The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: 0700 17 000, Спътник Intelsat 12 (45E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Vivacom TV

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 24-11-2013
ivo ivo не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Nov 2007
Мнения: 1,652
Благодари: 123
Получил благодарност:
463 пъти в 223 поста
Сваляния: 416
Ъплоуди: 3
По подразбиране Проблемен мобилен интернет от Виваком

От една година взех мобилен интернет от Виваком. Плащам си му таксата всеки месец, но много рядко съм го ползвал. Не съм очаквал, че ще е такъв ужас. Като свършиш мегабайтите ти рязват скороста - добре, но аз не мога да ги свърша, щото интернета ми е ужасен, дори и в областен град като Търново, а и където и да ида ефекта и дефекта е един и същ. Конектна се, отворя някоя страница, зачета се или седна да напиша някой мел и хоп страницата не се отваря. Трябва постоянно да се дисконектвам и конектвам. Има интернет около половин минута и после спира. Брояча обаче си върти. Преди месец ми смениха безплатно картата, защото ми изписваше, че няма сим. Този проблем се оправи. Започна да се чува постоянно звук за конектване на USB модема без да го вадя и слагам. Мислех си, издава багажа. И прав съм бил. Днес ми го показва като устройство, но вече не показва файловете вътре в него. Деинсталирах го и вече няма инсталация. Това добре. Утре в офиса на ремонт. Сложих картата в телефона си. Пуснах му блутута и през него пуснах нет до лаптопа. И какво мислите стана, пак същия ефект. Има интернет половин минута и после край. Обхвата пълен, но интернет няма. Появява се като дисконектна телефона и пак го пусна. Явно проблема не е бил в USB модема, но от вадене и слагане се скапа и той. Има ли някой който ползва мобилен интернет на Виваком и има ли тоя проблем. Ако това им е интернета е пълна скръб.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 24-11-2013
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,954
Благодари: 2,016
Получил благодарност:
2,970 пъти в 1,678 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

От година и 2 месеца ползвам интернет от виваком на таблета и съм супер доволен , никакви проблеми дропове и тн. Където съм пътувал винаги е имало обхват и на места на които глобул няма и 2г с виваком съм имал 3г.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 24-11-2013
Аватара на Веско
Веско Веско е на линия
МУШМУРОК
 

Дата на присъединяване: Sep 2008
Местоположение: Стара Загора
Мнения: 2,231
Благодари: 394
Получил благодарност:
625 пъти в 392 поста
Сваляния: 79
Ъплоуди: 4
По подразбиране

Иво ,явно проблема е нещо при теб.Аз също ползвам мобилен НЕТ от Виваком,никога до сега не съм имал проблем, има даже и места където Мтел нямат никакъв обхват.
Провери си да нямаш някакво ограничение зададено или някое приложение .
__________________
Octagon SF 8008

Искайте и ще Ви се даде,търсете и ще намерите,хлопайте и ще Ви се отвори.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 25-11-2013
dtvboy dtvboy не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2012
Мнения: 33
Благодари: 7
Получил благодарност:
15 пъти в 3 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Пробвай на друг компютър. Определено ти трябват 2-3 мегабита скорост за да отваряш нормално страници. Пусни спийдтест и виж колко показва. Виж в настройките на модема на какъв тип връзка е настроен (2Г, 3Г) и го сложи приоритет 3Г - hsdpa
Отговори с цитат
  #5  
Стар 25-11-2013
ivo ivo не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Nov 2007
Мнения: 1,652
Благодари: 123
Получил благодарност:
463 пъти в 223 поста
Сваляния: 416
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Модема, докато работеше беше на 3G Тип мрежа - автоматично. Но нали ви казвам, тая вечер пъхнах картата в тлефона и през блутута, пуснах интернет на лаптопа. Е вярно, че по-големите страници се отваряха по-бавно, но спираше дори на страници като гугъл. Имам чуството, че са ми спряли кранчето, защото рядко го ползвам. Но когато го ползвам Не мога една страница да отворя. Отварям примерно някой форум или пощата, напиша нещо - 1-2 минути и като дам изпрати, хоп нет няма вече. Едно време ползвах Dual UP модем. Там отвреме на време спираше така и трябваше пак да набирам номера, но сега е дори по-зле. Трябва да дисконектна и пак да конектна и то през 2 минути. Рядко ще се закрепи да има поне 5 минути интернет. Сега писах на съпорта им да видим какво ще направят. То че модема утре заминава за сервиз е ясно, но дано оправят интернета като хората.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 25-11-2013
Аватара на Ooo_Pepi
Ooo_Pepi Ooo_Pepi не е на линия
върл SAT фен
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: София
Мнения: 3,342
Благодари: 2,625
Получил благодарност:
1,742 пъти в 886 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Аз също имам нет от тия образи... случвало се е на определени места да нямам нет и съм се разправял с тях няколко пъти, но от бая време нямам грижи.
Добре де щом си сложил картата в телефона на него всичко наред ли е или пак спира след известно време ?
Пробва ли през кабел да пуснеш нет от тел. на лаптопа ?
Познаваш ли твои комшии които също ползват нет от Бибаком, при тях всичко наред ли е ?
__________________
TechniSat http://h-7.abload.de/img/decuvq.gif Das Original - SkyStar HD2 - SkyStar USB HD - SkyStar 2 eXpress HD and... Latest ProgDVB !
Отговори с цитат
  #7  
Стар 25-11-2013
Аватара на z.dedov
z.dedov z.dedov не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2009
Местоположение: София
Мнения: 465
Благодари: 572
Получил благодарност:
275 пъти в 132 поста
Сваляния: 152
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Интернет през блутут
това е ужасно нещо!
Скоростта на блутута е много бавна бре
__________________
Vu+ Solo 2, Dreambox 800HD SE, Dreambox 800HD - Triax110+Inverto Black Ultra+Strong SG2100 + 140 см. Парабола Пещера +Inverto Black Pro, multifeed -> Triax88,Triax78,Especta120,MicroSatex80 (13E,16E,19E,23.5E,28.2E,36E,39E) Diseq EMP CENTAURI S8 x2
Отговори с цитат
  #8  
Стар 25-11-2013
сарандов сарандов не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2011
Мнения: 304
Благодари: 4
Получил благодарност:
22 пъти в 18 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране

И аз от 3години ползвам 3G нета и не съм имал проблеми.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 25-11-2013
ivo ivo не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Nov 2007
Мнения: 1,652
Благодари: 123
Получил благодарност:
463 пъти в 223 поста
Сваляния: 416
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Да през блутута скороста наистина е бавна, но ефекта е същия. Пак спира и чака дисконектване и конектване. Тогава пак върви. Днес дадох тъпата флашка на ремонт. Да видим, като се върне какво ще е. Тогава отивам ако не е наред с лаптопа и с интернета им в офиса и вече ще има разправия.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 25-11-2013
dtvboy dtvboy не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2012
Мнения: 33
Благодари: 7
Получил благодарност:
15 пъти в 3 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ivo Вижте мненията
Да през блутута скороста наистина е бавна, но ефекта е същия. Пак спира и чака дисконектване и конектване. Тогава пак върви. Днес дадох тъпата флашка на ремонт. Да видим, като се върне какво ще е. Тогава отивам ако не е наред с лаптопа и с интернета им в офиса и вече ще има разправия.
Че стика е за смяна спор няма. Имах проблем с един Хуявей стик. Изписваше няма СИМ, съсипваше чипа на картите. 5 карти ми подмениха... докато го не смениха с друг стик и после нямаше ядове.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
виваком, Вивакомм, Интернет, мобилен, от, Проблемен


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Стартиране на GSM и LTE Булса ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 57 30-08-2014 01:25
въпрос за БГ мобилен интернет aucislot Дъра-Бъра 6 03-09-2012 22:02
Интернет от някои мобилен доставчик ban Въпроси и отговори 47 31-07-2012 23:32
въпрос за мобилен интернет от БГ гсм операторите aucislot Дъра-Бъра 3 31-07-2012 18:09
Мобилен интернет от Виваком toshepernik Дъра-Бъра 31 21-05-2012 20:02


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 15:39.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.