The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми

Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми Споделете какво ви харесва или не в програмната схема и обслужването на българските оператори, или коментирайте българските канали по всички сателити

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 20-07-2019
мони2 мони2 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2011
Мнения: 254
Благодари: 44
Получил благодарност:
97 пъти в 56 поста
Сваляния: 22
Ъплоуди: 0
По подразбиране net1/comnet sofia въпрос за абонамент

Момчета, аз съм абонат на Комнет /София, когато се абонирах, бяха само Комнет/ и договорът ми изтича септември т.г. Обаче ползвам динамично айпи през PPPoE и това ме устройва, както и офертата (18 лева на месец за 100 мбит интернет, без ТВ).
Какво ще ми препоръчате - да им тегля една п.м. и да изчакам да видя какво ще стане след септември, или да се изръся 160 лева за 1 година предплатено 100 мбит със статично айпи? За същите 18 лева вече ми предлагат 75 мбит, което е по-малко като скорост от предишната оферта И друго да питам - имате ли идея GCN-ски ли са им каналите на офертата за IPTV? При мен не може да се прокара коаксиален кабел, така ми казаха, съответно няма DVB-C.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
net1 or comnet, sofia, абонамент, въпрос, За


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Net1 съпорт, след като купиха Comnet мони2 Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми 14 03-07-2018 03:11
Въпрос за абонамент Sisyphus ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 12 31-08-2013 22:53
Въпрос към абонатите на Net1 darkmanx Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми 1 13-05-2013 23:10
Въпрос за NET1 Илия Иванов Дъра-Бъра 47 06-08-2012 21:47
Въпрос за NET1 Samsung и цифрова тв краимирр Кабелни [DVB-C] оператори в България 6 01-07-2012 20:04


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 01:45.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.