The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > СПАМ ЗОНА > Кошче

Кошче Служебен

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 17-12-2012
Аватара на ali_baba
ali_baba ali_baba не е на линия
Разбойник
 

Дата на присъединяване: Dec 2011
Местоположение: София
Мнения: 339
Благодари: 24
Получил благодарност:
39 пъти в 30 поста
Сваляния: 23
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от PayNera Вижте мненията
За какво имаш електронен фиш ? за какво нарушение ?
Превишена скорост при ограничение 80 км съм минал със 105 км. Яд ме че 12 години нямам никакви нарушения имам и златен талон.... и въпреки това глоба заради това че съм минал с 25 км над разрешеното а тогава си спомням че бягах от дъжда и затова съм навил малко повече масура, е аз питам тогава закакво ми е този "златен" талон и не е ли редно да ми го вземат сега и да ми върнат синия? и да неплащам глоба? иначе какъв е смисъл от този талон това е някаква идиотщина тяхното, вместо мотоциклетисти като мен които нямат нарушения повече от десетилетие да се дават за пример тия ме глобяват пълна простотия няма да платя и това е!!! ако ще и свети петър да дойде да ми описва имуществото.... ще си го преместя от единия крачол в другия!!!

Последно редактирано от ali_baba : 17-12-2012 на 11:29
Отговори с цитат
  #12  
Стар 17-12-2012
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,811
Благодари: 1,287
Получил благодарност:
4,812 пъти в 3,010 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ali_baba Вижте мненията
Ходил съм в данъчното и съм питал, тези глоби не отиват към данъците. Нямам вземане даване с нап и никога не съм имал, немисля и да имам занапред..... имам риятели около мен с такива фишове и техните не са плащани и никой не ги търси....мисля, че ще се покрия
твоя си работа, това че преди дни не е пристигнал фиша ти в данъчното, не е гаранция че вече не е към твоята партида.
не трябва да се пренебрегва факта, че всички задължения са по ЕГН и е много трудно, направо невъзможно да избягаш от данъчните.
естествено, че и здравна осигуровка си плащаш - пак към нап е вързана системата.
за социална осигуровка също си вързан с нап.
но опитите продължават
Отговори с цитат
  #13  
Стар 17-12-2012
Аватара на PayNera
PayNera PayNera не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2010
Местоположение: Варна
Мнения: 712
Благодари: 102
Получил благодарност:
193 пъти в 130 поста
Сваляния: 131
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ali_baba Вижте мненията
Превишена скорост при ограничение 80 км съм минал със 105 км
В такъв случеи освен глобата - ще ти вземат и точки от талона (не знам обаче как стоят нещата със златния талон) затова отиваш в КАТ и казваш , че не си карал ТИ колата , те ще те питат кои е карал колата - ти казваш баба ти или дядо ти (ако имат книжка) - глобата се прехвърля на тях (бабата или дядото) след което се подава една молба за разсрочено плащане и примерно за 6 месеца ще одържат на баба ти по 16-18 лв от пенсията.
__________________
60% от българите живеят в стрес. Останалите 40% живеят в Англия, Германия, Щатите, Испания, Франция....
Отговори с цитат
  #14  
Стар 17-12-2012
Аватара на Златанов
Златанов Златанов е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 3,420
Благодари: 121
Получил благодарност:
1,364 пъти в 659 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

В моменти всичко си събират. Отивай и плащай, за да нямаш ядове. Пак казвам, че ще ти пратят ДСИ и ще идеш да си платиш, но с 30-те лева отгоре.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 17-12-2012
Аватара на koko76
koko76 koko76 не е на линия
TVIP v.605
 

Дата на присъединяване: Nov 2008
Местоположение: Бургас
Мнения: 26
Благодари: 26
Получил благодарност:
7 пъти в 7 поста
Сваляния: 30
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ali_baba Вижте мненията
Превишена скорост при ограничение 80 км съм минал със 105 км. Яд ме че 12 години нямам никакви нарушения имам и златен талон.... и въпреки това глоба заради това че съм минал с 25 км над разрешеното а тогава си спомням че бягах от дъжда и затова съм навил малко повече масура, е аз питам тогава закакво ми е този "златен" талон и не е ли редно да ми го вземат сега и да ми върнат синия? и да неплащам глоба? иначе какъв е смисъл от този талон това е някаква идиотщина тяхното, вместо мотоциклетисти като мен които нямат нарушения повече от десетилетие да се дават за пример тия ме глобяват пълна простотия няма да платя и това е!!! ако ще и свети петър да дойде да ми описва имуществото.... ще си го преместя от единия крачол в другия!!!
Смисълът от златния талон е че те спасява еднократно от отнемане на точки, без да те спасява от самата глоба.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 17-12-2012
Аватара на ali_baba
ali_baba ali_baba не е на линия
Разбойник
 

Дата на присъединяване: Dec 2011
Местоположение: София
Мнения: 339
Благодари: 24
Получил благодарност:
39 пъти в 30 поста
Сваляния: 23
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yavor1 Вижте мненията
твоя си работа, това че преди дни не е пристигнал фиша ти в данъчното, не е гаранция че вече не е към твоята партида.
не трябва да се пренебрегва факта, че всички задължения са по ЕГН и е много трудно, направо невъзможно да избягаш от данъчните.
естествено, че и здравна осигуровка си плащаш - пак към нап е вързана системата.
за социална осигуровка също си вързан с нап.
но опитите продължават
Здравни осигуровки също нямам тоест не ги плащам защото неработя в момента, пак казвам в данъчното глоби от електронен фиш не отиват, социално осигуровка също нямам с две думи ще духат супата! Нека ако може да пише някой който е имал такава глоба и не я е платил да каже някой търсил ли го е за нещо впоследствие? може и на ЛС

Последно редактирано от ali_baba : 17-12-2012 на 11:36
Отговори с цитат
  #17  
Стар 17-12-2012
Antonio Antonio не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Мнения: 804
Благодари: 320
Получил благодарност:
84 пъти в 66 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ali_baba Вижте мненията
Здравни осигуровки също нямам тоест не ги плащам защото неработя в момента, пак казвам в данъчното глоби от електронен фиш не отиват, социално осигуровка също нямам с две думи ще духат супата!
Ти си решаваш,риска си е твой.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 17-12-2012
Аватара на koko76
koko76 koko76 не е на линия
TVIP v.605
 

Дата на присъединяване: Nov 2008
Местоположение: Бургас
Мнения: 26
Благодари: 26
Получил благодарност:
7 пъти в 7 поста
Сваляния: 30
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ali_baba Вижте мненията
Здравни осигуровки също нямам тоест не ги плащам защото неработя в момента, пак казвам в данъчното глоби от електронен фиш не отиват, социално осигуровка също нямам с две думи ще духат супата!
Супата че ше я духа някой, е ясно ама няма да са те.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на koko76 за този полезен пост :
Antonio (17-12-2012)
  #19  
Стар 17-12-2012
Antonio Antonio не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Мнения: 804
Благодари: 320
Получил благодарност:
84 пъти в 66 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от koko76 Вижте мненията
Супата че ше я духа някой, е ясно ама няма да са те.
Държавата никога не губи.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 17-12-2012
Аватара на ali_baba
ali_baba ali_baba не е на линия
Разбойник
 

Дата на присъединяване: Dec 2011
Местоположение: София
Мнения: 339
Благодари: 24
Получил благодарност:
39 пъти в 30 поста
Сваляния: 23
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от koko76 Вижте мненията
Супата че ше я духа някой, е ясно ама няма да са те.
Вярно е може и аз да я духам, но няма лесно да им дам парите, ще чакам докато ножа опре в кокъла и ще се защитавам до последно ако трябва и ще си наема адвокат.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
ГЛОБА, електронен, фиш


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
ИМАЛО ГОСПОД ЕЙ! bTV с рекордна глоба заради "Шоуто на Слави"? spgi Дъра-Бъра 13 20-06-2012 00:35
“БУЛСАТКОМ” ОТНАСЯ СОЛЕНА ГЛОБА ЗА СМЪРТ НА РАБОТНИК д.е.м.т ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 19 03-06-2012 17:39
Глоба за ”Булсатком” за заблуждаваща реклама ivo Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми 14 15-10-2009 16:15


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 01:03.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.