, дето не са безплатни, но с това се изчерпват предимствата им. БСК и Виваком предлагат по 80 SD канала + 3-4 HD + HBO + Интернет на цена 38 - 39 лв.

Равносметката накрая показва, че въпреки че имаме 3 DTH оператора, трябва да се връщам към кабелната, за да гледам бг телевизия.
Правилно, пусни си едно http://www.blizoo.bg/television/hd.html и за +15лв имаш 11 ХД ( към момента ) канала, безплатен хд приемник, много по-богат на избор канали(dtv) отколкото булсатком, аналогова tv за останалите стаи. Поръчваш online и дават месец безплатно- бре то почти като в SKY.

Последно редактирано от heracle : 29-04-2011 на 18:45
  #15  
Стар 29-04-2011
Аватара на skyboy
skyboy skyboy не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Местоположение: Сливен
Мнения: 604
Благодари: 185
Получил благодарност:
169 пъти в 105 поста
Сваляния: 134
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от мамун4о Вижте мненията
Верно и аз се обадих и на единствения им телефон една кака ми каза същото -карта 25 лева 30 тина sd канала с 10 hd 38 лева .Че то по добре си плащайте на БСК пълен пакет и такса за допълнителен приемник -пак излиза по евтино а и каналите повече. Ама старите им абонати май са насурвакани.
откога са валидни тия цени?,,,,аз платих преди 2 дни и пак ми взеха 14лв
  #16  
Стар 29-04-2011
Аватара на жоркин29
жоркин29 жоркин29 е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Apr 2010
Местоположение: Пловдив
Мнения: 3,049
Благодари: 995
Получил благодарност:
2,958 пъти в 1,271 поста
Сваляния: 111
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от skyboy Вижте мненията
откога са валидни тия цени?,,,,аз платих преди 2 дни и пак ми взеха 14лв
Ако са вярни сигурно,когато си направят пакетите от програми,но като гледам това не се знае кога ще стане и дали въобще ще стане.2 месеца са на астрата и никво развитие,никъв нормален сайт дори офиси май нямат намерение да откриват.
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на жоркин29 за този полезен пост :
styni (02-05-2011)
  #17  
Стар 29-04-2011
кокото кокото не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Мнения: 47
Благодари: 30
Получил благодарност:
6 пъти в 5 поста
Сваляния: 24
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от xeronmud Вижте мненията
Аз съм поредният доволен клиент на БСК, прогонен от тях защото не дават да гледам на собствения си приемник (с ирдето). От този форум разбрах, че и Виваком работят само с операторски приемници. Логично стигнах до Сателайт БГ, преглъщайки факта, че все още се води в тестов период и с този сайт дето го имат приличат повече на някаква нелегална групировка. Обадих им се и представителят на Сателайт сподели по телефона следните цени:

карта Conax - 25 лв.
месечна такса - 38 лв.

Добре, съгласен съм, че имат 10-ина HD канали, дето не са безплатни, но с това се изчерпват предимствата им. БСК и Виваком предлагат по 80 SD канала + 3-4 HD + HBO + Интернет на цена 38 - 39 лв.

Равносметката накрая показва, че въпреки че имаме 3 DTH оператора, трябва да се връщам към кабелната, за да гледам бг телевизия.
Това цени само за 1 приемник ли са - ако са за 2- 3 ок или трябва на всеки да се плаща тази такса .Ако трябва да се плаща за всеки им пожелавам приятно погребване.
  #18  
Стар 29-04-2011
Аватара на valbg
valbg valbg не е на линия
Корейче и половина
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Местоположение: London
Мнения: 610
Благодари: 61
Получил благодарност:
129 пъти в 89 поста
Сваляния: 17
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Бяха обещали да няма такса за втори приемник. Цените не са официални още а горе долу ориентировъчно какво ще се случва. Този ценови диапазон се знаеше отдавна
__________________
55'' JS9000 | 28.2E, 13E, 39E | Sky Q | ET5000 | ZHD
  #19  
Стар 29-04-2011
Аватара на Зелен
Зелен Зелен не е на линия
морски в гората
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Местоположение: Bitburg/Varna
Мнения: 868
Благодари: 292
Получил благодарност:
315 пъти в 180 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от valbg Вижте мненията
Бяха обещали да няма такса за втори приемник. Цените не са официални още а горе долу ориентировъчно какво ще се случва. Този ценови диапазон се знаеше отдавна
Чул ли си нещо за офиси във Варна.
  #20  
Стар 30-04-2011
balkan balkan е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 31
Благодари: 6
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 102
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Владислав 93
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Затворена тема

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
bg, satellite, на, новите, сателайт бг, цени


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 9 (0 членове и 9 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Специални преференциални цени от СКАЙ ДИГИТАЛ Ники Новини и мнения 134 17-11-2009 00:38
BTC ADSL с още по ниски цени - 12Mbps за 20лв ! ivo Дъра-Бъра 7 31-08-2009 23:10
Цени на PREMIERE/SKY новия пакет ТИНТИН Новини 1 09-06-2009 21:51


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 13:47.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.