The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > СПАМ ЗОНА > Кошче

Кошче Служебен

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 08-02-2011
Tiesto Tiesto не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Feb 2008
Мнения: 509
Благодари: 12
Получил благодарност:
35 пъти в 23 поста
Сваляния: 8
Ъплоуди: 0
По подразбиране 3D-напъните на Tiesto

От около седмица разглеждам сайта на Technopolis и видях, че са пуснали новите 3D телевизори ! Можете да ги разгледате на тяхният сайт . Прави ми интересно впечетление, че има няколко модела на цени около 2000лв с доста екстри при това, като Wi Fi, USB (вероятно четат и DivX, MKV, да не забравяме че има флашки от по 16 и 32GB), в интерес на истината новите 3D телевизори в технополис вървят в комплект с 3D очила . Друго интересно впечетление прави и цената им от 2000лв в посока нагоре .

Ето тук може да ги разгледате:

http://www.technopolis.bg/b2c/app/di...um=1)/.do?rf=y

В интерес на истината Техномаркет все още не са пуснали от новите 3DTV, вероятно са се обезпечили по време на икономическа криза, интереса към подобен род телевизори ще е много слаб !

Вероятно най-много аз и ще 3-4 такива луди като мен ще проявим интерес да отидем в Технополис и да разгледаме новите 3D телевизори ! Но както се казва, за всеки влак си има пътници, а и между другото предполагам, че интереса те първа ще се увеличава !

Малко или много новите 3D телевизори дават достъп с HD приемник поддържащ технология 1080P (HDMI v1.3) да работи с 3D каналите на SKY (SKY 3D).

От това което успях да гледам по SKY 3D промо канала, вече става ясно че екрана е на 2 ленти, ако притежаваме 3D телевизор 2-те ленти стават една, след което има леко размацване (събирането на 2 ленти и мърджването им в един цял екран се правило с HD приемника на SKY или поне така обесняват от там), другото нещо е размацания екран който се коригира с новите 3D очила.

Повечето 3D канали, те са 3 или 4 все още излъчват във формат 1920x1080 DVB-S2 8PSK.

3D технологията е цяла нова революция при телевизията с високо качество на сигнал . В това число по западни форуми стана ясно, че има няколко човека които вече са тествали 3D канали с 3D телевизори на Samsung с приемник Dreambox DM800 които успешно са подкарали 3D сигнала, така както трябва да бъде !

При мен все още картината е разделена на 2 и не е замацана (замацания ефект е, когато се слее картината, това се постига с 3D телевизор, а замацания ефект се маха когато се поставят 3D очилата).

В краен резултат трябва да се наблюдава нещо подобно на това:

Според Michael Reif от SKY 3D с минаване на времето няма да има нужда от 3D очила и 3D сигнала ще се гледа както се гледа в момента и HD и SD ! В тоя ред на мисли, технологията е все още нова и все още има вероятно леки недостатъци които ще се доизкосорят след време !

Това е в общи линии .

Тук може да гледате промото на SKY 3D

http://www.youtube.com/watch?v=McD6C6qNgUA

Каналът се намира на спътник Astra 19.2E SKY Germany пакета - SKY 3D (NDS/VideoGuard) ! Пожелавам на всички било то с 3D телевизори или HD - Plasmi, LCD, който както може да гледа, да се присъедини към новата 3D технология . 3D телевизията е едно ново изживяване, което е незабравимо на тоя етап . Понякога имам чувството, че телевизионноо излъчване, ще навлезе в моя апартамент, толкова е реално всичко .

Най-интересното те първа предстои .


Последно редактирано от Tiesto : 08-02-2011 на 14:03
Отговори с цитат
  #2  
Стар 08-02-2011
fox fox е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Мнения: 634
Благодари: 139
Получил благодарност:
200 пъти в 86 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Това са старите модели
Отговори с цитат
  #3  
Стар 08-02-2011
Tiesto Tiesto не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Feb 2008
Мнения: 509
Благодари: 12
Получил благодарност:
35 пъти в 23 поста
Сваляния: 8
Ъплоуди: 0
По подразбиране

И аз имах подобно усещане като ги разглеждах един по един !

Това ме навежда на мисълта, че ако тия са старите Plasmi от преди, и моята ще бъде 3D Ready, но още незнам, как да слея 2-те ленти в една .

Първото нещо което прави впечетление TH серията на Panasonic са вече остаряли модели:

МОДЕЛ:

TX-P42GT20Е ТИП Full HD Plasma TV TX-P42GT20Е

Full HD Plasma TV

5000000:1 Контраст

600 Hz Опресняване на картината

Технология на картината: 3D

4 x HDMI, USB, Wi Fi и т.н и още куп екстри

и цената е доста евтина при това и ме навежда на мисълта или по точно се двоумя дали това не са старите плазми или е нещо ново, че е съмнителна цената от 2100лв (2099лв).

http://www.technopolis.bg/b2c/detail...IC-TX-P42GT20Е

Последно редактирано от Tiesto : 08-02-2011 на 14:09
Отговори с цитат
  #4  
Стар 08-02-2011
Аватара на Ивайло Цанков
Ивайло Цанков Ивайло Цанков не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Местоположение: София
Мнения: 495
Благодари: 18
Получил благодарност:
147 пъти в 112 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 0
По подразбиране ре

И като се знае 3Д то обърква мозъка, токувиж твоя го оправило.Може и да е за добро.В Ню Йорк и Манила още ли нямат 3Д та та в Технополис се ровиш ?
Отговори с цитат
  #5  
Стар 08-02-2011
Вито Вито е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Местоположение: На селото с ГолеМата пАница
Мнения: 652
Благодари: 41
Получил благодарност:
973 пъти в 222 поста
Сваляния: 31
Ъплоуди: 3
По подразбиране

От всичкото 3D телевизор само Самсунг става за гледане на 3D телевизия,Панасоник също ама не е много здравословно.Сони направо го отпишете за другите марки незная ама и те са така.
__________________
Uclan 4K pro
Отговори с цитат
  #6  
Стар 08-02-2011
Tiesto Tiesto не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Feb 2008
Мнения: 509
Благодари: 12
Получил благодарност:
35 пъти в 23 поста
Сваляния: 8
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Аз смятам да завъртя на 19.2E, че да видим дали промото е свършило и е почнало нещо по същество по SKY 3D .
Отговори с цитат
  #7  
Стар 08-02-2011
Аватара на gentu
gentu gentu не е на линия
Старото (куче)!!!
 

Дата на присъединяване: Aug 2007
Местоположение: София
Мнения: 5,738
Благодари: 1,371
Получил благодарност:
2,166 пъти в 1,223 поста
Сваляния: 183
Ъплоуди: 10
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Tiesto Вижте мненията
Аз смятам да завъртя на ......
-ти преди да врътваш кажи защо не ми изпрати инструкция за сат-уреда?
-и защо ме пращаш за зелен хайвер в NY
Цитирай:
Нов офис

Местоположение:
1333 North Stemmons Freeway #110
The Planet Corporation - office 285 ULTRAFASTHOST & DVB-SAT.
New York, NY, 10000

Паркиране:
Улица
Паркомясто
Валет паркинг

+1-800-HOST

Повече информация, скоро !
-като този адрес е в Dallas, TX, САЩ
http://maps.google.bg/maps?f=q&sourc...JtSBsgaD0YWTAQ
__________________
-"Знанието е сила"
Всеки може да опикае стените. - Бъди мъж! - осери тавана!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 08-02-2011
Tiesto Tiesto не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Feb 2008
Мнения: 509
Благодари: 12
Получил благодарност:
35 пъти в 23 поста
Сваляния: 8
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Както добре знаем, Gentu нищо не е купил нито от мен, нито от който и да било колега ! Когато купи, тогава може да задава въпроси, сегашните въпроси са търсене под вола теле !

А и то си пише, повече информация скоро !

Освен това, това не е по темата, тук обсъждаме новата 3D технология !

Последно редактирано от Tiesto : 08-02-2011 на 14:31
Отговори с цитат
  #9  
Стар 08-02-2011
Аватара на Ивайло Цанков
Ивайло Цанков Ивайло Цанков не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Местоположение: София
Мнения: 495
Благодари: 18
Получил благодарност:
147 пъти в 112 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 0
По подразбиране ре

Чудя се такъв мега-гига бизнесмен, с офиси от Ню Йорк до Манила, спортен автомобил Фиат и мултицети от по 180лв, как не си е взел още за 8000лв а чака каталозите на Технополис или може би нейска да се дели от нас простосмъртните?
Отговори с цитат
  #10  
Стар 08-02-2011
Tiesto Tiesto не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Feb 2008
Мнения: 509
Благодари: 12
Получил благодарност:
35 пъти в 23 поста
Сваляния: 8
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Някои хора му викат икономическо мислене или разбирания за живота . Ценни книжа, облигации, лихви и такива неща . Както вече казах, като му дойде времето ще си взема още един 3D телевизор а стария Philips 42" Plasma PFP5332 ще отиде в друга стая ! Но започвам да си мисля, че и на настоящата Плазма на Philips ще мога да подкарам новия 3D сигнал, все пак първо трябва да се пробва всичко и ако не стане, чак тогава да се купува !

Някои хора спестяват, от спестяване купуват имоти, земи, парцели на морето и си влагат парите . Спестяване му е майката .

Между другото предлагам всички да завъртят (или тези с мултифийда да сканират) 28.2Е - ITV1 HD при който качеството на картината е достатъчно добро 1920x1080 DVB-S2 QPSK и си е добра картинка, каналът е с английско аудио, качеството е брилянтно .

А сега по темата

SKY 3D на Astra 28.2E излъчва мач в момента и е вече официално стартиран, предлагам приятно гледане .


Последно редактирано от Tiesto : 08-02-2011 на 14:47
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
3dнапъните, tiesto, на


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 2 (0 членове и 2 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Къде го Tiesto ,бре??? gentu Кошче 27 23-09-2008 00:43


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 10:15.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.