The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > ПРИЕМНИЦИ за цифрова сателитна телевизия > ДРУГИ

ДРУГИ Други приемници

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #1  
Стар 26-05-2020
СлавиКК СлавиКК не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Apr 2020
Мнения: 12
Благодари: 5
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Няколко въпроса за Sat Integral 1229

Колеги от скоро съм с такъв приемник, и на първо четене съм много доволен, не че мога да го сравня с друг защото ми е първия, но за целата за която беше купен върши чудесна работа. На първо четене имам два въпроса към собственици на същия:

1. При включване или изключване с нищо не се индикира този процес, нито гасне нещо по него, нито пък светка нещо по него че си го включил, (на дисплея е само часовника и една червена лампичка за захранване) единствено по това че има или няма картина може да се разбере че е включен, така ли си е или нещо му има?

2. Ползвам го без интернет ръчно кодове не съм вкарвал, гледам ирдето2 чат пат както гледам НоваТВ примерно и картината изчезва и изписва "кодиран канал" след около 10 секунди така се оправя сам, възможно ли е сам да си тегли кодове от сателита? (това за тегленето на кодове от сателта ми го беше споменал консултант от някои магазин, други твърдяха че трябва да ги вкарвам ръчно дори да имам AU щом нямам вързан нет към него)
За сега е това Благодаря предварително.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
1229, integral, sat, Въпроса, За, няколко


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата Търси в тази тема
Търси в тази тема:

Разширено търсене
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
няколко въпроса за мтел сат тв dvdrw ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА А1 ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 151 15-03-2019 23:59
Няколко въпроса за SKYBOX F3 пот ПРИЕМНИЦИ за цифрова сателитна телевизия 3 26-05-2014 22:07
Няколко въпроса за DM 500HD moreg DREAMBOX 61 05-07-2012 20:13
Няколко въпроса от начинаещ. stormforce Въпроси и отговори 12 29-04-2011 00:26
Няколко въпроса за DM500s Георги Банков Уроци и съвети за начинаещи 14 05-10-2010 00:23


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 14:55.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.