The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > КОНВЕРТОРИ

КОНВЕРТОРИ Фланцови, офсетови, c-band конвертори, пластини, облъчватели, държачи, мултифиид-рейки.

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #11  
Стар 30-11-2014
Gena_Bs Gena_Bs е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Местоположение: Бургас
Мнения: 310
Благодари: 43
Получил благодарност:
76 пъти в 52 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Благодаря отново!
Пуснах въпрос в другия форум за избор на ТВ и проблеми с CAM Вива.

Може да не съм се изразил правилно - трябва ми конвертор с два НЧ изхода. Единия кабел остава на старото място, новия - свързвам към втория изход. Понеже ми са подарък конверторите, чудех се дали да сложа моноблока или обикновения twin. Явно ще е последния, че ще ми отнеме много време настройката на другия.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 30-11-2014
Аватара на sarivano
sarivano sarivano не е на линия
РУСОФИЛ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: Пловдив
Мнения: 1,478
Благодари: 1,373
Получил благодарност:
658 пъти в 373 поста
Сваляния: 83
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Gena_Bs Вижте мненията
Благодаря отново!
Пуснах въпрос в другия форум за избор на ТВ и проблеми с CAM Вива.

Може да не съм се изразил правилно - трябва ми конвертор с два НЧ изхода. Единия кабел остава на старото място, новия - свързвам към втория изход. Понеже ми са подарък конверторите, чудех се дали да сложа моноблока или обикновения twin. Явно ще е последния, че ще ми отнеме много време настройката на другия.
Като ти трябва с ДВА НЕЗАВИСИМИ ИЗХОДА, ще сложиш такъв. И ще имаш сигнал и на двата кабела, единият в Бокса, вторият където искаш. Само не разбрах защо през цялото време питаше за моноблока където и без очила се вижда , че изходът е ЕДИН и е написано , че е с вграден дисек. Вярвам скъсал си се да четеш описанието му , в търсенето на "супер" конвертор за спътник със силен сигнал)) Или черният цвят просто те кефи с добавките ,"мега" , " ултра " и т.н. Настрой си добре чинията , за да гледаш 45 и 46, сложи си на рейка втори туин/например втора употреба червено инверто/ и гледай и турците. А ако искаш само при много силните дъждове да имаш малки проблеми,бръкни се 50 кинта и си купи 1 м. чиния. К'вото ще ти отговорят в другият форум, това ще ти отговорят и в този. Пищещите са едни и същи )) По-добре питай кой реално има Виваком модул и на какви модели телевизори с CI+ как се държи. На Панасоник точно ще ти заработи. От 1800 лева нагоре)) Както разбирам акцентираш, че конверторите са "подарък",т.е. аванта .Един дори инов конвертор с 2 независими изхода ,не е заоблачно скъп)
__________________
УБИВА КОМУНИЗМЪТ, СОЦИАЛИЗМЪТ НЕ УБИВА- ТОЙ МЪЧИ!

Последно редактирано от sarivano : 30-11-2014 на 22:07
Отговори с цитат
  #13  
Стар 30-11-2014
Gena_Bs Gena_Bs е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Местоположение: Бургас
Мнения: 310
Благодари: 43
Получил благодарност:
76 пъти в 52 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Много внимателно съм чел описанието на двойните конвертори и на моноблока! И трите, за които питах са с по два независими изхода за приемник.
И за телевизора съм задал правилните въпроси. Представи си сам се сетих как да ги формулирам!
Лека ти вечер!

Последно редактирано от Gena_Bs : 30-11-2014 на 22:22
Отговори с цитат
  #14  
Стар 30-11-2014
Аватара на sarivano
sarivano sarivano не е на линия
РУСОФИЛ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: Пловдив
Мнения: 1,478
Благодари: 1,373
Получил благодарност:
658 пъти в 373 поста
Сваляния: 83
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Gena_Bs Вижте мненията
Много внимателно съм чел описанието на двойните конвертори и на моноблока! И трите, за които питах са с по два независими изхода за телевизор.
И за телевизора съм задал правилните въпроси. Представи си сам се сетих как да ги формулирам!
Лека ти вечер!
Благодаря))) Успех в експериментите))
__________________
УБИВА КОМУНИЗМЪТ, СОЦИАЛИЗМЪТ НЕ УБИВА- ТОЙ МЪЧИ!
Отговори с цитат
  #15  
Стар 30-11-2014
участник участник не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Dec 2013
Мнения: 216
Благодари: 78
Получил благодарност:
73 пъти в 32 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 4
По подразбиране

Слагай за два спътника с два изхода:
http://*************/sattv/lnb/twin-l...erto-mono.html
[IMG]http://*************/media/catalog/product/cache/1/image/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/i/d/idlb-twnm22-mnoo3-8pp.jpg[/IMG]

Последно редактирано от участник : 30-11-2014 на 23:14
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
itv, partner, антена, виваком, двоен, За, Какъв, конвертор, на


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата Търси в тази тема
Търси в тази тема:

Разширено търсене
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Продавам офсетова антена 80см. с двоен държач от ITV Partner insight Приключили продажби 1 29-11-2012 18:34
Продавам сателитна антена ITV Partner с двоен държач и 2 конвертора ALPS jassen Приключили продажби 3 11-11-2012 17:54
Продавам сателитна антена - 80см. от Виваком, конвертор, двоен държач insight Приключили продажби 5 17-09-2012 22:35
Продавам антена ITV Partner с правоъгълна рейка + конвертор jassen Приключили продажби 3 20-08-2012 15:02


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 01:44.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.