The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят
Горещ телефон: 0800 13 800, Спътник Hellas SAT 2 (39E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Булсатком

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 26-03-2014
Пламен Тачев Пламен Тачев не е на линия
обикновен потребител
 

Дата на присъединяване: Sep 2012
Местоположение: Варна
Мнения: 1,424
Благодари: 1,565
Получил благодарност:
961 пъти в 433 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от д.е.м.т Вижте мненията
Ти от един хомот на друг,вземи си един приемник линукс /голден медия 990 релоадед 189 лева/,антена към астра + малко помощ от нас и целият пакет на скай де,дигитал плюс и т.н са твои.
Това е истината, за който наистина иска да гледа! А дали ще е 990-ката или някой друг - са подробности! Като ще даваш пари, поне дай по-малко и на по-правилното място
Отговори с цитат
  #12  
Стар 26-03-2014
dtvbguser dtvbguser не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Dec 2012
Местоположение: Пловдив
Мнения: 108
Благодари: 11
Получил благодарност:
89 пъти в 37 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от д.е.м.т Вижте мненията
Ти от един хомот на друг,вземи си един приемник линукс /голден медия 990 релоадед 189 лева/,антена към астра + малко помощ от нас и целият пакет на скай де,дигитал плюс и т.н са твои.
Ще помисля и над този вариант. Тъй като имам 3 телевизора, инвестицията ще излезе ~600лв. и за 2 години се връща долу горе, че и по-малко.
Къде мога да видя кои програми ще ловя на споменатите от теб оператори, че на дигитал плюс не намирам? Тук вероятно ще се искат настройки, ключове, та ако ме няма, защото чат пат за по 2-3 седмици съм в чужбина, вкъщи ще се справят ли без мен
Отговори с цитат
  #13  
Стар 26-03-2014
Аватара на Астрал
Астрал Астрал не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2013
Местоположение: Ловеч
Мнения: 725
Благодари: 107
Получил благодарност:
341 пъти в 176 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
По подразбиране

И аз съм абонат на Булсатя и честно да ви кажа не знам има ли поне 1 човек дето да мисли с главата си в тази фирма,пролет е,вървят първенства,купи,ШЛ,Лига Европа,световно се задава на лято,всеки се надява поне на 1 HD спортно каналче на което може човек да си седне да си пие бирата и да си гледа мача с кеф,да ама не,ще гледаме Дискавъри ИД Екстра......... и най-вероятно 99% без превод...... И до друг банален въпрос пак стигаме: И да си струва къде ще намерят място за него,на тези транспондери дето ги имат сега и дето са претъпкани до последно,така че като тръгне и тази програма да стане съвсем мазало......
Отговори с цитат
  #14  
Стар 26-03-2014
GeorgiD GeorgiD не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 2,384
Благодари: 432
Получил благодарност:
489 пъти в 354 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Всичко се прави с цел промиване на мозъци. Вижте какво става по целия свят. Само злоба и безчинства.

Този канал е за престъпления и разследвания, нали? И един не е достатъчен, че втори такъв ще пускат!

А човек да си гледа кефа с висококачествени спортни забавления, трябва да забрави с тези ... даже не знам какви думи заслужават.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 26-03-2014
dtvbguser dtvbguser не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Dec 2012
Местоположение: Пловдив
Мнения: 108
Благодари: 11
Получил благодарност:
89 пъти в 37 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Всеки трябва да започне да мисли от сега къде да се прехвърли, защото така като гледам нямат никакво намерение да ни осигурят световното в HD. Не че нещо ми пречи да бодна една тел за антена и да гледам цифрова, но въпроса е принципен.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 26-03-2014
д.е.м.т д.е.м.т не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Мнения: 1,803
Благодари: 224
Получил благодарност:
214 пъти в 158 поста
Сваляния: 50
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dtvbguser Вижте мненията
Ще помисля и над този вариант. Тъй като имам 3 телевизора, инвестицията ще излезе ~600лв. и за 2 години се връща долу горе, че и по-малко.
Къде мога да видя кои програми ще ловя на споменатите от теб оператори, че на дигитал плюс не намирам? Тук вероятно ще се искат настройки, ключове, та ако ме няма, защото чат пат за по 2-3 седмици съм в чужбина, вкъщи ще се справят ли без мен
Оставаш на Булсата на два от телевизора,на третия слагаш линукс приемника,по лесно е от ключове,всичко става през интернет.
http://ru.kingofsat.net/pack-digitalplusa.php
Отговори с цитат
  #17  
Стар 26-03-2014
Аватара на бендо
бендо бендо е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jan 2013
Местоположение: София
Мнения: 2,135
Благодари: 1,398
Получил благодарност:
512 пъти в 364 поста
Сваляния: 8
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Токущо казаха по филм+HD,че Primera тръгва отново
Отговори с цитат
  #18  
Стар 26-03-2014
Стефо Стефо не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2013
Мнения: 253
Благодари: 336
Получил благодарност:
92 пъти в 42 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от бендо Вижте мненията
Токущо казаха по филм+HD,че Primera тръгва отново
от кога ... от новия сезон ли?
Цитирай:
Първоначално написано от dtvbguser Вижте мненията
Сега започвам вече избор на нов оператор, който е сведен между Виваком и Близу
Аз отдавна избирах нов оператор /оранжевите, btw от години им ползвам др. услуги и до сега не съм имал проблеми с тях и това доста наклони везните към тях/ и само чакам да пуснат оптиката до нас ... най-вероятно до края на Юни ... сървърите са докарани, само се чака "окабеляването" на града. Да си правят сметката Була, имат още около два месеца докато се случи това, ако не искат да ме изгубят като клиент и доста от моите приятели ... които в повечето случай са клиенти само и единствено заради испанското ... но недоволството им нараства заради категоричния отказ да пуснат желаните спортни HD канали за сметка на някакви малоумни такива! При наличие на 5 или 6 Discovery-та 90% непреведени е меко казано тъпотия да пускаш още един такъв, а при наличието на великото предаване "Бразди" да пускаш АгроТВ WTF??

Последно редактирано от Стефо : 26-03-2014 на 19:55
Отговори с цитат
  #19  
Стар 26-03-2014
Аватара на slaitt
slaitt slaitt е на линия
|Луд умора няма|
 

Дата на присъединяване: May 2011
Мнения: 1,087
Благодари: 300
Получил благодарност:
196 пъти в 151 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Стефо Вижте мненията
от кога ... от новия сезон ли?

Аз отдавна избирах нов оператор и само чакам да пуснат оптиката до нас ... най-вероятно до края на Юни ... сървърите са докарани, само се чака "окабеляването" на града. Да си правят сметката Була, имат още около два месеца докато се случи това, ако не искат да ме изгубят като клиент и доста от моите приятели ... които в повечето случай са клиенти само и единствено заради испанското ... но недоволството им нараства заради категоричния отказ да пуснат желаните спортни HD канали за сметка на някакви малоумни такива! При наличие на 5 или 6 Discovery-та 90% непреведени е меко казано тъпотия да пускаш още един такъв, а при наличието на великото предаване "Бразди" да пускаш АгроТВ WTF??
Явно дискавъри им правят отстъпка ако излъчват повечето им канали а агро тв им плаща за да ги излъчват както правят Magic TV.
Защо иначе го пуснаха толкова бързо меджика?
__________________

_________________________________
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на slaitt за този полезен пост :
Стефо (26-03-2014)
  #20  
Стар 26-03-2014
Аватара на njor
njor njor не е на линия
Човек
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Местоположение: София
Мнения: 2,573
Благодари: 1,115
Получил благодарност:
1,594 пъти в 785 поста
Сваляния: 181
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Абе пичове,
пуснат нещо-ревете!
не пуснат-пак ревете!
пишете си при оранжевите и стига сте спамили в тема за була.
Като ощипани госпожички сте.
Отговори с цитат
Следните потребители (3) благодарят на njor за този полезен пост
Дезео (27-03-2014), стефмат (27-03-2014), Хишникът (27-03-2014)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
discovery, extra, Април, Булсатком, на, от, пакета


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Промени в пакета на Булсатком berks ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 157 12-05-2017 02:29
Comedy Central Extra и Евроком ТВ от 20-ти септември при Булсатком Дато ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 44 13-09-2013 17:31
Размествания в пакета на Булсатком Вито ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 0 29-02-2012 14:37
Discovery HD Showcase стартира в пакета на Булсатком ТИНТИН Новини 2 20-05-2010 23:27
Discovery HD и SD TV в пакета на Hello HD berks Новини 0 25-05-2009 14:58


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 13:55.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.