The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДЪРА-БЪРА > Дъра-Бъра

Дъра-Бъра Тук се обсъжда всичко което не е свързано с цифровата телевизия

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 07-02-2021
Аватара на digimp
digimp digimp не е на линия
Шматката
 

Дата на присъединяване: Jun 2017
Местоположение: London, UK
Мнения: 243
Благодари: 1,630
Получил благодарност:
73 пъти в 44 поста
Сваляния: 8
Ъплоуди: 0
По подразбиране Питане за Полиция

ТОВА Е ЛИЧНА ИНФОРМАЦИЯ!!!
НЯМАТЕ РАЗРЕШЕНИЕ ДА И ДАВАТЕ ГЛАСНОСТ В КАКВИТО И ДА СА МЕДИИ ПОД КАКВАТО И ДА Е ФОРМА.
МОЖЕТЕ ДА Я ДИСКУТИРАТЕ ЕДИНСТВЕНО И САМО ТУК И НИКЪДЕ ДРУГАДЕ!!!

Здравейте,
ако имате някакъв контакт с работещ в полицията - какво означава, когато полицаят вижда, че не си виновен, но се опитва да те изкара виновен и да оневини истинският извършител?

Живея в Лондон, точно до нас има глуха уличка и там много често през нощта спират коли. Обикновено пият, понякога пушат трева или си седят тихо в колите с момичета. На този адрес съм наемател от 8 години и никога никой не е създавал проблеми.

Преди около 2/3 часа поредните пребиваващи поради неизвестна причина се опитаха да ми счупят оградата. Това което видях беше, че са ми вдигнали една от секциите наполовина и е отворен свободен достъп до улицата. А точно там ми е прозореца на банята/тоалетната.

Звъннах на полицията, дойдоха две полицайки и едната започна да ми крещи , че съм ги бул разкарвал напразно - те вече били говорили с хората от колата които отрекли всичко и нямало никакви видими поражения по оградата ми. Аз направих снимка на номера на колата и полицайките започнаха още по-агресивно да ми крещят. Заведох ги до оградата и там видяхме, че секцията е спусната обратно там където трябва да си бъде, но въпреки всичко отдолу се виждаше една голяма дупка - личеше си, че е нова, защото валеше дъжд, цялата дървена ограда бе подгизнала и си беше сменила цвета, само там където беше новата дупка беше в трески и нормален жълтеникъв цвят.

Колата я проверих - EO70FZX - Чисто нов Мерцедес на 4 месеца и половина с цена £ 29,475 в базов вариант без екстри. Шофьорът беше някакво изключително младо момче тръгнало да се прави на бабаит пред момичето.

Версията на полицайките:
- Попитахме хората в колата какво правят тук - те казаха, че са спрели за малко да се обадят по телефона и си тръгнаха веднага. Няма поражения по оградата. Довиждане!

Моята версия:
Шофьора на колата е някакъв криминален тип, за първи път владеещ толкова скъпа собствена кола. Бутнал е на полицайките някакъв подкуп или всеки месец си плаща на куките за нещо - те са го накарали да върне секцията на оградата и са му казали - къш да те няма. Нито са му записали номера, нито са му поискали документи за самоличност. Той е тръгнал да напуска и тук се появявам аз снимащ номера на автомобила.
Полицайките стават агресивни към мен, за да не възпрепятствам хулигана да напусне сцената, също толкова агресивно започват да ми доказват, че аз съм виновен за незнам и аз за какво, аз от своя страна започва да се опитвам да calm down ситуацията - хулигана си тръгва и полицайките отново започват да разговарят с мен с нормален тон.

Какво означава, когато полицай вижда, че не си виновен , но се държи агресивно с теб, а потенциалният виновник си тръгва без да му се вземат никакви данни???
Благодаря за отговорите!


ТОВА Е ЛИЧНА ИНФОРМАЦИЯ!!!
НЯМАТЕ РАЗРЕШЕНИЕ ДА И ДАВАТЕ ГЛАСНОСТ В КАКВИТО И ДА СА МЕДИИ ПОД КАКВАТО И ДА Е ФОРМА.
МОЖЕТЕ ДА Я ДИСКУТИРАТЕ ЕДИНСТВЕНО И САМО ТУК И НИКЪДЕ ДРУГАДЕ!!!
__________________

Triax88+4x Inverto, E:13-19-23-28
Отговори с цитат
  #2  
Стар 07-02-2021
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras не е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,954
Благодари: 2,016
Получил благодарност:
2,970 пъти в 1,678 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Ти сериозно ли ? При условие ,че пускаш някакъв вид информация в публичен форум очакваш да си остане само там ,тва е в сферата на фантастиката. Но както и да е. Какъв отговор очакваш да ти даде някой който има познат полицай ,работещ в с-мата на полицията в България ? Нашата с-ма и тяхната са на светлинни години разлика. Смятам знаеш ,че спокойно можеш да подадеш сигнал в най-близкото ти полицейско управление,че не си доволен от това което се е случило и със сигурност ще има развитие ,защото там не е България както сам знаеш.
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на bu12tras за този полезен пост
dolby (07-02-2021), polomski (09-02-2021)
  #3  
Стар 07-02-2021
Трапера Трапера не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Mar 2020
Мнения: 124
Благодари: 19
Получил благодарност:
74 пъти в 39 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от digimp Вижте мненията

Какво означава, когато полицай вижда, че не си виновен , но се държи агресивно с теб, а потенциалният виновник си тръгва без да му се вземат никакви данни???
Благодаря за отговорите...................
Да разговаряш с милиционер независимо дали тук или в Англия е все едно да общуваш с ГОВЕДО !

При подобни а и не само казуси единственото което ти трябва е легитимацията на добитъка от МВР, от там нататък се действа чрез адвокат и директно в прокуратурата.

Не си губи времето да пишеш жалби в милиционерския участък и да се обесняваш пред себеподобните му.

Милиционера действа по устав или заповед, без да мисли (не че може), така че без да го натиснат отгоре, каквото и да означава това не очаквай резултат.
Отговори с цитат
Следните потребители (4) благодарят на Трапера за този полезен пост
digimp (07-02-2021), nokia n96 (07-02-2021), пилатус (09-02-2021), Стоян6 (07-02-2021)
  #4  
Стар 07-02-2021
Аватара на 111111
111111 111111 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Feb 2015
Мнения: 2,384
Благодари: 1,026
Получил благодарност:
1,031 пъти в 675 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Оплачи се на градския шериф.
данните са му публични.

Време е да сложиш една камера която да стриимва нонстоп в тубата.
__________________
Подпис от долоподписания
Благодари натискайки "Thanks" бутона,
ако сметнеш поста за полезен.
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на 111111 за този полезен пост
digimp (07-02-2021), dolby (07-02-2021)
  #5  
Стар 07-02-2021
dolby dolby е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jan 2009
Мнения: 2,693
Благодари: 799
Получил благодарност:
523 пъти в 366 поста
Сваляния: 33
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Трапера Вижте мненията
Да разговаряш с милиционер независимо дали тук или в Англия е все едно да общуваш с ГОВЕДО !

При подобни а и не само казуси единственото което ти трябва е легитимацията на добитъка от МВР, от там нататък се действа чрез адвокат и директно в прокуратурата.

Не си губи времето да пишеш жалби в милиционерския участък и да се обесняваш пред себеподобните му.

Милиционера действа по устав или заповед, без да мисли (не че може), така че без да го натиснат отгоре, каквото и да означава това не очаквай резултат.
Това мнение го игнорирай няма нищо общо с действителността в Англия. Това с подкупа го забрави, няма шанс някой да подкупи полицаи в Англия.
Едно оплакване до по горна инстанция + инсталиране на CCTV би трябвало да решат проблемите както колегите по горе ти предложиха. За разлика от България, в Англия видео записите се приемат за доказателство.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на dolby за този полезен пост :
digimp (08-02-2021)
  #6  
Стар 09-02-2021
Аватара на register
register register не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 2,505
Благодари: 3,241
Получил благодарност:
1,465 пъти в 670 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
какво означава, когато полицаят вижда, че не си виновен, но се опитва да те изкара виновен и да оневини истинският извършител?
един за всички и всички за един
__________________
ред сълзи
ред сополи
ред дафинов лист
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на register за този полезен пост :
digimp (10-02-2021)
  #7  
Стар 09-02-2021
Аватара на opti
opti opti е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Местоположение: Балчик
Мнения: 566
Благодари: 187
Получил благодарност:
51 пъти в 43 поста
Сваляния: 126
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от digimp Вижте мненията
ТОВА Е ЛИЧНА ИНФОРМАЦИЯ!!!
НЯМАТЕ РАЗРЕШЕНИЕ ДА И ДАВАТЕ ГЛАСНОСТ В КАКВИТО И ДА СА МЕДИИ ПОД КАКВАТО И ДА Е ФОРМА.
МОЖЕТЕ ДА Я ДИСКУТИРАТЕ ЕДИНСТВЕНО И САМО ТУК И НИКЪДЕ ДРУГАДЕ!!!

Здравейте,
ако имате някакъв контакт с работещ в полицията - какво означава, когато полицаят вижда, че не си виновен, но се опитва да те изкара виновен и да оневини истинският извършител?

Живея в Лондон, точно до нас има глуха уличка и там много често през нощта спират коли. Обикновено пият, понякога пушат трева или си седят тихо в колите с момичета. На този адрес съм наемател от 8 години и никога никой не е създавал проблеми.

Преди около 2/3 часа поредните пребиваващи поради неизвестна причина се опитаха да ми счупят оградата. Това което видях беше, че са ми вдигнали една от секциите наполовина и е отворен свободен достъп до улицата. А точно там ми е прозореца на банята/тоалетната.

Звъннах на полицията, дойдоха две полицайки и едната започна да ми крещи , че съм ги бул разкарвал напразно - те вече били говорили с хората от колата които отрекли всичко и нямало никакви видими поражения по оградата ми. Аз направих снимка на номера на колата и полицайките започнаха още по-агресивно да ми крещят. Заведох ги до оградата и там видяхме, че секцията е спусната обратно там където трябва да си бъде, но въпреки всичко отдолу се виждаше една голяма дупка - личеше си, че е нова, защото валеше дъжд, цялата дървена ограда бе подгизнала и си беше сменила цвета, само там където беше новата дупка беше в трески и нормален жълтеникъв цвят.

Колата я проверих - EO70FZX - Чисто нов Мерцедес на 4 месеца и половина с цена £ 29,475 в базов вариант без екстри. Шофьорът беше някакво изключително младо момче тръгнало да се прави на бабаит пред момичето.

Версията на полицайките:
- Попитахме хората в колата какво правят тук - те казаха, че са спрели за малко да се обадят по телефона и си тръгнаха веднага. Няма поражения по оградата. Довиждане!

Моята версия:
Шофьора на колата е някакъв криминален тип, за първи път владеещ толкова скъпа собствена кола. Бутнал е на полицайките някакъв подкуп или всеки месец си плаща на куките за нещо - те са го накарали да върне секцията на оградата и са му казали - къш да те няма. Нито са му записали номера, нито са му поискали документи за самоличност. Той е тръгнал да напуска и тук се появявам аз снимащ номера на автомобила.
Полицайките стават агресивни към мен, за да не възпрепятствам хулигана да напусне сцената, също толкова агресивно започват да ми доказват, че аз съм виновен за незнам и аз за какво, аз от своя страна започва да се опитвам да calm down ситуацията - хулигана си тръгва и полицайките отново започват да разговарят с мен с нормален тон.

Какво означава, когато полицай вижда, че не си виновен , но се държи агресивно с теб, а потенциалният виновник си тръгва без да му се вземат никакви данни???
Благодаря за отговорите!


ТОВА Е ЛИЧНА ИНФОРМАЦИЯ!!!
НЯМАТЕ РАЗРЕШЕНИЕ ДА И ДАВАТЕ ГЛАСНОСТ В КАКВИТО И ДА СА МЕДИИ ПОД КАКВАТО И ДА Е ФОРМА.
МОЖЕТЕ ДА Я ДИСКУТИРАТЕ ЕДИНСТВЕНО И САМО ТУК И НИКЪДЕ ДРУГАДЕ!!!
Ти видя ли кой ти направи дупка в оградата...или само предполагаш кой е....защо изключваш възможността да е някой друг......все пак е улица и по нея минават стотици хора .....не вярвам полицаите така явно да защитават "престъпник".....
__________________
VU+Duo 4K SE+Triax TD110.+Single INVERTO BLACK ULTRA.+OPTIBOX DM-3800
Samsung UE32F6400
+Sony KD43XF7596
Отговори с цитат
  #8  
Стар 09-02-2021
Алекссан Алекссан не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 71
Благодари: 17
Получил благодарност:
18 пъти в 13 поста
Сваляния: 11
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Твоята дума на източно европеец срещу думата на англичанина! Без доказателства познай на кой ще повярват боби-тата!
__________________
Много чета, ама нищо не разбирам.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 09-02-2021
Аватара на амиго
амиго амиго е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2010
Мнения: 441
Благодари: 118
Получил благодарност:
144 пъти в 80 поста
Сваляния: 132
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от digimp Вижте мненията
ТОВА Е ЛИЧНА ИНФОРМАЦИЯ!!!
НЯМАТЕ РАЗРЕШЕНИЕ ДА И ДАВАТЕ ГЛАСНОСТ В КАКВИТО И ДА СА МЕДИИ ПОД КАКВАТО И ДА Е ФОРМА.
МОЖЕТЕ ДА Я ДИСКУТИРАТЕ ЕДИНСТВЕНО И САМО ТУК И НИКЪДЕ ДРУГАДЕ!!!

Здравейте,
ако имате някакъв контакт с работещ в полицията - какво означава, когато полицаят вижда, че не си виновен, но се опитва да те изкара виновен и да оневини истинският извършител?

Живея в Лондон, точно до нас има глуха уличка и там много често през нощта спират коли. Обикновено пият, понякога пушат трева или си седят тихо в колите с момичета. На този адрес съм наемател от 8 години и никога никой не е създавал проблеми.

Преди около 2/3 часа поредните пребиваващи поради неизвестна причина се опитаха да ми счупят оградата. Това което видях беше, че са ми вдигнали една от секциите наполовина и е отворен свободен достъп до улицата. А точно там ми е прозореца на банята/тоалетната.

Звъннах на полицията, дойдоха две полицайки и едната започна да ми крещи , че съм ги бул разкарвал напразно - те вече били говорили с хората от колата които отрекли всичко и нямало никакви видими поражения по оградата ми. Аз направих снимка на номера на колата и полицайките започнаха още по-агресивно да ми крещят. Заведох ги до оградата и там видяхме, че секцията е спусната обратно там където трябва да си бъде, но въпреки всичко отдолу се виждаше една голяма дупка - личеше си, че е нова, защото валеше дъжд, цялата дървена ограда бе подгизнала и си беше сменила цвета, само там където беше новата дупка беше в трески и нормален жълтеникъв цвят.

Колата я проверих - EO70FZX - Чисто нов Мерцедес на 4 месеца и половина с цена £ 29,475 в базов вариант без екстри. Шофьорът беше някакво изключително младо момче тръгнало да се прави на бабаит пред момичето.

Версията на полицайките:
- Попитахме хората в колата какво правят тук - те казаха, че са спрели за малко да се обадят по телефона и си тръгнаха веднага. Няма поражения по оградата. Довиждане!

Моята версия:
Шофьора на колата е някакъв криминален тип, за първи път владеещ толкова скъпа собствена кола. Бутнал е на полицайките някакъв подкуп или всеки месец си плаща на куките за нещо - те са го накарали да върне секцията на оградата и са му казали - къш да те няма. Нито са му записали номера, нито са му поискали документи за самоличност. Той е тръгнал да напуска и тук се появявам аз снимащ номера на автомобила.
Полицайките стават агресивни към мен, за да не възпрепятствам хулигана да напусне сцената, също толкова агресивно започват да ми доказват, че аз съм виновен за незнам и аз за какво, аз от своя страна започва да се опитвам да calm down ситуацията - хулигана си тръгва и полицайките отново започват да разговарят с мен с нормален тон.

Какво означава, когато полицай вижда, че не си виновен , но се държи агресивно с теб, а потенциалният виновник си тръгва без да му се вземат никакви данни???
Благодаря за отговорите!


ТОВА Е ЛИЧНА ИНФОРМАЦИЯ!!!
НЯМАТЕ РАЗРЕШЕНИЕ ДА И ДАВАТЕ ГЛАСНОСТ В КАКВИТО И ДА СА МЕДИИ ПОД КАКВАТО И ДА Е ФОРМА.
МОЖЕТЕ ДА Я ДИСКУТИРАТЕ ЕДИНСТВЕНО И САМО ТУК И НИКЪДЕ ДРУГАДЕ!!!
Радвай се , че ти се е разминало без арест и съд. Полицаите са прави . Нямаш никакви доказателства а само предположения. Може да искаш да злепоставиш поданици на кралицата? Винаги ще си чужденец и второ качество за тези самовлюбени колонизатори. Това не е България , за да можеш да обиждаш и удряш полицаите безнаказано.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 09-02-2021
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,023
Благодари: 728
Получил благодарност:
1,747 пъти в 977 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от амиго Вижте мненията
Радвай се , че ти се е разминало без арест и съд. Полицаите са прави . Нямаш никакви доказателства а само предположения. Може да искаш да злепоставиш поданици на кралицата? Винаги ще си чужденец и второ качество за тези самовлюбени колонизатори. Това не е България , за да можеш да обиждаш и удряш полицаите безнаказано.
И да не си чужденец. Няма доказателства , потвърждаващи твърдението на "пострадалия", както и няма щети. Потенциално "разследване" кой е пипал оградата би довело до разходи, докато разходите за "пострадалия" са практически 0. Какво е основанието за започване на разследване?
До пусналия поста -
Бате, замисли се малко, че си извикал ченгетата в дъжда да ти видят оградата.... Радвай се, че не си спал в участъка или не си глобен за фалшив сигнал
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
За, ПИТАНЕ, Полиция


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Питане за тв LG Iliyan N ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 9 09-10-2017 10:31
питане кик ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 1 03-02-2016 20:09
Питане radich_58 ILLUSION 48 18-10-2010 23:24
Питане radich_58 ILLUSION 2 17-12-2009 00:48


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 03:50.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.