The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > СПАМ ЗОНА > Кошче

Кошче Служебен

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #3581  
Стар 08-10-2020
фокус фокус не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Feb 2013
Мнения: 2,347
Благодари: 133
Получил благодарност:
473 пъти в 381 поста
Сваляния: 15
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от d.ivanov Вижте мненията
Остави Неосат настрана.

Да разбирам че си Гербераст, ама от тия дето хем са ги избрали, хем са си били шута зад граница и други му берат гайлето, така ли?
Щом смяташ че толкова хора протестират за 50лв... Нямам какво повече да си говоря с теб.

Както казах , цитата по-горе си е точен
Е браво бре,тука един друг участник във форума ми викаше,че съм комунист,ти гербераст,само за царист не са ме обявили!Престани да обиждаш,мишката си ти,седиш си толкова години и си дерибействаш и си с тези който ти подхвърлят повече!Казах ти как изглеждате навън,бира скара в центъра на софия за по 50 кинта група пияндурници ни направиха За смях по света!Така е като не се спазват и прилагат законите,давам ти пример тука в испания групичка като отровното трио подстрекаваше каталуня на бунт,ами сега търкат наровете а пучдемон се крие като мишка!
Смятам разгпвора за преключен с теб,ти ще си останеш трол квото и да ти напиша,та няма смисъл!
__________________
На похлупака му намерих глупака!
Отговори с цитат
  #3582  
Стар 08-10-2020
фокус фокус не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Feb 2013
Мнения: 2,347
Благодари: 133
Получил благодарност:
473 пъти в 381 поста
Сваляния: 15
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vasilstf Вижте мненията
Ама темата е за неосат. Айде ходете да се е*ете на друго място! Виждам, че имате желание, не сме длъжни да ви четем пишкомеренето.
Извинявам се колега,просто ми омръзна господина да троли,то се вижд с просто око,че неосат или са аматиори или измамници,по скоро второта като знаем кой им ги е вожда!
__________________
На похлупака му намерих глупака!
Отговори с цитат
  #3583  
Стар 08-10-2020
d.ivanov d.ivanov не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Мнения: 1,751
Благодари: 888
Получил благодарност:
507 пъти в 335 поста
Сваляния: 29
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от фокус Вижте мненията
Извинявам се колега,просто ми омръзна господина да троли,то се вижд с просто око,че неосат или са аматиори или измамници,по скоро второта като знаем кой им ги е вожда!

Единственото което ме свързва с Неосат е абонамента ми + dl510 и една антена. Иначе съм тук за хобито си, и ми омръзна да чета глупости от плювачи, дадох пример със Сателайт, там същата работа беше, всичко си е типичната нашенска ....

И ако може нещо в духа на мислите ти, като е хубаво тук, какво търсиш в Испания, ела работи тук и тогава казвай кой взема 50лв за протестите , примера ти с Каталуния е меко казано неграмотен. Нищо общо.
Отговори с цитат
  #3584  
Стар 08-10-2020
Аватара на vasilstf
vasilstf vasilstf е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Мнения: 2,155
Благодари: 565
Получил благодарност:
775 пъти в 526 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от фокус Вижте мненията
Извинявам се колега,просто ми омръзна господина да троли,то се вижд с просто око,че неосат или са аматиори или измамници,по скоро второта като знаем кой им ги е вожда!
Да бе, разбирам ви и двамата. Ама има 10-15 теми в които постоянно едни и същи се заканват кой на кого и какво ще сложи и какво ли още не. Без нищо съществено по темата. Така тая тема стана 250 страници. Никой не го интересува личните симпатии или непоносимостта на някои хора помежду им, че да занимават всички и то в повече от една тема. Има лични съобщения, има други канали за комуникация и така. Виж само в тази тема от последните няколко страници колко мнения са по темата "NEOSAT нов оператор в България".
__________________
*** 80cm (13E - 19,2E - 23,5E) *** 80cm (0,8W - 1,9E) *** 60cm (39E - 45/46E) *** Zgemma H9 Combo *** Panasonic viera TX-L42E30E ***
Отговори с цитат
  #3585  
Стар 08-10-2020
фокус фокус не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Feb 2013
Мнения: 2,347
Благодари: 133
Получил благодарност:
473 пъти в 381 поста
Сваляния: 15
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от d.ivanov Вижте мненията
Единственото което ме свързва с Неосат е абонамента ми + dl510 и една антена. Иначе съм тук за хобито си, и ми омръзна да чета глупости от плювачи, дадох пример със Сателайт, там същата работа беше, всичко си е типичната нашенска ....

И ако може нещо в духа на мислите ти, като е хубаво тук, какво търсиш в Испания, ела работи тук и тогава казвай кой взема 50лв за протестите , примера ти с Каталуния е меко казано неграмотен. Нищо общо.
Бе ти наклон на кора не ми давай,джиткай си там с пиянките от жълтите павета и тва е,аре баста!
__________________
На похлупака му намерих глупака!
Отговори с цитат
  #3586  
Стар 09-02-2021
Аватара на N_1
N_1 N_1 не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Мнения: 930
Благодари: 252
Получил благодарност:
332 пъти в 211 поста
Сваляния: 202
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от фокус Вижте мненията
Страшна работа,типично по Български му обяснихте,че не трябва да си търси правата,видиш ли бил чужденец,онез били англичани и т.н!Няма такава работа,аз и другите живеещи в дадена държава си плащаме данъци,съответно плащам и на полицаите и те са
длъжни да ме защитават и ако не съм прав да ми бъде обяснено ПИСМЕНО!Пример:
На моята улица стават много катастрофи и подадох жалба да се вземат мерки,беше ми отговорено в писмен вид,че няма какво да направят,а просто водачите на мпс трябва да спазват ограниченията и знаците!
Колега,ако искаш да ги гониш до дупка,подай жалба да ти отговоряг в писмен вид и ако не те удуволетворява,гладни адвокати колкото щеш!
На теб са отговорили по същия начин-разлика правиш ли между Испания и Обиденото кралство
Отговори с цитат
  #3587  
Стар 09-02-2021
фокус фокус не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Feb 2013
Мнения: 2,347
Благодари: 133
Получил благодарност:
473 пъти в 381 поста
Сваляния: 15
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от N_1 Вижте мненията
На теб са отговорили по същия начин-разлика правиш ли между Испания и Обиденото кралство
Пак ли ти бре сливенска перло
Същият или друг начин няма значени,важното е,че е писменно и утре ако стане нещо с тоя отговор писменен ги подпуквам!Що ква е разликата,дай просвети ни или ще кажеш как е у Сливен
Само да те светна,че на всякъде по белите държави мога да се жалвам и трябва да бъде разгледана жалбата и отговорено!Сега вече,дали отговора ми харесва или не е друга тема!
__________________
На похлупака му намерих глупака!

Последно редактирано от фокус : 09-02-2021 на 22:20
Отговори с цитат
  #3588  
Стар 09-02-2021
Аватара на N_1
N_1 N_1 не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Мнения: 930
Благодари: 252
Получил благодарност:
332 пъти в 211 поста
Сваляния: 202
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от фокус Вижте мненията
Пак ли ти бре сливенска перло
Същият или друг начин няма значени,важното е,че е писменно и утре ако стане нещо с тоя отговор писменен ги подпуквам!Що ква е разликата,дай просвети ни или ще кажеш как е у Сливен
Нещо четеш между редовете-въпросът беше че не правиш разлика между Испанската и ОБИДЕНО кралската полиция не е ставало въпрос за град във бг
Отговори с цитат
  #3589  
Стар 09-02-2021
фокус фокус не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Feb 2013
Мнения: 2,347
Благодари: 133
Получил благодарност:
473 пъти в 381 поста
Сваляния: 15
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от N_1 Вижте мненията
Нещо четеш между редовете-въпросът беше че не правиш разлика между Испанската и ОБИДЕНО кралската полиция не е ставало въпрос за град във бг
Така де просвети ме ква е разликата?Просветлението ще е от личен опит или нещо някъде си чел?
__________________
На похлупака му намерих глупака!
Отговори с цитат
  #3590  
Стар 09-02-2021
Аватара на N_1
N_1 N_1 не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Мнения: 930
Благодари: 252
Получил благодарност:
332 пъти в 211 поста
Сваляния: 202
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от фокус Вижте мненията
Така де просвети ме ква е разликата?Просветлението ще е от личен опит или нещо някъде си чел?
Щом не харесваш Сливенска перла значи не си я опитвал-за ограмотяване вземам комисионна-както наливат във испанските барове 1 шепа лед и малко уиски-Аз го пия обратно-бучка лед и .....
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
айде, напъни, НЕ, не забравяй водата, остана, Родилни


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 18 (0 членове и 18 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 15:20.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.