The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДЪРА-БЪРА > Дъра-Бъра

Дъра-Бъра Тук се обсъжда всичко което не е свързано с цифровата телевизия

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 21-05-2018
martinski martinski не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2007
Мнения: 116
Благодари: 48
Получил благодарност:
16 пъти в 14 поста
Сваляния: 84
Ъплоуди: 0
По подразбиране

От клипа оставам с впечатлението, че всъщност тези двамата дето крадат акумулатора се крият от останалите служители.
Интересно ми е говори ли с управителя на тази фирма да искаш обяснение?

Иначе най-добре ги пращай на господарите и дано им стане интересно за да направят материал.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на martinski за този полезен пост :
register (21-05-2018)
  #2  
Стар 21-05-2018
Tzviatko Tzviatko не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2008
Мнения: 118
Благодари: 3
Получил благодарност:
28 пъти в 17 поста
Сваляния: 17
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Много добре наблюдавате, но всъщност жената с якето ми е майка и видеото което съм качил много добре говори. Не мисля, че господари на ефира, ще се занимават с това. Управителят на фирмата е жена - циганка, която всъщност ги е накарала повече да не идват и да си довършат рабатата.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 13-04-2017
Аватара на patzi
patzi patzi не е на линия
rossoner
 

Дата на присъединяване: Dec 2011
Мнения: 858
Благодари: 178
Получил благодарност:
355 пъти в 147 поста
Сваляния: 88
Ъплоуди: 0
По подразбиране

То има и пишман клиенти! Хем знае що за боклук си поръчва,хем като види че не е айфон и го отказва.
п.п. я кажете бартер как се урежда по ЕКОНТ? Веднъж го правих на доверие и за щастие с коректен човек. Ами е чудно нямат ли опция вече за това.

Изпратено от моят Redmi Note 3 с помощта на Tapatalk
Отговори с цитат
  #4  
Стар 13-04-2017
Аватара на Дред
Дред Дред не е на линия
Знаещ
 

Дата на присъединяване: Nov 2013
Местоположение: По морето
Мнения: 279
Благодари: 1
Получил благодарност:
51 пъти в 33 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Защо Еконт трябва да имат някакво отношение по въпроса за бартер ?
Всичко е договорка между клиент-продавач !

А за другото - трябва да се мисли преди всичко , времената са други , измамници и " меринджеи " , бол , ама има и наивници още !
__________________
Heavy metal forever !
Отговори с цитат
  #5  
Стар 13-04-2017
teolink teolink е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Мнения: 1,625
Благодари: 467
Получил благодарност:
406 пъти в 257 поста
Сваляния: 364
Ъплоуди: 5
По подразбиране

Това с двупосочното плащане за сметка на купувача наистина е голяма наглост и курвенска работа.Практикуват го основно фирмички, които предлагат стоки от китайски сайтове, но и други тарикати и то подмолно, без да предупреждават. Един вид извиване на ръце, особено за евтини стоки. Макар че имаш право на преглед, така или иначе при дребно несъответствие ще е по-изгодно да се вземе стоката отколкото да се плаща пътя в двете посоки.
Най-добре е човек да има регистрация в сайта на еконт и още в зародиш да пресече такова изнудване като види товарителницата на подготвената за транспорт пратка. Ако не се разбере с контрагента си може да си спести ходене до еконт. Или пък като отиде в еконт да помоли служителя да се обади на продавача за отмяна на "двупосочно плащане", в противен случай въобще да не приема пратката.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 13-04-2017
Аватара на дрим
дрим дрим не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Местоположение: София
Мнения: 7,169
Благодари: 1,301
Получил благодарност:
6,144 пъти в 2,558 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 8
По подразбиране

Винаги има "прецакана" страна, хората станаха доста нагли и брутални.
Както има некоректни продавачи (обявяват стоката за нова, а тя не е или пък е съвсем различно нещо, или пък изобщо не работи),
така има и некоректни купувачи, ще отиде, ще размисли и ще ти върне стоката или пък изобщо няма да отиде да я вземи и стоката ти ще мухляса при куриерите.

Аз съм имал и двата случая, въпреки, че винаги съм изряден в описанията и сигурен в артикула, който предлагам, пак съм попадал на мифкари. От тогава и аз маркирам, при отказ-плаща и двете посоки!

Като основен виновник за толериране на тези номера според мен са големите онлайн борси (визирам ОЛХ), като премахнаха рейтингите и по този начин толерират идиотите купувачи/продавачи. Но да не измествам фокуса от темата, писал съм вече за това.
__________________
Техническите въпроси на лично, носят полза само на питащият и е неуважение към форума!
За подобни въпроси, използвай ТОВА!


Отговори с цитат
Следните потребители (5) благодарят на дрим за този полезен пост
demmlik (14-04-2017), gogyto (13-04-2017), pe6o1975 (25-04-2017), yavor1 (13-04-2017), Дедал (13-04-2017)
  #7  
Стар 14-04-2017
Аватара на njor
njor njor не е на линия
Човек
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Местоположение: София
Мнения: 2,573
Благодари: 1,115
Получил благодарност:
1,594 пъти в 785 поста
Сваляния: 181
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Аз мога да кажа за себе си че предупреждавам продавача да не активира тази опция в противен случай изобщо няма да приема пратката. Съответно и аз никога не я активирам. Човек трябва да е коректен. По тозимата начин съм се отървал от шмекери. На този свят е валидно правилото КАКВОТО ПОВИКАЛО ТАКОВА СЕ ОБАДИЛО!
__________________
Когато си умрял, не знаеш, че си мъртъв. Трудно е само за останалите.
Същото е и когато си тъп!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 14-04-2017
Аватара на ВКВ
ВКВ ВКВ не е на линия
Black Sabbath
 

Дата на присъединяване: Nov 2012
Местоположение: Стара Загора
Мнения: 461
Благодари: 124
Получил благодарност:
102 пъти в 56 поста
Сваляния: 31
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от дрим Вижте мненията
Винаги има "прецакана" страна, хората станаха доста нагли и брутални.
Както има некоректни продавачи (обявяват стоката за нова, а тя не е или пък е съвсем различно нещо, или пък изобщо не работи),
така има и некоректни купувачи, ще отиде, ще размисли и ще ти върне стоката или пък изобщо няма да отиде да я вземи и стоката ти ще мухляса при куриерите.

Аз съм имал и двата случая, въпреки, че винаги съм изряден в описанията и сигурен в артикула, който предлагам, пак съм попадал на мифкари. От тогава и аз маркирам, при отказ-плаща и двете посоки!

Като основен виновник за толериране на тези номера според мен са големите онлайн борси (визирам ОЛХ), като премахнаха рейтингите и по този начин толерират идиотите купувачи/продавачи. Но да не измествам фокуса от темата, писал съм вече за това.
Това с не вземането на стоката е некоректно няма спор,но ако стоката не е това което си поръчал.Как еконт примерно,че ми наложи да им платя ,при отказ?С милиция ли или ще прати мутри?При отказ за несъответствие със заявеното,да си търси парите от продавача.А той ,ако иска стоката обратно.....да си плати.
Имах случай получателката да не знае как включи таблета който продавах и го отказа.Помолих да даде телефона на служител от еконт и заявих веднага да вземе таблета от получателката и да ми го върне за моя сметка.....въпреки,че опцията беше друга.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на ВКВ за този полезен пост :
njor (14-04-2017)
  #9  
Стар 14-04-2017
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,815
Благодари: 1,288
Получил благодарност:
4,817 пъти в 3,011 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ВКВ Вижте мненията
Това с не вземането на стоката е некоректно няма спор,но ако стоката не е това което си поръчал.Как еконт примерно,че ми наложи да им платя ,при отказмилиция ли или ще прати мутри?При отказ за несъответствие със заявеното,да си търси парите от продавача.А той ,ако иска стоката обратно.....да си плати.
Имах случай получателката да не знае как включи таблета който продавах и го отказа.Помолих да даде телефона на служител от еконт и заявих веднага да вземе таблета от получателката и да ми го върне за моя сметка.....въпреки,че опцията беше друга.
Обикновенно, особено ако не те познават, при опция преглед за да го прегледаш , ти искат стойността на доставката !
Няма да ти плаща далаверата или некоректността служителят на ЕКОНТ, те са само доставчици!
Няма необходимост от мутри и от милиция, не ни връщай 30г назад и 50г наляво
Отговори с цитат
  #10  
Стар 14-04-2017
demmlik demmlik е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 597
Благодари: 1,827
Получил благодарност:
95 пъти в 72 поста
Сваляния: 136
Ъплоуди: 0
Thumbs up Или

На .Дясно
__________________
Japan
Gilan/Deylem
ZaZA Bazar uK
Отговори с цитат
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
olx, въобще, За, Изгоряли, каквото, който, Опарили се, от, са, Сайт, сайтове, се, сети, Този, търговия


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 2 (0 членове и 2 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Сайтове за футбол imported_admin EPG - TV ПРОГРАМИТЕ - Какво, Къде и Кога може да се гледа 5 25-03-2018 20:11
Полезни сайтове gandipg Кошче 4 23-11-2013 18:48
БЛОКНАТИ САЙТОВЕ Юлиян Дъра-Бъра 22 27-08-2013 21:15
Черната търговия при ски картите е по-голяма от цигарената ТИНТИН Дъра-Бъра 0 12-01-2011 17:47
Сайтове за Dreambox goiko Полезни сайтове 2 10-07-2008 16:13


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 05:02.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.