The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > СПАМ ЗОНА > Кошче

Кошче Служебен

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #121  
Стар 03-07-2016
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,927
Благодари: 979
Получил благодарност:
7,307 пъти в 3,548 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Сам си си за ебане, цял месец да не се усетиш, че не ти работи единия номер
Навсякъде стават грешки, както се казва няма безгрешни хора, а щом самия ти не се обаждаш за такива неща на акаунт мениджера да питаш "А сега какво правим", нали той(акаунт мениджера) ти е връзката с оператора и той е разликата с физическите лица?
Отговори с цитат
  #122  
Стар 04-07-2016
Аватара на Златанов
Златанов Златанов не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 3,409
Благодари: 115
Получил благодарност:
1,361 пъти в 658 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Да, ама не. Точно акаунт мениджера направи прехвърлянето и ми даде чиповете. После с оператор само сравнихме кой номер, на кой чип отива.
Какво има да се усещам и да не се усещам, като изобщо не може да ми мине през акъла, че някой в Теленор блее.
Утре акаунт мениджера ще има тежко начало на седмицата... Преди малко се чудех дали да не я наредя тая вечер, но няма...
Операторът им ми каза, че колегите там не са си свършили работата, не акаунт мениджера ми. Още повече, че прехвърлянето на чиповете се прави в почивни дни, доколкото помня, защото от 177 ме прехвърлиха на 123, които вече и аз не помня какво ми говориха. Помня, че с оператора сравнихме номерата на чиповете и всичко изглеждаше да е точно.
Както и да е, да го духат.
Отговори с цитат
  #123  
Стар 04-07-2016
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,927
Благодари: 979
Получил благодарност:
7,307 пъти в 3,548 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Явно имат лично отношение към теб и твоите цели 11 карти
Отговори с цитат
  #124  
Стар 04-07-2016
Аватара на Златанов
Златанов Златанов не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 3,409
Благодари: 115
Получил благодарност:
1,361 пъти в 658 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Имат, нямат - махам ги

А и дали са 11, 1 или 111 - няма никакво значение. Единствено от значение е фактът, че някой не си е свършил работата, която не е кой знае каква, но явно за тях е. На реклама и раздуване го докарват, но нещо елементарно не могат да свършат.
Сега се сещам, че преди време, прехвърлях някакви стационарни номера от Виваком в Теленор. Едното прехвърляне мина за 2 или 3 дни, другото - 12 дни, като сигналът на Виваком изчезна на третия ден. При въпрос защо се получи това, никой не можеше да ми даде логично обяснение...
Не казвам и, че Теленор са най-лошите - напротив, дадоха ми отлична оферта и т.н., но този им пропуск е недопустим, поне за мен. Не съм длъжен да ги следя дали си вършат работата или не, плаща им се, именно, за да получавам услуга, а не да ги следя.

@Чък Норис - сарказмът ти е тъп

И да видим дали ще покажеш колко си "силен" с бананите, за пореден път...
Безсилието още ли раздава банове или може би си порастнал вече?
Последният бан беше, защото нещо не беше съгласен на тема политика.

Последно редактирано от Златанов : 04-07-2016 на 00:43
Отговори с цитат
  #125  
Стар 04-07-2016
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,927
Благодари: 979
Получил благодарност:
7,307 пъти в 3,548 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Момче нещо си се объркал, банове раздавам само ако си го заслужиш, за сега обаче още не си го заслужил, само будиш съжаление.
Раздаваш го "голямата" работа, а една карта дали ти работи цял месец не си се сетил да провериш, после другите виновни, както писах грешки винаги стават, сега е момента да изцоцаш нещо от акаунт мениджера. Защото и при другите няма да е по-различно, тези където ги "цакат", на всякъде ги цакат
Отговори с цитат
  #126  
Стар 04-07-2016
Аватара на Златанов
Златанов Златанов не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 3,409
Благодари: 115
Получил благодарност:
1,361 пъти в 658 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Предвид, че работя с 3 карти и от тази мога да правя изходящи, как точно да предположа, че не мога да получавам входящи на нея?
И какво цакане и какви 5лв. - бях при оранжевите от старта им и такова малоумние никога не е имало. Не е като и там да не съм сменял чипове.
Тея просто толкова си могат явно. Като когато сменяхме чиповете, те сами поискаха да се сравнят номерата, защото прехвърлянето от двоен на едични били по-специфично и не се правело то всеки от операторите, тоест се прави от ограничен кръг лица, които имат явно специален достъп или правомощия...
Та пак да повторим, картата си е активна, изходящи се правят нормално от нея, та и като се замисля съм получавал и входящи на нея, но само няколко, които вероятно са били към другия номер от двойния чип, тоест входящите им са били пренасочени една към друга... още по-зле...
Най-много да поискам да ми направи договорът безсрочен и да си върна номерата към Виваком, което надали ще направят, защото на практика, това, което е станало е трудно доказуемо и може да мине като "техническа грешка" или нещо друго там.
Че ще наредя акаунт мениджера, ще го наредя, но да тръгна да се занимавам, камо ли да цоцам за нещо... Не съм такъв. Вече си пуснах оплакване през сайта им, като ще ми е интересно какво ще ми отговорят, ако изобщо отговорят, защото не очаквам нещо да получа като отговор.
От друга страна си имам доста работа и не ми се занимава с тях. Просто ще ги сменя, ако ще да ми дават без пари планове. Отношението им не е професионално и поустът ми беше единствено с цел да информирам за случилото се, защото може някой друг да получи същото "обслужване" при смяна на двоен чип към единични...

За бананите не съм съгласен, ама е друга тема и не ми се коментира.
Жив и здрав.

А как го раздавам голямата работа, може да ми обясниш, защото не явно аз не разбирам...

Последно редактирано от Златанов : 04-07-2016 на 01:15
Отговори с цитат
  #127  
Стар 04-07-2016
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,927
Благодари: 979
Получил благодарност:
7,307 пъти в 3,548 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Всички искате да сте модератори, ама като беше отворена дума за доброволци, никой не се яви с желание. Я дай име, кой съм баннал без да го е заслужил, че ми стана интересно, ама ако изкарам постове които не си му чел, да не се гледаме после с наведени глави?
Отговори с цитат
  #128  
Стар 04-07-2016
Аватара на Златанов
Златанов Златанов не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 3,409
Благодари: 115
Получил благодарност:
1,361 пъти в 658 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

А ся де... Какви модератори, къде ме прати?
Визирах мен, защото ме банна при един спор на тема политика в някаква тема, в която те нарекох "разбирач" или нещо подобно... Беше преди години, забравил съм вече какво точно написах, но със сигурност нищо обидно или друго. Просто ме банна, за да покажеш, че можеш да раздаваш банани. След тоя бан, не бях влизал почти 2 години, смятай преди колко време е било. Та писането ми за банването беше в тая връзка, а не за някой друг. Кой кого банва, не следя, не ме интересува и ми е все тая. Писах го заради отговоря ми на опитът ти за сарказъм с 11-те карти, който не разбрах що беше...
Whatever...

А с наведени глави, може да се гледаме след 2-3 бутилки анасонова напитка или някой от "чичовците", ама не остава време за сбирките...
Отговори с цитат
  #129  
Стар 04-07-2016
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,927
Благодари: 979
Получил благодарност:
7,307 пъти в 3,548 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Или не съм те банвал аз или съм те баннал за да се охладиш, нещо си бил прегорял, аз не си спомням, а и не съм злопаметен. Можеш да питаш, който го банна, го банвам завинаги, то и затова го измислиха това с амнистиите, малко са изключенията.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
битка, За, клиента, мобилните, оператори, при


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Стяуа - ЦСКА в битка за Лига Европа Veskop СПОРТ 11 05-08-2011 22:23
Избор на програми по желание на клиента миронсим ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 5 29-04-2011 17:14
bTV, Нова българска медийна група и собствениците на "24 часа" и "Труд" битка за ефир dido sat 2010 Дъра-Бъра 0 18-02-2011 19:40
Трудната битка на Литекс срещу Дебрецен – очаквай по БНТ! ТИНТИН СПОРТ 0 25-08-2010 15:08
Истинската битка предстои ТИНТИН ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 4 24-04-2010 04:39


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 08:07.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.