The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > СПАМ ЗОНА > Кошче

Кошче Служебен

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #91  
Стар 25-02-2014
Аватара на sarivano
sarivano sarivano не е на линия
РУСОФИЛ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: Пловдив
Мнения: 1,478
Благодари: 1,373
Получил благодарност:
658 пъти в 373 поста
Сваляния: 83
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TPOTOAP Вижте мненията
саривано, на теб ако Капутин ти се изсере в устата, пак ще кажеш, че по-вкусно нещо не си ял

Москва арестува 420 от 500 протестиращи
Бордюрчо, обсъждаме Украйна. Но ако силно си зажалил за световно неизвестните имена, които цитираш, можеш да организираш протест пред Посолството на РФ. особено за Пуситата))))) Немцов е готин, но му е минало политическото време. За съжаление. А някъде, законите, освен че са писани, още се и изпълняват. Една от чертите на гражданското общество е не Жестокостта на наказанията,а тяхната Неотменимост ))
__________________
УБИВА КОМУНИЗМЪТ, СОЦИАЛИЗМЪТ НЕ УБИВА- ТОЙ МЪЧИ!
Отговори с цитат
  #92  
Стар 25-02-2014
Аватара на Didko
Didko Didko не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2009
Местоположение: на село
Мнения: 1,508
Благодари: 265
Получил благодарност:
600 пъти в 278 поста
Сваляния: 18
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TPOTOAP Вижте мненията
саривано, на теб ако Капутин ти се изсере в устата, пак ще кажеш, че по-вкусно нещо не си ял
Явно пак трябва да се покажа като по-умен и да прекратя безсмислените спорове със Саша. Той е болен човек и според мен състоянието му изисква състрадание отколкото заяждане.

http://ehorussia.wordpress.com/2013/...8%D0%B9%D1%81/

и още

http://ru.wikinews.org/wiki/%D0%9A%D...82%D0%B2%D0%BE

П.С.> Саша, няма жена, която да не пуска. Има мъж, който не може да си поиска
Отговори с цитат
  #93  
Стар 25-02-2014
Аватара на sarivano
sarivano sarivano не е на линия
РУСОФИЛ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: Пловдив
Мнения: 1,478
Благодари: 1,373
Получил благодарност:
658 пъти в 373 поста
Сваляния: 83
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Didko Вижте мненията
Явно пак трябва да се покажа като по-умен и да прекратя безсмислените спорове със Саша. Той е болен човек и според мен състоянието му изисква състрадание отколкото заяждане.

http://ehorussia.wordpress.com/2013/...8%D0%B9%D1%81/

и още

http://ru.wikinews.org/wiki/%D0%9A%D...82%D0%B2%D0%BE

П.С.> Саша, няма жена, която да не пуска. Има мъж, който не може да си поиска
Напълно си прав и затова с такова настървение обикаляш сайтовете за запознанства)))))

Дидко, Станишев преди изборите и Боко Тиквата след , също реват каква "полицейска" държава е България. Вземи се скрий с Википедията и цитирането на неуспели политици

"Они понимают, что Путин и правительство несут ответственность за то, что в их жизни не всё так хорошо складывается" - това е единственото правилно от интервюто на Каспаров и може да се отнесе към всяко управление.

Дидко ,това е специално за теб, сланинката, чесъна и мусаката))

__________________
УБИВА КОМУНИЗМЪТ, СОЦИАЛИЗМЪТ НЕ УБИВА- ТОЙ МЪЧИ!

Последно редактирано от sarivano : 25-02-2014 на 19:04
Отговори с цитат
  #94  
Стар 25-02-2014
Аватара на Didko
Didko Didko не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2009
Местоположение: на село
Мнения: 1,508
Благодари: 265
Получил благодарност:
600 пъти в 278 поста
Сваляния: 18
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sarivano Вижте мненията
Дидко, Станишев преди изборите и Боко Тиквата след , също реват каква "полицейска" държава е България. Вземи се скрий с Википедията и цитирането на неуспели политици
Ко речи?

ТамЪн гледам новините - спец частите в Украйна искали прошка на колене от протестиращите. Чудя се на теб кога ще ти овре акъла да го проумееш.

Една последна молба - не се опитвай да ме представиш такъв, какъвто не съм. Чесън, сланинка, мусака, бехеровка - не на мен, моля. Вади факти, както аз вадя твоите "комплелкси" с доказателства, ок? Айде у лево и внимава, че вече съм на 2 Джака
Отговори с цитат
  #95  
Стар 25-02-2014
Аватара на sarivano
sarivano sarivano не е на линия
РУСОФИЛ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: Пловдив
Мнения: 1,478
Благодари: 1,373
Получил благодарност:
658 пъти в 373 поста
Сваляния: 83
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Didko Вижте мненията
Ко речи?

ТамЪн гледам новините - спец частите в Украйна искали прошка на колене от протестиращите. Чудя се на теб кога ще ти овре акъла да го проумееш.

Една последна молба - не се опитвай да ме представиш такъв, какъвто не съм. Чесън, сланинка, мусака, бехеровка - не на мен, моля. Вади факти, както аз вадя твоите "комплелкси" с доказателства, ок? Айде у лево и внимава, че вече съм на 2 Джака
Дидко, през конвертора ми е на колко Джака или Бехеровки си. Ама ЧЕСТНО)) А че си чесново - сланининена Балканска душичка с регионалните ограничения в мислене е видно след прочитане , само на едно изречение от писаниците ти)) Нищо лично. Можеш да си го вадиш само пред писоара, ако го нацелиш де)) За останалото ти дадох достатъчно Джокери. Иначе "ценя" безсмисленият труд, в който дори и Гугъл не може да ти помогне. Бъди здрав и по възможност умен, оригни два-три пъти на кисело, размачкай табаните, сплескани от коравите еминии и напред. Животът продължава
__________________
УБИВА КОМУНИЗМЪТ, СОЦИАЛИЗМЪТ НЕ УБИВА- ТОЙ МЪЧИ!
Отговори с цитат
  #96  
Стар 25-02-2014
Аватара на Cavalry
Cavalry Cavalry не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2012
Мнения: 816
Благодари: 99
Получил благодарност:
313 пъти в 171 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране



"Простые сельские люди"
В България викаме на такива шумкари. Управляват страната от 70 години.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Cavalry за този полезен пост :
SERHI1970 (26-02-2014)
  #97  
Стар 25-02-2014
Аватара на TPOTOAP
TPOTOAP TPOTOAP не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 622
Благодари: 147
Получил благодарност:
469 пъти в 198 поста
Сваляния: 66
Ъплоуди: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sarivano Вижте мненията
А някъде, законите, освен че са писани, още се и изпълняват.
Сам не си вярваш. Не само ти поназнайваш нещо за расията, вуйчо ми живее от 25 години там. Като ти чета глупостите, почвам да си мисля, дали като му ходя на гости, не отивам всъщност в някаква друга Русия. "Изпълнявали се" законите...
Отговори с цитат
  #98  
Стар 25-02-2014
Аватара на Didko
Didko Didko не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2009
Местоположение: на село
Мнения: 1,508
Благодари: 265
Получил благодарност:
600 пъти в 278 поста
Сваляния: 18
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Пичове, спорът е обречен - спорим с болен човечец. Ние винаги ще сме губещите, защото не е редно да се присмиваме над недъзите на другите, затова е време да оставим Сашко и неговите комплекси да възтържествуват за да му дадем поне малко вътрешна утеха.
Вадя му регистрация в сайт за запознанства с девушки с негова снимка и тоя продължава да твърди, че няма такова нещо и да ми говори за азиатски аромати. Това си е психично отклонение, съжалявам го.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Didko за този полезен пост :
SERHI1970 (26-02-2014)
  #99  
Стар 25-02-2014
Аватара на Didko
Didko Didko не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2009
Местоположение: на село
Мнения: 1,508
Благодари: 265
Получил благодарност:
600 пъти в 278 поста
Сваляния: 18
Ъплоуди: 0
По подразбиране

http://yanukovychleaks.org/
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Didko за този полезен пост :
Cavalry (26-02-2014)
  #100  
Стар 26-02-2014
Аватара на sarivano
sarivano sarivano не е на линия
РУСОФИЛ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: Пловдив
Мнения: 1,478
Благодари: 1,373
Получил благодарност:
658 пъти в 373 поста
Сваляния: 83
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Didko Вижте мненията
Пичове, спорът е обречен - спорим с болен човечец. Ние винаги ще сме губещите, защото не е редно да се присмиваме над недъзите на другите, затова е време да оставим Сашко и неговите комплекси да възтържествуват за да му дадем поне малко вътрешна утеха.
Вадя му регистрация в сайт за запознанства с девушки с негова снимка и тоя продължава да твърди, че няма такова нещо и да ми говори за азиатски аромати. Това си е психично отклонение, съжалявам го.
Дидко, на "пичовете" едва ли им пука за истериката ти, която дори и не прикрива въпиющата ти неграмотност по темата. Не знам каква нещастна фирма те е взела като айтишник, но жална и майка))нищо лично. Ако беше вложил поне една десета от усилията ,които влагаш в търсене по сайтовете, за ограмотяване, щеше да компенсираш Вербалната агресия поне с подобие на Аргументи. Гушни Бордюрчето, каже те си Наздраве и може да ти сподели какво е научил от Уйко си))))) Аз ти пожелавам Лека нощ и Лек махмурлук сутринта ))А въобще темата е за Украйна. Открий тема за РФ ако ти стиска))






Цитирай:
Първоначално написано от Cavalry Вижте мненията
"Простые сельские люди" В България викаме на такива шумкари. Управляват страната от 70 години.
Шумкарите драги, са вид селски разбойници, действували в едни други времена. А в България на такива из казваме Тарикати , построили "персоналният си комунизъм", с червените гласове на твоите родители и роднини
__________________
УБИВА КОМУНИЗМЪТ, СОЦИАЛИЗМЪТ НЕ УБИВА- ТОЙ МЪЧИ!

Последно редактирано от sarivano : 26-02-2014 на 00:53
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Активирани, Бабички, деньги, За, надо, НЕ, стоят, УКРАИНА, Червените, Януковича


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 196 (0 членове и 196 гости)
 


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 21:18.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.