The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия

ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия Мястото, където може да обсъждате всичко, за което няма обособен форум.

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #1  
Стар 10-01-2015
Jo Jo не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2012
Мнения: 59
Благодари: 3
Получил благодарност:
9 пъти в 5 поста
Сваляния: 11
Ъплоуди: 0
По подразбиране Разместих си сателитите и не мога да ги оправя. Някой може ли да ми каже как става?

Нямах си работа и реших да експериментирам с кама и линиите си оня ден и естествено го докарах до там да преинсталирам. С мотор съм и последно преди да преинсталирам имиджа бях на 39Е. Обаче не знам какво избрах по време на инсталацията и чинията се завъртя, къде и и аз не знам. Успях да намеря някакви канали и да се ориентирам къде съм, но не знам как да кажа на ресивъра, че това дето си мисли, че е 23 всъщност е 13. Пробвах вече 10 пъти сам да се оправя, но като не стане и загубя каналите после по един час сканирам да намеря нещо да видя къде съм, а нощта напредва. Така че ако има някой буден, който знае как точно става, ще съм му много благодарен.


Vu+ Uno, Black Hole 2.0.7.1, Twin LNB.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 10-01-2015
РИКИ РИКИ не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Sep 2013
Мнения: 1,488
Благодари: 183
Получил благодарност:
357 пъти в 236 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 1
По подразбиране

В суматохата си забравил да пишеш какъв въд са мотора и антената.Ако са параболични имам някакви идеи.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 10-01-2015
Аватара на Васил
Васил Васил не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: Търговище
Мнения: 2,157
Благодари: 1,330
Получил благодарност:
1,087 пъти в 607 поста
Сваляния: 127
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Jo Вижте мненията
но не знам как да кажа на ресивъра, че това дето си мисли, че е 23 всъщност е 13.


Vu+ Uno, Black Hole 2.0.7.1, Twin LNB.
От настройки на тунера се задава .Изтриваш това ,което си сканирал ,задаваш съответния спътник и сканираш отново.
__________________
210см руска на мотор.145см офсет с кръгов конв.на 36Е
Отговори с цитат
  #4  
Стар 10-01-2015
Аватара на r4ptor
r4ptor r4ptor не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 397
Благодари: 219
Получил благодарност:
27 пъти в 21 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Аз направих нещо подобно на 31ви декември следобед и вместо да се настройвам за купона вечерта, аз здравата се понервих. Софсет и НН мотор. При мен дори на определена позиция, не ми изкарваше и сигнал, заставаше в нищото.
Като му дам да отиде на 23,5, което е много близо до точния юг при мен, мотора отиваше някъде близо до 39Е.
Та, аз се оправих с връщане на фабричните настройки, съответно при стартиране на приемника след рестарта, вкарах си кординатите при първоначалните настройки и нещата се оправиха.
__________________
Xtrend ET6000; DiSEqC Amiko D10; Offset STRONG 90 cm + H-H Motek (75E-30W); ITV Offset 85cm (36E+39E);ITV Offset 85cm (16E+19E+23,5Е); Sony 50W807C Android TV
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
ги, Да, каже, как, ЛИ, ми, Мога, Може, НЕ, Някой, оправя, Разместих, сателитите, си, Става


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата Търси в тази тема
Търси в тази тема:

Разширено търсене
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Може ли някой да ми обясни как става ..... opti Приключили продажби 10 14-07-2012 14:11
Някой може ли да ми каже дали има по нов firmware за tp-link wr-1043nd Jovanoty КОМПЮТРИ и периферия 2 18-05-2012 22:57
Знае ли някой какво става? toricheli MPCS/OScam 0 17-04-2012 01:23
Къде може да се гледа Тренто по сателитите? dinko СПОРТ 7 07-05-2009 22:26


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 02:56.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.