The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > СПАМ ЗОНА > Кошче

Кошче Служебен

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #111  
Стар 16-12-2012
Аватара на НСБОБ
НСБОБ НСБОБ не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2010
Мнения: 378
Благодари: 68
Получил благодарност:
117 пъти в 62 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Не ги превеждат моментално. Изпий един студен джин с лемонче и се зареди с търпение до утре. На следващият ден ще си получиш парите в акаунта.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на НСБОБ за този полезен пост :
  #112  
Стар 16-12-2012
ЛосГалактикос ЛосГалактикос е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2012
Мнения: 67
Благодари: 15
Получил благодарност:
6 пъти в 5 поста
Сваляния: 33
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от НСБОБ Вижте мненията
Не ги превеждат моментално. Изпий един студен джин с лемонче и се зареди с търпение до утре. На следващият ден ще си получиш парите в акаунта.
поскоро бих ударил една чашка уиски с лед
Отговори с цитат
  #113  
Стар 16-12-2012
themaster301 themaster301 не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Местоположение: с. Борино
Мнения: 4,503
Благодари: 474
Получил благодарност:
1,006 пъти в 774 поста
Сваляния: 107
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Тъй , като се споменва за ''твърдо гориво'' , ще спомена , че марковите водки , като например водка Финландия , водка Абсолют , Смирнов , Руски стандарт , се преработват най-добре в Черния дроб и са най-малко вредни в сравнение с другия твърд алкохол.
Отговори с цитат
  #114  
Стар 20-12-2012
ЛосГалактикос ЛосГалактикос е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2012
Мнения: 67
Благодари: 15
Получил благодарност:
6 пъти в 5 поста
Сваляния: 33
Ъплоуди: 0
По подразбиране Много тъпо

Кой го измислил този начин на плащане явно не си е давал смекта какви може да са последствията за нас потърпевшите..
Днес извърших повторно плащане през пей пал на тези прословути герои, понеже превода направен през уикенда се оказа че не е потвърден и сумата беше възстановена обратно. Сега да видим отново ли ще има същият сценарий въпросното мероприяти а бе просто се сещам за една дума ама ще си трая още малко
някой ако знае по-лесен, по-надежден начин за разплащане моля го сподели тука. Благодаря предварително.
Отговори с цитат
  #115  
Стар 20-12-2012
Аватара на Brian
Brian Brian не е на линия
Big Brain Big Pain
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Местоположение: Пловдив
Мнения: 3,703
Благодари: 297
Получил благодарност:
870 пъти в 552 поста
Сваляния: 45
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Така е щото аз съм го написал ама всеки се прави на тарикат. В подписа ми е и в допълнение да кажа, че няма такси допълнителни. Онова евро ли доларче ли беше, го върнаха след 10 дена обратно.
__________________
Отговори с цитат
  #116  
Стар 20-12-2012
ЛосГалактикос ЛосГалактикос е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2012
Мнения: 67
Благодари: 15
Получил благодарност:
6 пъти в 5 поста
Сваляния: 33
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от d3v1c3nv11 Вижте мненията
Така е щото аз съм го написал ама всеки се прави на тарикат. В подписа ми е и в допълнение да кажа, че няма такси допълнителни. Онова евро ли доларче ли беше, го върнаха след 10 дена обратно.
Eх колега аз много добре те разбирам и бях разгледал още преди твоя начин но нямам такава възможност. Ако бях в България ок но съм в чужбина... и няма как да се получи този номер ....
Отговори с цитат
  #117  
Стар 20-12-2012
Аватара на Brian
Brian Brian не е на линия
Big Brain Big Pain
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Местоположение: Пловдив
Мнения: 3,703
Благодари: 297
Получил благодарност:
870 пъти в 552 поста
Сваляния: 45
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Ех тази чужбина Къде мислиш са измислили виртуалните карти. В България ли? Ровни се с чиче Гугъл за Virtual Credit Card и си избери нещо около теб. Може да добавиш и Prepaid в търсенето
__________________
Отговори с цитат
  #118  
Стар 20-12-2012
ЛосГалактикос ЛосГалактикос е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2012
Мнения: 67
Благодари: 15
Получил благодарност:
6 пъти в 5 поста
Сваляния: 33
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от d3v1c3nv11 Вижте мненията
Ех тази чужбина Къде мислиш са измислили виртуалните карти. В България ли? Ровни се с чиче Гугъл за Virtual Credit Card и си избери нещо около теб. Може да добавиш и Prepaid в търсенето
Направих така както ти си посочил тука но на края ми изкара грешка след което се появи следното съобщение

ПЛАТЕЖ НАХОДИТСЯ В ОБРАБОТКЕ
Вы оплачивали с помощью платежной системы LiqPay. Платеж в обработке.
Вы можете обновить данную страницу через некоторое время, если хотите вернуться на сайт где совершили заказ, или закрыть ее. Платеж будет обработан в ближайшее время не зависимо от ваших действий.
Время проведения платежа в этой системе может варьироваться от 1 минуты до 5 дней. Это зависит от того, платите ли вы первый раз с помощью данной системы и от того, как быстро обработает платеж банк, так как данная система работает с банковскими счетами.
Внимание! Сумма платежа не списывается с вашего счета, пока транзакция не будет окончательно проведена. Деньги на эту сумму переходят в состояние «блокировки» («замораживаются»), до полного проведения транзации в системе LiqPay! То есть, если система задерживает обработку платежа дольше 3-5 дней, то данная сумма платежа обратно возвращается на ваш счет БЕЗ каких либо потерь.
Как правило, если вы уже пользовались оплатой с помощью данной системы, то платеж зачисляется от 3 до 30 минут. Но если вы оплачиваете первый раз, то в системе LiqPay проходится обязательная процедура верификации для безопасности проведения транзакций. Обычно верификация проходит довольно быстро (в течении часа-двух), но из-за большого потока транзакций какие-то платежи могут откладываться. Вы всегда можете обратиться в чат системы LiqPay чтобы ускорить обработку вашего платежа.

2 пъти опитах и все едно и също
Отговори с цитат
  #119  
Стар 20-12-2012
Аватара на Brian
Brian Brian не е на линия
Big Brain Big Pain
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Местоположение: Пловдив
Мнения: 3,703
Благодари: 297
Получил благодарност:
870 пъти в 552 поста
Сваляния: 45
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Е кое точно не ти е ясно от горното, че се налага да го правиш 2-3 пъти? Търпение му е майката. Вероятно банката, която си избрал е малко по мудна в транзакциите. В моя случай за окло 5-10 мин ми бяха по сметка на първото зареждане. На второто зареждане стана веднага в рамките на 30 секунди не повече, но картата ми вече беше проверена.
__________________
Отговори с цитат
  #120  
Стар 22-12-2012
брадваров брадваров не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Dec 2012
Мнения: 13
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Малко извън темата, но защо не мога да видя дали заргата предлагат салатата и за колко. В продукти не ми се появява да я предлагат.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
на, плащане, сървър


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
плащане на сървър themaster301 Кошче 182 12-08-2011 09:44
vPlug сървър biser Емулатори 0 11-12-2010 15:53


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 12:40.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.